Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Kobieta jako kierowca?

Awatar MKa
    Auto
    maniak

Domyślnie Kobieta jako kierowca?

Co myślicie o kobietach jako kierowcach?
    Piszcie...

Ja nic nie sugeruję
    Pozdrawiam

Awatar Gemini
    Auto
    Fiat Punto 1.1 S

Domyślnie

Niektóre to śmiertelne zagrożenie dla ruchu, tak samo jak niektórzy faceci, ai inne to świetne kierowniczki

Auto
    *

Domyślnie

To zależy, ale według mnie kobieta żeby na prawdę dobrze jeździła samochodem musi miec zadziorniejszy charakter niż inne, taka Martyna Wojciechowska przykładowo, właśnie o taki charakter mi chodzi, dlaczego praktycznie wszyscy kierowcy którzy ścigają się w wyścigach to mężczyźni?, bo do tego trzeba mieć ikrę i być wytrzymałym, no i trzeba kochać to co się robi, ogólnie kobieta może dobrze jeździć ale musi ona mieć do tego krzepę, taką samą jak męszczyźni, wiadomo że też są faceci - cioty, ale to już jest inna sprawa.
    konto zamknięte

reanimator
    Guest

Domyślnie

popieram kolege powyżej.
    Znam jedną kobiete,która naprawde umie jeździć,jest twardą kobietą, i ma to coś co ma martyna,a moze ma wiecej

Awatar Wochu

Domyślnie

Według mnie płec nie ma żadnego znaczenia
    I po jednej i po drugiej stronie zdarzają się beznadziejni kierowcy, jak i mistrzowie kierownicy.
    Jeżeli chodzi o nawyki, to według mnie kobiety jeżdżą ostrożniej niż faceci
    "Nie wymagam od Ciebie osiągów Ferrari
    Wystarczy, żebyś mi zapalił
    Helmut, Helmut, wielu się wyprze
    Ty ich wtedy Helumt wyprzedź
    Nie wyprzedzi nic mnie, zwłaszcza na zakrętach
    Chyba, że drzwi się otworzą, wtedy muszę się opamiętać"

Ice
    Guest

Domyślnie

Kobieta dobrze, sprawnie i śmiało jeżdząca to żadkość. W Wiekszosci przypadkach z autopsji znam kobiety za kółkiem ... kierunkowskazy po skrecie etc....

Awatar pyro

Domyślnie

heheheheheeeeeee......
    najgorsze to są blondynki które jadąc za kierownicą rozmawiają przez telefon albo robią sobie makijaż.........

Ale ogólnie to kobiety nie jeźdzą źle, niektóre nawet lepiej od mężczyzn

Anonymous
    Guest

Domyślnie

mało jest kobiet które swietnie sobie radzą za kółkiem, wiekszosc panienek stara sie jezdzic ostroznie z malymi predkosciami przez co ich pojazd staje sie zawalidrogą, niektóre jezdzą rozkojarzone myslami błądząc gdzie indziej i są sprawczyniami większosci drobnych stłuczek w miastach

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Nie można tutaj generalizować i stwierdzić jednocześnie, czy kobitki są
    dobrymi kierowcami, czy nie. Mogę zaś powiedzieć o moich subiektywnych odczuciach. No więc nie spotkałem się jeszcze na drodze z przykładem kobiety jako dobrego kierowcy. W większiści "baby" za kółkiem doprowadzają mnie do furii. A to wloką się i tamują ruch, wykonują jakieś dziwne manewry, są roztargnione, a o parkowaniu nie mają zielonego pojęcia. Sam mogę codziennie obserwować wyczyny babki parkującej pod moim blokiem. Kręci z 15 minut i nie może zajechać blisko krawężnika. Aż śmiać mi się chce. A ta Cordoba, którą jeździ ma pełno zarysowań od betonowych słupków, które stoją wzdłuż chodnika.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Chłopy są najlepsze, baby nie umieją jeździć.
    (o rany, moja kobieta jak by to przeczytała to by mnie zabiła)

Uprawnienia umieszczania postów