Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 53 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 522

Wątek: Fiat Uno 0,9

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie Fiat Uno 0,9

Data zakupu szczęśliwa - 7 sierpnia 2007, oby długo służył bezawaryjnie
    Pierwsza rejestracja: 18 październik 2000r.
    Przebieg: 61398 km
    Silnik: 899 cm3
    Moc: 29 kW (39 KM)
    Maks. moment obr. (Nm/obr.): 65/3000
    V-max: 137 km/h
    0-100 km/h: 22,3 s

Sprzedawca wydawał sie uczciwy, także mocno sie nie targowałem nawet i podjąłem męską decyzję, auto nalezy juz w 100 % do mnie
    Dzis przejechałem zaledwie kilkanaście km na trasie i narazie nie odczuwam różnicy między 1.0 a 900. Jedynie dźwięk silnika na niskich przełożeniach w 900 wydaje mi się taki bardziej "rasowy" i przyjemniejszy dla ucha

Narazie kilka poglądowych fotek, robionych w pospiechu, z czasem dodam lepsza galerię.

Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Kurde, no rakieta to to nie jest, jeszcze zagazowana
    Na plus na pewno młody wiek i mało na liczniku
    Kolorek przyjemny, tylko te stalowe felgi :damn:
    Ja bym takiego golaska nie kupił, do tego z tym silnikiem, no ale to Twój wybór Agent, wnioskuję że zależy Ci na kosztach, a te na pewno nie będą wysokie, w końcu Uno to prosta konstrukcja.
    Ale dlaczego znowu Uno ? I co się stało z poprzednim ? :susp:
    Życzę wiele radości z użytkowania
    http://exoticcars.pl - egzotyczne auta z ulic i salonów, newsy i testy samochodów
    http://www.auto-motor-i-sport.pl/

Awatar bartixxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kaczor
    Ale dlaczego znowu Uno ? I co się stało z poprzednim ? :susp:
    Życzę wiele radości z użytkowania
    Ode mnie to samo pytanie .No i ile udało ci się utargować z poprzednim właścicielem??
    ...

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Brawo,brawo!Zyczę bezproblemowej eksploatacji kolejnego Uniaka.Bedzie czym gonić indywidualki Fajny kolorek.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

kolejne ladne uno Agenta. fajne te uniaki, ale moc faktycznie troche mala :damn:

p.s.
    znajac ciebie to V-max pewnie na ladnej drodze juz osiagnales (a moze nawet przekroczyles?? :lol: :lol: :lol: )

Domyślnie

O ile dobrze pamiętam, to wiśniowy Uniak był na spółkę z rodzicami, a tu (podobnie jak kiedyś niebieski Maluch) to własność AGENTA. Jeśli się mylę, to proszę właściciela o sprostowanie.

A Uniak to Uniak. Chyba nie ma innego auta, którego AGENT nie znałby tak dobrze. Wie, co i gdzie w trawie piszczy, co się psuje, co ile kosztuje. Tu mały, ekonomiczny silnik, gazik, 5 drzwi. Cóż więcej chcieć, jeśli szuka się w miarę taniego i przestronnego środka transportu.

Pewnie, że życzę bezawaryjności i wielu kilometrów bez problemów!

P.S. To co - zrzuta w końcu na tą indywidualkę? :susp:

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    O ile dobrze pamiętam, to wiśniowy Uniak był na spółkę z rodzicami, a tu (podobnie jak kiedyś niebieski Maluch) to własność AGENTA. Jeśli się mylę, to proszę właściciela o sprostowanie.
    Zgadza się Rodzice jednak stwierdzili, że wywalać 50.000 na nowy wóz to strata kasy (lepiej w mieszkanie zainwestować), także ja kupilem za ciężko zarobione pieniądze wlasne 4 kółka

A Uniak to Uniak. Chyba nie ma innego auta, którego AGENT nie znałby tak dobrze. Wie, co i gdzie w trawie piszczy, co się psuje, co ile kosztuje. Tu mały, ekonomiczny silnik, gazik, 5 drzwi. Cóż więcej chcieć, jeśli szuka się w miarę taniego i przestronnego środka transportu.
    E tam, w sumie nie szukałem Uniaka, byłem wręcz nastawiony na Seicento, ewentualnie Lancię Y (ta jednak jest trochę za droga). W robocie zajrzałem z nudów do "Gazety Gizyckiej" i znalazłem ogłoszenie. Zaciekawił mnie mały silniczek i gaz, do tego młody rocnik. Zadzwoniłem i w piątek 3 sierpnia pojechałem 14 km za miasto obejrzeć autko. Spodobało mi się i "zaklepalem" je dla siebie, dziś sfinalizowałem transakcję
    Ilu jest ludzi, tyle filozofii na kupowanie samochodu: jeden lubi duzy silnik, przestronne wnetrze i lanserski styl.
    Ja jednak przedkladam wartości uzytkowa nad osiągi i styl, chociaz ile stylu ma w sobie podrasowana przez domorosłego tunera, Calibra? Tego nie wiem... Zdążyłem się przekonać, że ważniejsze sa koszty eksploatacji, niz osiągi; kto co lubi. Maly przebieg myślę zagwarantuje mi w mierę bezawaryjna eksploatację. Wiśniowy Viper ma 45.000 km ponad i jak dotąd jeździ bezawaryjnie

P.S. To co - zrzuta w końcu na tą indywidualkę? :susp:
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:

Awatar aston
    Auto
    xxxxxxxx xxxxxx

Domyślnie

Fajne Uno, całkiem przyjemne są te samochody, wyłączając to, że silnik nie ma mocy (ja uważam, że jak się zmienia samochód, to nie powinno sie kupować wolniejszego, co najwyżej o podobnych parametrach, a tu poszyłeś dość mocno w złą stronę ale to tylko moje zdanie, bo jak pisałem polecałem Ci 1.4 ), to wszystko jest jak powinno, czyli samochód moi zdaniem o niebo lepszy od SC, więcej miejsca w środku i na bagażnik, dodatkowe drzwi oraz lepsza cena.

Gratuluję i życzę bezproblemowej eksploatacji i niskiego spalania

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Dziś odkurzyłem, umyłem i wyprałem niebieską strzałę
    Jeśli silnik jest rozgrzany, to odpala "na dotyk", nawet na gazie. Z rana jak motorek był zimny, to oczywiście na benzynce nastepowal rozruch. Całkiem przyjemnie sie jeździ, coraz bardziej mi sie podoba... i kolor ładny
    Były:
    (1.)
    Są:

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Agencie dlaczego zamazałeś tablice :lol:

Kolorek trochę podobny to Małego Fiata którym jeździłeś wcześniej

Niech sprawuje się bez zarzutu Szerokości życzę
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Uprawnienia umieszczania postów