Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Jaki AntyWirus?

Zbanowany Awatar stan1906
    Auto
    brak

Domyślnie Jaki AntyWirus?

Witam!
    Jakiego AntyWirusa polecacie? Jest ich tyle na rynku. Dzis zainstalowałem sobie kasperskiego 7.0(pirat) i jeszcze nie wiem jak się sprawdza. Przymierzam się do kupna oryginalnego jakiegos i dlatego tutaj piszę. Co polecacie? Który jest najbardziej przyjazny i nie muli? Słyszalem dobre info. o NOD32 ale nigdy go nie miałem. Czekam na jakies wskazówki. Do tej pory miałem avasta i nie byłem zadowolony. Pozdrawiam!

P.S Jak to jest z licencjami? Wsystkie są na 12 miesięcy?

Domyślnie

ja od 2 lat korzystam z AVG Free Edition i nie mam z nim żadnych problemów, prawie codziennie się aktualizuje (trwa to jakieś 3-10 sekund, sprawdza szybko.

Auto
    brak

Domyślnie

To jest darmowe? Bo wątpię, żeby darmówka sprawdzała się na równi z czyms płatnym...

Domyślnie

Penie nie jest tak dobra ale jest darmowa i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Ja korzystam z avast! Antivirus Home i nie narzekam. Co dziennie są aktualizacje, a nie raz zdarza się, że są kilka razy dziennie. Wcześniej miałem avast! Antivirus Professional i również spisywał się dobrze, ale trzeba było kupować licencję. Praktycznie Pro niczym sie nie różnił od Home, dlatego przeszedłem na darmową wersje.

Tego antywirusa polecił mi mój wujo informatyk, więc on zna się na rzeczy, bo inaczej by mi go nie polecił.

Wg. mnie nie opłaca się brać Nortona - przereklamowany.

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Wcześniej kupowałem Nortona, ale tak wiele osób mi go odradzało i polecało darmowego Avasta, że się w końcu przekonałem - i faktycznie, żadnych problemów

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

jak kolega renówa polecam AVG Free w najnowszej wersji 7.5 - codzienna aktualizacja, skaner bootupu i wiele innych funkcji - naprawdę dobry program.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Podobno Kaspersky jest dobry... ale koszmarnie drogi :damn:

Auto
    brak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Piti666
    Podobno Kaspersky jest dobry... ale koszmarnie drogi :damn:
    Około 120zł na allegro na 12 miesięcy. Nie jest tak źle. Rozważam kupno lecz nadal nie wiem czy jego czy coś innego. Moze na razie zostanę przy pirackim Kasperskym bo działa mi. Albo przezucę się na to co poleca renówa

Domyślnie

polecam McAfee VirusScan, mam go od ponad 3 lat i jest najlepszy, jak na moje oko . . . Norton syf robi na komputerze i w porownaniu z innym w testach widzialem ze McAfee najlepiej wypadal.

Uprawnienia umieszczania postów