Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 90

Wątek: [wywiad] Piotr R. Frankowski

Awatar Kertoip
    Auto
    Skoda Felicja GLXi

Domyślnie

Czekałem na wywiad i nareszcie jest. Mógłby być jeszcze dłuższy, bo jest naprawdę dobry. Przyznam, że nie wiedziałem o istnieniu takiego człowieka jak Frankowski. Ciekawy gość i dobrze prawi. Jak dla mnie, jest to najlepszy z dotychczsowych wywiadów.

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Nie wiedziałeś? Jak dla mnie taki mały człowiek - legenda. Jego artykuły w MM zawsze należały do tych najciekawszych. Dobrze, że pojawił się jakiś wywiad "kogoś z branży" a nie kolejnej celebrity. Porządny i ciekawy wywiad ale i prowadzony z ciekawym człowiekiem więc o wysoki poziom nie trudno.

A co do magazynu Top Gear to jest to nie małe dla mnie zaskoczenie, że ma coś takiego powstać. Nie mogę się doczekać. Wiadomo ile państw ma swoje edycje Top Gear?
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    P.S. I respekt dla Frankowskiego za Logana!!
    widzialem jego zdjecia, opowiadal mi tez kilka smiesznych sytuacji jak robil ludzi w jajo mowie ci grzesiek tez sie skuś
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Naprawdę dobra robota,zdecydowanie najlepszy wywiad,najciekawsze pytania itd. Brawa dla rozmówcy na pewno zajrzę do Polskiej edycji TG bo gościu widać ma pojęcie o motoryzacji i trzyma wysoki poziom.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

huuuuuurrrrrrraaaaaa !!!
    Tak długo czekałem na info o tym co ten pan porabia.W końcu dowiedziałem się co i jestem z tego bardzo zadowolony.Uwielbiam tego faceta i mam wielki sentyment do jego "twórczości" w MM.Na tym magazynie się "wychowałem".Podoba mi się styl w jakim on prowadzi testy.Wiem że jak on się za coś weźmie to będzie to strzał w 10.Zwłaszcza że stoi za nim gigant w postaci Top Gear. Ja już zapowiadam że zamówie sobie prenumeratę bez względu na cenę.
    Wiiiiieeeeelkie dzięki za ten wywiad.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi Zobacz posta
    opowiadal mi tez kilka smiesznych sytuacji jak robil ludzi w jajo
    Tzn. co robił ?
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

Wczoraj widzialem w Empiku Top Gear, ale wersje brytyjska - cena 34 zl

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Szacunek dla Pana Piotra Od 1 numeru kupowałem Moto Magazyn i uwazam,ze było to najlepsze polskie wydawnictwo motoryzacyjne Lubie jego styl pisania, to jeden z niewielu prawdziwych fachowców motoryzacyjnych w Polsce Świetny wywiad
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vincentus Zobacz posta
    Tzn. co robił ?
    wiesz no patrza aaa dacia i mysla ze moga objechac jak chca a zreszta w wywiadzie juz jest napisane ze panda wyprzedzal motocykle
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

To pierszy wywiad jaki przeczytałem na AG. Wcześniejsze były nie ciekawe z powodu rozmówcy, ale jak przeczytałem że kolejny jest z Panem Frankowskim to wiadome było że będzie ciekawy. Człowiek legenda przez przez: wiedzę, teksty, testy oraz punkt widzenia motoryzacji. Polskie TG może być ciekawe ale nie musi wszystko zależy w jaki wpływ na treść treść będzie mieć Frankowski a jaki Anglicy i ile będzie w nim przedruków. Idealnym rozwiązaniem było by gdyby dołączył do zespołu KMH wraz z Łukaszem Kiferem... ale będąc realistą ciesze sie z tego żę będzie pisywać znowu w jakimś miesięczniku.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów