Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: III Zlot Miłośników Włoskiej Motoryzacji - Norblin 30.09.07

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

chyba przegreaalem :P ale nadal mam w glowie promyk nadziei , ze taka GTA istnieje ;p
    Mind Full of Colors.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

chyba jednak te nadzieje są płonne bo spędziłem kupę czasu na przeszukiwaniu sieci w GTA Q4. I nic.
    Jak widać nie mogłem przez to spać bo mój post jest chwile po szóstej rano
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar Bartli
    Auto
    159/156 SW GTA

Domyślnie

Skończcie już te dywagacje Nie ma 156 GTA z napędem na wszystkie koła i koniec kropka
    Istnieje jednak jeden egzemplarz prototypu 156 GTA z 300KM silnikiem i napędem na wszystkie koła. Jednak nie wszedł do produkcji.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Alfa 156 ma przedni napęd (nie wiem skąd mi sie ubzdurało co innego) Może dlatego że Nowa Alfa 159 3.2 V6 JTS ma stały napęd na 4 laczki.
    Cytat Zamieszczone przez Mario Boss Zobacz posta
    .
    nie zgodzę sie z opinią że GTA to wersja wyposażeniowa.Głónym elementem tego auta jest przecież sillnik 250KM !!!
    Nie skumałeś tego co napisałem, Spróbuj znaleźć Alfę GTA w innej wersji wyposażenia, bynajmniej nie chodzi mi tu o silnik
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Nuba
    Auto
    służbowe

Domyślnie

156 GTA jak i 156 SW GTA wszystkie miały napęd na przednią oś
    Gran Turismo Allegerita ... to skrót

Zychu ta wersja 155 Q4 wcale taka zwykła nie jest
    w 92' po jej premierze AR wróciło na tor i na jej bazie zrobili "4" egzemplarze" tzw GTA , które to wtedy zdominowały włoskie zawody jak i niemieckie DTMy bo na 20 rund wygrały 17 startów
    OT Larini, Francia, Nannini i Tamburini...może jeszcze Danner jako 10cio latek zamiast oglądać kota filemona słuchałem o tych panach i godzinami przeczesywałem internet za wszelkimi informacjami... to były czasy EOT

acha 155 V6 Ti startująca w niemieckim DTM to kompletna nazwa ...żadna GTA po prostu V6 Ti ...

zresztą na ten temat można pracę magisterską napisać

jednak żeby rozwiać wszystkie wątpliwości 156 GTA ( to oznaczenia GTA to taki prezencik dla właścicieli i nawiązanie do bogatej historii marki ) miały i mają napęd na przednią oś
    wersje Q4 ( czyli torsen C ) to tylko CW i SW w dodatku jeśli dobrze kojarzę to nie był w nich dostępny nawet silnik widlasty
    sam miałem kiedyś przyjemność dłuższego obcowania z CW Q4 z silnikiem 2.4 JTD ...sic! Q4 z ropą w baku to dla mnie dziwna sprawa...choć frajda niezła jak wyprzedasz

sory za odkop ale za późno zauważyłem datę ostatniego postu

Uprawnienia umieszczania postów