Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Nowy dział

Awatar bartixxx

Domyślnie Nowy dział

Hmm...nawet nie mam pomysłu jak nazwać ten temat.Ale przejdę do rzeczy.
    Wielu użytkowników forum ma samochody i do tego jest stworzony dział Nasze Fury aby je opisać ,pochwalić się nimi.Pewnie nikt ale ja kupiłem sobie motor.Wiem że zaraz każdy mnie skrytykuje.... ale może nie tylko ja z naszego grona ma moto i chciałby sie nim pochwalić.Czy można założyć taki temat w ,,Nasze Fury,, lub może zostanie utworzony osobny wątek do tego typu opisów.Pozdr
    ...

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

To jest forum ogólnie o samochodach a nie o motocyklach, mało masz for n/t motocykli w internecie?
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    To jest forum ogólnie o samochodach a nie o motocyklach, mało masz for n/t motocykli w internecie?
    ale moze chce sie podzielic wrazeniami o nim z naszym gronem... :susp: imo pasuje do nasze fury
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar bigaczzz
    Auto
    Citroën C3

Domyślnie

Ja nie widzę problemu dodania nowego tematu w naszych furach o motorze. W jakiś sposób można jedno z drugim powiązać, a że różnią się ilością kół to drobiazg. Myślę, że spokojnie może taki temat założyć w powyższym temacie.
    Citroën - Polubisz każdą drogę

Awatar bartixxx

Domyślnie

Dzięki za odpowiedzi.Chciałem sie upewnić ,aby temat po założeniu od razu nie trafił do śmietnika.Tak więc za pare dni przygotuje piękną prezentacje motoru.

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Ale ja chcę tu!!!!!!!!!!!!!!!!!Choć mało się udzielam cały czas obserwuje tematy...jestem już ponad 2 lata na forum i poprostu się do was przywiązałem no i wszystkich tutaj poprostu lubie
    ...

Awatar K2344
    Auto
    Autobus linii 27 i 11 ;p

Domyślnie

bartixxx zacznie o swoim opowiadać, wyskoczy następny , po nim następny ,dołączą kolejni i autoforum zrobi się ogólne forum o motoryzacji... według mnie popieranie tego to zły pomysł...
    370Z i GT-R

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Ja nie widzę problemu. Skoro bartixxx kupił sobie Furę (nawet jeśli to motor) to sądzę że może sie nią pochwalić w dziale "Nasze Fury". Forum znacząco na tym nie straci jak ktoś pokaże na nim motor.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Dokładnie jestem tego samego zdania co większość - bartixxx wrzucaj temat. Chętnie poznamy Twojego jednoślada.

Awatar roberto_nfs
    Auto
    .

Domyślnie

Ja to jako w miarę nowy czuję, że nie mam za dużo do powiedzenia, ale niech się chłopak pochwali . Przecież widać, jak go z radości roznosi , no to niech ma.

A jak już jesteśmy przy temacie "Nowego Działu": mam pytanie (nawet nie propozycję-bo jako się rzekło-jako w miarę świeży jeszcze forumowicz nie chcę się rządzić): Czy nie możnaby oddzielić od działu "Technika i Mechanika" działu np. "Naprawy", czy coś w tym kształcie? IMHO byłoby fajniej, gdyby "Technika i Mechanika" był miejscem rozmów np. o nowych konstrukcjach skrzyń, zastosowaniu turbosprężarek, nowych silnikach i co sobie kto wymarzyć raczy. Bo tymczasem wygląda to tak, że ktoś rejestruje się na forum i pierwszy jego wpis trafia tam, a brzmi zazwyczaj: "Coś mi skrzypi. POMOCY!!!". Żeby było jasne, nie mam nic pprzeciwko takim wpisom. Ludzie powinni sobie pomagać. Ale temat robi się przez to miałki, nie-gibki, drętwy, zmurszały, cierpki, grzązki, lepki, duszny i ogółem nieciekawy .

To tylko moja propozycja. Nie mnie tu decydować, ale pozwoliłem sobie przedstawić swoje skromne (bez ironii podkreślam "skromne") zdanie. I proszę o opinie.
    Lamborghini. Do You dare?

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

W technika i mechanika masz tematy dotyczące skrzyni biegów, turbosprężarek, kompresorów, etc. W technika i mechanika możesz zakładać nowe tematy związane z technika motoryzacyjna i nikt Ce za to nie ugryzie. A to, że są tam jeszcze tematy związane z naprawa i jakimiś usterkami to co w tym przeszkadza?
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Uprawnienia umieszczania postów