Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Miniaturowe modele aut

Awatar Luca
    Auto
    3... Anthrazit Alcantara

Domyślnie

AutoArt robi jedne z najlepszych i raczej jedne z droższych modeli - są one wykonywane dużą dbałością o szczegóły !!!

Awatar Royallith
    Auto
    Fiat Punto Evo 1.4 8V

Domyślnie

No i z tym właśnie bywa różnie ostatnio. Co do modeli najwyższej rangi - nie będę się spierał: przykładowo Zonda R to małe dzieło sztuki z tym, że topy kosztują niebotyczne pieniądze. Modele niższej rangi jakościowo spadły, za czym nie poszedł spadek ceny (wzrost do jakichś 160% o ile się nie mylę). Stąd też moje pytanie
    Bez Mazdy nie ma jazdy!

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Co do modeli AA tej niższej rangi, to osobiście nie powiedziałbym, że jakościowo spadły. Każdy chyba się spodziewa nie wiadomo czego, bo ceny poszły drastycznie w górę.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ROYALLITH Zobacz posta
    A powiedz mi, jesteś zadowolony z tego modelu? Jakbyś go ocenił? Widziałem kiedyś egzemplarz za około 500zł. Wart swojej ceny, czy tak średnio?
    Wszystko zależy w jakim stopniu jesteś uzależniony/wciągnięty w modele. Biorąc pod uwagę obecne ceny, to tak, myślę, że jest wart Ja generalnie jestem bardzo zadowolony i mega mi się podoba

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Kuba, ale w modelach wygląd jest mało ważny- najważniejsze jest wykonanie i trwałość. Ja kupiłem jeden model w skali 1:18 i było to 911 4S Targa 997 po lifcie z firmy Norev. Cóż mogę powiedzieć- sporo nim jeździłem po różnych powierzchniach. Nie tylko po dywanie z kolegą, ale czasami nawet po kostce brukowej pod moim blokiem. Było kilka dohamowań od vmax do zera na listwie podłogowej, ale raczej go oszczędzałem. Po kliku miesiącach odpadła mi przednia szyba, ale olałem to i jakoś jeździłem bez niej. Potem zaczął się problem z kołami, które zaczęły się luzować i w końcu odpadać. Na szczeście udało mi się je praktycznie wykorzystać:

Szkoda, że w zestawie nie było zapasówki. :\

Domyślnie

Zawsze możesz wsadzić w tą dziurkę - parówkę, co z resztą chyba sam zasugerowałeś.

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Powinny wejść nawet dwie.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

W piątek przyszły do mnie dwie przesyłki z moimi pierwszymi CMC w kolekcji:

Z pudelek wyłonił się Mercedes-Benz 300 SLR s/n 0004/55, którym sir Stirling Moss wygrał Mille Miglia w 1955r i Mercedes-Benz 300 SLR Uhlenhaut s/n 0007/55, którego Rudolf Uhlenhaut, będący szefem działu sportowego mercedesa w latach pięćdziesiątych, używał jako samochodu służbowego.

Pierwsze wrażenie. Fenomenalne modele pełne detali (Wiem. Nic odkrywczego nie napisałem ale wrażenie jakie robią jest ogromne ). Zdjęcia z jakimś dłuższym opisem wrzucę na dniach.

----- Poprzedni post napisany 23-04-2013 o 21:27 -----

W końcu miałem chwilę by wrzucić zdjęcia i napisać coś o modelach:

http://www.autogaleria.pl/forum/show...l=1#post154215

Cudowne są te SLR,y

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

O Panie, gratulacje fantastycznych modeli! Ale to wydałeś na nie tyle, że kupiłbyś sobie Mercedesa 190 w skali 1:1, co "Niemiec za nim płakał, jak odjeżdżałeś, a jak mijałeś granicę, to tirówki brawo biły!".

"gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Uprawnienia umieszczania postów