Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Off-roadTest 2007

Auto
    Corsa C '00

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Gładzior Zobacz posta
    A jak sprawiał się w terenie Suzuki Jimny?
    Może pozwolę sobie ja odpowiedzieć na to pytanie bo również miałem okazję być na tej imprezie.

Suzuki Jimny radził sobie bardzo dobrze. Zarówno w terenie jak i po za nim Do dyspozycji była wersja z automatyczną skrzynią biegów. Bardzo miło mnie zaskoczył swoimi możliwościami terenowymi podobnie jak Panda 4x4

Pozdrawiam

P.S. Piotrek miałeś coś mi przesłać
    Pozdrawiam Artur
    Zapraszam na www.autotesty.com.pl (Testy motoryzacyjne różnych marek)

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

można prosić jakieś fotki Forda Rangera?

Domyślnie

Dorzucę dziś po południu - nie za dużo ich mamy (chyba ze 3-4 sztuki), ale będą.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Moim marzeniem jest wyruszyć w teren prawdziwą terenówką taką jak np. LR Defender, Jeep Wrangler i ....SsangYong Rexton albo Kyron. Widziałem ostatnie dwa samochody jak dzielnie radziły sobie w terenie. Odważnie i szczerze tutaj piszę, że to są prawdziwe terenówki. Niektórzy myślą, że "aaa....koreańska marka to lepiej nigdzie nie wjeżdżać w teren bo zaraz coś w nim się zepsuje albo gdzieś się zakopię". Jednak to nieprawda. Szkoda, że ich nie było na takiej imprezie bo na pewno redaktorzy by to udowodnili.
    Z tych samochodów, które widać na zdjęciach w pierwszym poście to prawie każdym bałbym się zjeżdżać w teren z różnych powodów. Najmniej problemów w takiej jeździe off-roadowej na pewno sprawia Defender. Ze względu na surowość wnętrza i legendarna wręcz zdolność w terenie. Reszta to albo mają zbyt wypasione wnętrze (szkoda brudzić), za dużo albo za mało ważą (możliwość zakopania się), za mały prześwit itd. Zawsze coś się znajdzie. Ciekawe napisany news oraz zdjęcia. Trochę żałuje, że ja tam nie mogłem być.

Domyślnie

Oto i zgodnie z obietnicą Ford Ranger...

... a przy okazji wspomniany przez mojego brata "dach" zaliczony na quadzie!

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Oj tutaj się szakal z Tobą nie zgodzę... Koreańskie czy nie to niema znaczenia... Te auta nie nadają się w prawdziwy teren. Terenówka powinna być zwarta, niezawodna, prosta w naprawie, sprawdzona oraz bez zbędnych wodotrysków. Do tego dochodzi jeszcze możliwość modyfikacji auta...

Gdyby ktoś mi kazał jechać w teren takim koreańcem to bym go wyśmiał... Koreańcka sprzedał i kupił Lade Nive..

Chyba że jak to w takich tematach bywa... słowo „teren” ma wiele znaczeń
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

I pamiętaj o tym, bo dla Ciebie najlepsze są takie traktory z rurek a ja będąc laikiem wolałbym żeby poprowadziła mnie elektronika z Disco czy G klasy. Nie generalizuj tak

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Poprostu nie lubię stawiania Rextona na równi z Defenderem poprzez nazywanie obu terenówkami ... Jak Rextona to terenówka to masz rację ... Defender to wielozadaniowy traktor 4x4.
    Do gelandy nic niemam... Wystarczy elektryk... dobry nóż to cięcie wykładzin i zrobimy z niej traktor
    pzdr:P
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Poprostu nie lubię stawiania Rextona na równi z Defenderem poprzez nazywanie obu terenówkami ... Jak Rextona to terenówka to masz rację ... Defender to wielozadaniowy traktor 4x4.
    Wiadomo, że ona nie może się równać z takim Defenderem bo to auto z innej epoki. Miałem na myśli, że to jedna z lepszych terenówek wśród współczesnych samochodów. Widziałem modele tej koreańskiej marki w akcji i wiem co piszę. Nie ma chyba dzisiaj już producenta poza małymi wyjątkami, który potrafiłby zrobić terenówkę z prawdziwego zdarzenia. Przeszkadza elektronika jak sam zauważyłeś, ale również coraz większa masa współczesnych aut i wnętrze, do którego ciężko wejść w brudnych buciorach. Nic na to nie poradzimy, że technika idzie do przodu i wszystko jest coraz bardziej skomplikowane. :>

Awatar Kertoip
    Auto
    Skoda Felicja GLXi

Domyślnie

A jak spisywała się mazda ?? W terenie i na utwardzonej drodze. Może opiszesz Piotrze(ładne imię ) wrażenia z przejażdżki.

Uprawnienia umieszczania postów