Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Miniaturowe modele aut

Auto
    Rower

Domyślnie

Trzeba przyznać, że Pansamochodzik ma ceny dość wysokie np. Fiat 500 z Mondo Motors 1:18 był swego czasu na aukcji wystawiony za 139zł podczas gdy w innym sklepie internetowym model kosztuje niecałe 84zł.

Do 230zł możesz kupić coś z Kyosho (np. 3 coupe,645 cabrio) lub z Minichampsów 1:18. AA będzie ciężko kupić - chyba,że była by jakaś promocja

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Najlepsze ceny z jakimi się spotkałem są na modeliki.pl Jeśli tylko coś jest na stanie, to jest idealnie, natomiast jak nie ma to musisz się uzbroić w cierpliwość i najlepiej dopytać, czy dany model jest dostępny.

Awatar Lauda86
    Auto
    -

Domyślnie

Dzięki rozejrzę sie dziś i postaram sie skontaktować. A swoją drogą spróbuje dziś zamieścić jakieś zdjęcia modeli z mojej skromnej (jak na razie) kolekcji.

Domyślnie

A ja musze się pochwalić, że po ponad rocznej przerwie zamówiłem sobie nowy modelik jest to Nissan 350Z Roadster:
    http://modeliki.pl/product_info.php/...roducts_id/922

powinien przyjść na początku tygodnia, jak tylko dojdzie to zrobie mu foty

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

To ja pokażę jeden z moich "gwiazdkowych" modeli. Moja czerwona Miura P400 czuła się bardzo samotna, więc sprawiłem jej pomarańczową koleżanką - SV

Czyż nie wyglądają pięknie razem?

Więcej zdjęć w galerii

i przy okazji obiecuję regularne update'y galerii moich modeli, bo wychodzi na to, że mam spore zaległości

Awatar yakłobo!
    Auto
    Renault Twingo

Domyślnie

Muszę przyznać, że piękne zdjęcia Ci wyszły. Szczególnie podobają mi się te na dachu / prakingu czy nie wiem co to właściwie jest. Modele oczywiście też wspaniałe. Gratuluję zakupu
    Ostatnio edytowane przez yakłobo! ; 30-12-2007 o 22:01

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Gratuluję kolekcji i rewelacyjnych zdjęć.Te robione na białym tle są super.A w tych na parkingu model wygląda prawie jak 1:1 !
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar jkm_t
    Auto
    Focus II

Domyślnie

Ładna miura, dobre zdjęcia Gratuluję.

A powiedzcie mi, czy polecilibyście Boxtera od Kyosho? Wprawdzie już kupiłem, ale zanim dojdzie będę się zastanawiał, czy byla to dobra decyzja :confused:

Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Wczoraj kupiłem

Awatar Cinek
    Auto
    Mazda Xedos 6

Domyślnie

Witam Wszystkich w Nowym Roku. Życzę wszystkiego najlepszego, wielu nowych ,pięknych modeli na półkach i w gablotach .
    Dawno już się nie udzieliłem na tym forum a teraz jestem pierwszy w nowym roku Taki mały zaszczycik mnie spotkał ale jak nikt nie chce pisać,to pomyślałem że rozpocznę.
    Chłopaki mam takie pytanie. Chcę sobie kupić Miure SV w skali 1:18. No i zastanawiam się z jakiej firmy ją wybrać. Czy Kyosho czy Autoart ?? Pomóżcie, proszę. Która waszym zdaniem jest lepsza i dla czego ?? Aha i nie chodzi mi o kolor (żeby zaraz nie było że zielona najładniejsza ) Chodzi o wykonanie. Kolor to sprawa gustu, choć zielona jest faktycznie śliczna.
    Bo moim zdaniem (z tego co oglądam na różnych fotkach) to lepiej wykonana jest ta z Aa. Lepiej spasowane elementy .No taka jakaś solidniejsza mi się wydaje.Co o tym sądzicie ??

Uprawnienia umieszczania postów