Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Brak fotek

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie Brak fotek

Czy ktoś z was może mi powiedzieć dlaczego kiedy przeglądam posty z których wynika że powinny być w nim zamieszczone zdjęcia u mnie na kompie nic nie widać ??
    Wkurza mnie to już.wyświetlają mi się tylko niektóre z nich.
    Proszę o pomoc.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Wyrzucony z forum Awatar StreetRacer
    Auto
    zal.pl

Domyślnie

Mi tez czasami sie cos takiego zdarza, ale wtedy biore najczesciej odswiez albo wstecz i jeszcze raz wchodze w ta stronke i wszystko gra. Czemu tak jest, niewiem.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Może brakuje Ci jakiejś wtyczki w przeglądarce, albo masz ustawione blokowanie obrazków w Firewallu lub przeglądarce.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Wyrzucony z forum Awatar StreetRacer
    Auto
    zal.pl

Domyślnie

Jesli o mnie chodzi, to wydaje mi sie, ze moj komp nie daje rady otworzyc na raz wszystkich zdjec i trzeba ze dwa razy probowac, zeby jego kosmiczna moc obliczeniowo-pamieciowa podołała..
    Ostatnio edytowane przez StreetRacer ; 23-09-2007 o 15:49

Awatar Mario Boss
    Auto

Domyślnie

popróbuje i zobaczę co jest grane.Dobrze wiedzieć ze nie tylko ja mam taki problem i że można liczyc na poradę.
    Dzięki.

Domyślnie

A ja strzelę do Mario zupełnym Off-topikiem: Czy Twój podpis "FIAT 126p: FajnaImitacjaAutaTurystycznego JednoosobowegoDwudzwiowegoSześciokrotnie przepłaconego" nie lepiej brzmiałaby "FIAT 126p: FajnaImitacjaAutaTurystycznego 1osobowego2drzwiowego6krotnie przepłaconego" ?

Awatar Mario Boss
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    A ja strzelę do Mario zupełnym Off-topikiem: Czy Twój podpis "FIAT 126p: FajnaImitacjaAutaTurystycznego JednoosobowegoDwudzwiowegoSześciokrotnie przepłaconego" nie lepiej brzmiałaby "FIAT 126p: FajnaImitacjaAutaTurystycznego 1osobowego2drzwiowego6krotnie przepłaconego" ?

hehehehehehe
    Racja, racja.
    Jak mogłem przegapić taki szczegół ???!!!!
    poprawiam się

Uprawnienia umieszczania postów