Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90

Wątek: [wywiad] Piotr R. Frankowski

Awatar motocyklista
    Auto
    E 36

Domyślnie

Motocykl w zakręcie jest wolny i słabo hamuje. To jest oczywiste z punktu widzenia fizyki.
    Bo motocyklem nie hamuje się w zakręcie, dwuśladowy ignorancie

aj, aj, aj jeszcze jedno - motocykl w zakręcie wolny?? oglądał Pan kiedy motoGP?
    Ostatnio edytowane przez motocyklista ; 08-11-2007 o 00:01

były redaktor autoGALERII Awatar Michał Niezgoda
    Auto
    Abarth Grande Punto / BMW E60 07 520d

Domyślnie

Nie sądziłem, że wywiad będzie tak dobrze przyjęty. Dziękuję wszystkim za komentarze. Niektórzy z Was stwierdzili, że wywiad jest za krótki. W sumie to tak naprawdę wersja, która jest na stronie to mocno okrojony tekst. Jest jeszcze druga część, w której rozmawialiśmy z Piotrkiem o przyszłości motoryzacji. Nie chciałem publikować wszystkiego bo myślałem, że nikt tak długiego wywiadu nie przeczyta. Chyba jednak skuszę się i spiszę drugą połowę
    "Life is racing" Steve McQueen

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Dawaj śmiało drugą połowę !
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Część druga zdecydowanie mile widziana. Czyta się bardzo dobrze i szkoda, że tak szybko się kończy .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

były redaktor autoGALERII Awatar wombatspecial
    Auto
    A to różnie bywa...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Cieślak Zobacz posta
    Zapraszam do przesyłania opinii i uwag nt. wywiadu z Piotrem R. Frankowskim.
    Może nie uwaga ale pytanie, które zadałem już na forum gazety ale pozostało bez echa - czemu pan Piotr zaprzestał wpisów na swoim blogu (http://tiny.pl/j7jx). Naprawdę dobrze się to czytało. Proszę o więcej
    Pozdrawiam.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez motocyklista Zobacz posta
    aj, aj, aj jeszcze jedno - motocykl w zakręcie wolny?? oglądał Pan kiedy motoGP?
    a oglądałeś kiedyś F1?? jak myślisz który jest szybszy w zakręcie (w końcu mówimy o najszybszych motocyklach i najszybszych samochodach)? logiczne, że dwie gumy motocykla gorzej trzymają od czterech samochodu
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie to podążam tropem tego co powiedział James Hunt, wielki angielski kierowcy Formuły 1:
    chyba "kierowca".

Z jazdy niemal każdą maszyną można czerpać mnóstwo przyjemności.
    Exactly. Nie można tego lepiej wyrazić. Nawet jadąc Renault 19 albo VW Golfem II można czerpać radość z jazdy. Właśnie to jest to. Prawdziwy fan motoryzacji cieszy się z jazdy każdym autem, a nie tylko tymi z najwyższej półki.

Osobiście, wstyd się przyznać, nie znam tej osoby. Jednak wywiadu z tak inteligentnym człowiekiem już dawno nie czytałem. Nie dziwię się, że ma wielu fanów. Chyba doszedł mu kolejny. Nie dość, że interesuje się tym czym miliony mężczyzn oraz kobiet to w dodatku potrafi to interesująco opowiedzieć. Naprawdę miło mi się czytało. Swoją drogą redaktor wykazał się świetną precyzją i tak trafiał z pytaniami, że ta znana osoba mogła dużo o sobie opowiedzieć. Po prostu rewelacja! Poza tym dzięki temu wywiadowi zainteresowałem się polską wersja gazety "Top Gear" i z pewnością pośpieszę do kiosku aby ją kupić. Dowiedziałem się też wielu ciekawych rzeczy np. na temat skrzyni zestopniowanej.

Cytat Zamieszczone przez wombatspecial
    czemu pan Piotr zaprzestał wpisów na swoim blogu
    Zakładam, że po prostu nie ma na to czasu i jest zajęty. Bo inne wytłumaczenie ciężko znaleźć.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal Zobacz posta
    Dowiedziałem się też wielu ciekawych rzeczy np. na temat skrzyni zestopniowanej.
    Chyba co to znaczy, zestopniowanie skrzyni biegów.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

były redaktor autoGALERII Awatar wombatspecial
    Auto
    A to różnie bywa...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal Zobacz posta
    Zakładam, że po prostu nie ma na to czasu i jest zajęty. Bo inne wytłumaczenie ciężko znaleźć.
    Ostatni wpis z marca 2007... Pewnie tworzy TG_PL Czekamy.

Auto
    *

Domyślnie

Dobrze przeprowadzony wywiad i rozmówca bardzo dobrze "ułożony". Podzielam większość z tego co mówił Piotr, widzę, że potrafi podejść do rzeczy z rozsądkiem. Według mnie najciekawsza postać jak dotąd, z którą przeprowadziliśmy wywiad.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów