Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Miniaturowe modele aut

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Dziesięć dni temu dotarła do mnie paczka od AMAD'a. Dziś w końcu ją otwarłem

Więcej zdjęć i wrażenia zamieszczę wieczorem.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

Wrażenia? Przecież Pan kok nie wie co to jest wrażenie. Obce są mu wszelkie uczcia i odczucia, o wrażeniach nie wspomianjąc. A jeśli wątpicie w to odpowiedzcie mi kto o jakich kolwiek uczuciach mając możliwość odpakowania modelu na jaki czekał w mękach całe, długie, ciągnące się latami 9 dni czeka jeszcze jeden mając paczkę na wyciągnięcie ręki tylko dlatego żeby zobaczyc go "bardziej wypoczętym". kok ty bezduszna maszyno, wysuszona ze wszlekich uczuć Gratuluję ci z całego serca!
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

zdjęcia CCX,a dodałem do tematu "Galeria naszych miniaturowych modeli".

http://www.autogaleria.pl/forum/show...l=1#post154215
    przedostatni post.

dwa zdjęcia z półki przy różnym oświetleniu:

www.rawa.katowice.pl

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Wiem gdzie mieszkasz - znajdę Cię i Ci go zabiorę

Jest boski, gratulacje

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Szweda jeszcze przeboleje, ale miury nie tykaj

www.rawa.katowice.pl

Domyślnie

Miura odejdzie sama. Ona potrzebuje miłości a nie oziębłości i nieczułości Gratuluje raz jeszcze. Oszałamiający model - jeden z tych który chciałbym mieć w 2 kolorach i zawsze zastanawiałbym się, który lepszy Jedno jest pewne. Mój bardziej CCXowy (kolor w jakim go pokazano), twój widowiskowy. W co ja tam mówię on jest wystrzałowy Ale to jedno z tych słów, które rozumiesz zamiast czuć, Móżdżku

Podpisano:
    Twój Pinki
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Domyślnie Modele na sprzedaż

Witam,

Dawno tu nie pisałem, ale skoro tu przynajmniej jest jakaś wolność słowa, to wrzucę swoją oferte sprzedaży kilku modeli:
    Lamborghini Diablo 6.0 VT AutoArt 1/18, model jest nowy, fabrycznie zapakowany, ale ma jakiś delikatny odprysk lakieru pod przednią lampą, cena 240 zł

Ferrari Enzo Elite (rare collection) 1/18 HotWheels Elite, nówka, w fabrycznym opakowaniu, cena 189 zł

Cadillac Escalade ESV Ricko 1/18, jak nowy, bez uszkodzeń, fabrycznie zapakowany, SPRZEDANY

Mercedes McLaren SLR Maisto Dealer Edition 1/18, cena 90 zł

No i dla koneserów Ferrari F50 Tamiya. Model wykonany jest w skali 1/12 - liczy sobie prawie 40 cm długości i jest bardzo ciężki. Wykonany jest oczywiście z metalu.
    Ponadto sporo detali miłych dla oka, jak np. wspaniale wykonany silnik, resorowane zawieszenie, którego pracę widać w komorze silnika (amortyzatory poziome), korbki szyb w drzwiach się kręcą (ale niestety równocześnie nie podnoszą szyby), do tego warto dodać, że model można "rozebrać", odkręcane są koła, ściągane elementy takie jak dach, przednia maska, a lusterka składają się na boki jak w prawdziwym aucie.
    Jedynym mankamentem modelu jest właśnie nieskładane jedno z lusterek, prawdopodobnie jest przyklejone na stałe - nie ma wprawdzie żadnego śladu, ale tak podejrzewam, a nie chce próbować złożyć go na siłę.
    Na przedniej szybie jest jeszcze fabryczna folia ochronna.

http://www.tamiya.com/english/products/23203f50/index.htm

Cena do ustalenia, w przypadku zainteresowania makler3m@wp.pl
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Koordynator ; 13-11-2010 o 11:31

Auto
    Shelby GT500 i Nissan Skyline GT-R R34

Domyślnie

Ja chciałem kupił Nissan Skyline GT-R R34 1/24 metal.

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

To chciałeś czy kupiłeś?

Domyślnie

Polska mowa być gumowa
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Uprawnienia umieszczania postów