Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Wątek: Co śmierdzi na forum?

Auto
    x

Domyślnie

To może ja się wypowiem. Kidy sie rejesrtowałem na tym forum (juz jakiś czas temu) bardzo mi się tu podobało, wszystko było takie jakby to powiedzieć poukładane, wiadomo wbyło co, gdzie i jak. Teraz jak wchodzę to nie mogę się odnaleść. Nastąpiły pewne zmiany i to nie boję siepowiedzieć że na gorsze. Do "władzy" doszli ludzie" którzy nie powinny byli dochodzić. Moderatorzy powyrastali jak grzyby po deczu, każdy robi co mu się podoba (a szczególnie jeden, który ma chyba jaiś kompleks i chce się powyżywać), blokuje, usuwa, przenosi co popadnie i gdzie popadnie. Sam jestem modem na niejednym forum ale powiem szczerze że pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją. Przydała by się jakaś ściślejsza komunikacja i może większy nadzór Krzyśka (jako admina) mad tym wszystkim. Celem mojej wypowiedzi nie jest na pewno czepianie sie kogokolwiek, tylko zwrócenie uwagi na pewne (rażace aż) kwestie. Jest to dosyć znane forum i ma swoją renomę, a przez takie sytuacje niestety ale schodzi na psy :cry:

Pozdrawiam

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Jeszcze raz powiem ja bylem na tym forum modem ale wszystko co robilem to za pozwoleniem uzytkownikow, albo o wszystko pytalem sie Krzysztofa.A jesli juz cos sam robilem to poprawialem np. duze litery itp. bo ktos z pospiechu zapomnial. To wszystko co zdarzylem zrobic przez ten krotki okres kiedy zostalem modem Jesli cos zrobilem nie tak to jeszcze raz wszystkich przepraszam
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Awatar Wck

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez GuGi
    Jeszcze raz powiem ja bylem na tym forum modem ale wszystko co robilem to za pozwoleniem uzytkownikow, albo o wszystko pytalem sie Krzysztofa.A jesli juz cos sam robilem to poprawialem np. duze litery itp. bo ktos z pospiechu zapomnial. To wszystko co zdarzylem zrobic przez ten krotki okres kiedy zostalem modem Jesli cos zrobilem nie tak to jeszcze raz wszystkich przepraszam
    Nie chodzi tu o Ciebie - z Tobą nie było żadnych problemów - im chodzi o kogoś innego...

VIP Awatar GuGi
    Auto
    Fiat Seicento

Domyślnie

Ale ja na tym tez ucierpialem Tu jest zasada "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" Ja tez poczuwam sie do winy
    Pzdro

www.MGRallyTeam.pl

"Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuka zabić ją na bocznej."
    "Życie jest jak rajd tylko zapoznania z oesami nie ma..."

Awatar Wochu

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wck
    Nie chodzi tu o Ciebie - z Tobą nie było żadnych problemów - im chodzi o kogoś innego...
    I najlepiej by ta osoba się teraz wypowiedziała...
    (odnośnie tematu z avatarami...Gugi pytał o avatary więc mu powiedziałem, czy to takie złe było?)
    "Nie wymagam od Ciebie osiągów Ferrari
    Wystarczy, żebyś mi zapalił
    Helmut, Helmut, wielu się wyprze
    Ty ich wtedy Helumt wyprzedź
    Nie wyprzedzi nic mnie, zwłaszcza na zakrętach
    Chyba, że drzwi się otworzą, wtedy muszę się opamiętać"

Auto
    x

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wck
    Cytat Zamieszczone przez GuGi
    Dokładnie tu nie chodzi o Ciebie tylko o kogo innego, na pewno nie jest to tez spara z avatarami

Anonymous
    Guest

Domyślnie

wiec może czas ujawnic kto zalazł za skóre

Awatar Carlsson
    Auto
    maluch

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Funk Doc
    wiec może czas ujawnic kto zalazł za skóre

Ja jestem za Chociaż i tak wszyscy o tym wiedzą
    ====>> MERCEDES S-classe Carlsson <<====

Awatar Guardian

Domyślnie

Ja jestem za, ale nie nie wiem o kogo chodzi, ja mam małego avatarka...
    "Tua morte sing mio vitae"

Awatar Wck

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Guardian
    Ja jestem za, ale nie nie wiem o kogo chodzi, ja mam małego avatarka...
    Tu nie chodzi o to kto ma jakie avatarki, tylko kto schrzanił forum jako moderator...

Uprawnienia umieszczania postów