Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: [do 20 000 zł] miejskie auto dla 4 osób

Auto
    ---

Domyślnie [do 20 000 zł] miejskie auto dla 4 osób

Witam, zrobiłam prawko, więc pora na kupno auta. Jesteśmy 4-osobową rodzinka (2+2). Chciałaby sie zmieścić do 20 tys. z zakupem- używane, 5 drzwiowe, nie za duże. W grę wchodzi też poważnie PANDA ACTIV- wyprzedaż rocznika 2007. Poradźcie- jeśli coś wam przychodzi do głowy. Moje używane typy to: Skoda Fabia, Renault Clio, Opel Corsa C. Ciężko mi samej sie w tym połapać. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. Moze jednak ta nowa PANDA??

Domyślnie

Gdzie jeździsz? Tylko po mieście? Na działkę czasem ? W wakacje gdzieś dalej?

Auto
    ---

Domyślnie

Głownie miasto, działka (skąd wiedziałeś ) ale w wakacje pewno jakies wypady dluzsze- ale to sporadycznie.

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Witam.Panda na taką rodzine jest troche mała.Polecam Fabię(bardzo fajna jest z silnikiem 1,9 TDI .Pierwsze pytanie-jakie warunki ma spełniać auto?
    Edit...troche się spóźniłem .Ale w takim razie Panda na dłuższy wypd odpadnie bo jest ciasna.rozejrzy się za Skodą.

Auto
    ---

Domyślnie

Ekonomiczne (silnik do 1,4 całkowicie wystarczy), nieawaryjne , musi mieć wspomaganie kierownicy.

Domyślnie

Skąd wiem? Ma się swoich ludzi

Szukałem gdzie znajduje się mniej więcej Radlin no i wypadają ,aż 4 województwa. Zakładając ,że nie jest to Wielkopolskie , tylko reszta z możliwych czyli Śląskie ,Świętokrzyskie lub Lubelskie i wyobrażając sobie perspektywą odbycia 600-700 km wyjazdu nad morze 4 osobowej rodziny w Pandzie 1.1 no cóz....
    Mówisz o działce. Masz psa ,którego tam wozisz? Wozisz tam jakieś sadzonki? Skoro tak to panda się nie nadaje, jest za mała i pali sporo ,bo silnik jest mało dynamiczny no ,a żeby jako tako jechać w 4 + pies(o ile wejdzie) to trzeba go(silnik) gazować więc potrafi chlapnąć z 9 litrów(!)
    Od siebie polecałbym Fabie Combi 1,4 diesel(używaną). Ten silniczek choć ma małą pojemność ma turbo i wygląda to inaczej ,a diesel do tego Volkswagenowski to rzecz pewna

Auto
    ---

Domyślnie

Nie mamy psa Woj. śląskie. To ugryźmy Pande z innej strony (nie miejsca w niej) Czy oprócz tej ciasnoty, ma inne poważne minusy??

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez izabelka Zobacz posta
    Nie mamy psa Woj. śląskie. To ugryźmy Pande z innej strony (nie miejsca w niej) Czy oprócz tej ciasnoty, ma inne poważne minusy??
    Niby Fiat poprawił jakość ,a już wzywa samochody do serwisu :/
    Panda sporo traci na wartości, no i jeśli kupisz takiego golasa to też żadna frajda.

EDIT:
    Jednak Combi nie dostanie się w dobrym stanie do 20000zł więc jak porzednik polecam hatchbaka.

http://moto.gratka.pl/tresc/skoda-fa...91aa61a19a&s=1
    Np. taki wygląda przyjemnie. Zastanów się nad używką.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez izabelka Zobacz posta
    Ale co wolałabyś diesla czy zagazowaną benzynę?

Uprawnienia umieszczania postów