Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: II Zlot aG (26.08.07) Warszawa - wrażenia i zdjęcia

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Wczoraj zaryzykowałem i pojechałem pierwszy raz na taki zlot forumowiczów aG. Jednak nie żałuje bo poznałem wiele ciekawych osób, miło spędziłem czas. Oderwałem się od szarej rzeczywistości. Fakt, że organizacja nie była najlepsza (nie ma co się dziwić patrząc na frekwencje) wcale nie zepsuło mojego ogólnego pozytywnego wrażenia z wczorajszego spotkania. Prawie cały dzień chodzenia m.in. po Łazienkach jak już byłem od 3 w nocy na nogach zaczęło o sobie dać znać zmęczenie dlatego mimo planów już przed 18 odpadłem ze zlotu. Tutaj dziękuje Vincentusowi za podwiezienie mnie na dworzec. Miałem okazje na własne skórze przekonać się jak się podróżuje tym Lexusem. Mam mieszane uczucia do tego auta. Jednak napiszę o tym w odpowiednim momencie. Poznałem dogłębnie zresztą większość furek naszych forumowiczów co widać na zdjęciach. Dziękuje również naszemu adminowi Krzysiowi za transport.
    Jak na złość i tak spóźniłem się na pociąg więc postanowiłem trochę pospacerować wokół dworca. Gdybym wiedział, że jeszcze zlot się nie skończył dla niektórych osób. :/ Jednak złapałem jedno amerykańską indywidualke: :lol: 3 razy przymierzałem się do zrobienia zdjęcia bo bateria padała, ale się udało. Pokaże fotkę jak załaduje się do końca aparat. Z tego powodu też nie mam zdjęć ze zlotu. :/ Także dziękuje wszystkim za ten dzień i mam nadzieję, że spotkamy się za rok w tak samo miłej atmosferze. Chociaż dzisiaj wiem, że będzie ciężko ze względu na moje przyszłoroczne plany związane z wakacjami. Jednak do tego jeszcze daleko więc wszystko jeszcze jest możliwe.

Pozdrawiam wszystkich, którzy byli na zlocie.

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Seth, AGENT, wasze opisy są niemożliwe :lol:
    Prawie spadłem z krzesła :lol:

Wpadłbym, ale do Warszawy to... troszkę za daleko
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Filmik z moim "Subaru" w przystepnej formie na YT:
    KLIK
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    *

Domyślnie

Dla Agenta: po drodze z DJ'em spotkaliśmy merca z blaszką W1 BATOR. Na trasie spotkaliśmy także jakiegoś odkrytego MB chyba z lat '40.
    konto zamknięte

Wyrzucony z forum Awatar StreetRacer
    Auto
    zal.pl

Domyślnie

Gdzie moj post? Widze, ze teraz kasujecie co drugi moj post.

Domyślnie

Jeśli masz pisać posty w stylu "najlepszy na koncu filmu jest smiech", to proszę odpuść sobie... :damn:

Miałeś być na zlocie - gdzie zaginąłeś?

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Moje przeżycia odnośnie drogi powrotnej opisałem w innym temacie.
    O organizacji też już pisałem

Szkoda że musiałem wcześniej sie zmywać, no ale ponaglały mnie przygotowania do "pewniej rzeczy"

Szczególne podziękowania dla Dj Grześka, za to że poczekał i Michała Niezgody, za niezobowiązującą pogawędkę. Mile zaskoczył mnie również Szakal. Niekiedy na forum miałem co do Ciebie mieszane uczucia, jednak wystarczyło że poznałem Cię osobiście.

Mimo pewnej organizacyjnej wpadki, to spotkanie miało swój specyficzny i niepowtarzalny klimat, mam nadzieję że będziemy to powtarzać cyklicznie.

PS. Przynajmniej pozwiedzałem sobie BUW i Łazienki, piękne miejsca.

PS2. Kilka fotek z komórki. Niestety bateria mojego aparatu wyzionęła ducha przed wyjazdem.
    1. Nasze fury z góry, znaczy się z lotu ptaka

2. Dach BUW

3. Dj Brabus, Michał Niezgoda, majlejdi i ja zwiedzamy Łazienki w oczekiwaniu na Zaginioną Ekipę

4. Łazienki
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Wyrzucony z forum Awatar StreetRacer
    Auto
    zal.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Jeśli masz pisać posty w stylu "najlepszy na koncu filmu jest smiech", to proszę odpuść sobie... :damn:

Miałeś być na zlocie - gdzie zaginąłeś?
    A to lepiej pisac w stylu "ale fajnie mieliscie, szkoda ze mnie tam nie bylo.."?

Mialem bardziej konstruktywne zajecie..

EOT

Domyślnie

I tak pewnie, nie żałowałeś...

Skończmy ten OT

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Agent i Seth za te zjecia to bedziecie wisiec za jaja
    Zlot bardzo udany ale ze wzgledu na monogosc uczestnikow nie zdazyłem pogadac ze wszytskimi nad czym ubolewam. Porobiły sie mniejsze grona dyskusyjne przez co był oraniczony dostep do wszytskich ludzi.
    Trudno. Moze za rok. Ogolnie kupa smiechu a teraz miłe wspomnienia.
    Dopiero sie objerzałem ze zrobiłem tylko kilka zdjec. :neutral:

Uprawnienia umieszczania postów