Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127

Wątek: 2008 TATA Nano

Awatar Lucas.FK1
    Auto
    Honda

Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=R1FckXItYbo
    Zwarta konstrukcja,ale bocznego zderzenia to ja nie widze jeszcze ciekawi mnie jedna sprawa jak on przechodzi ostre łuki?? chyba na dwóch kołach jak ktoś ma zdolnosci akrobatyczne

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lucas.FK1 Zobacz posta
    jeszcze ciekawi mnie jedna sprawa jak on przechodzi ostre łuki?? chyba na dwóch kołach jak ktoś ma zdolnosci akrobatyczne
    Zapewne kierowca musi balansować ciałem jak na quadzie
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Jako uzupełnienie news Krzyśka pt. Tata Nano: Crash test i pierwsza dostawa do klienta.

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

Nie ma tak źle jakby mogło się wydawać Co do ceny to 6000 tyś już dawno powiedziane że to tylko na raynek indyjski,u nas w eu będzie drożej,ponad 20 tyś.Łuków to szybko nie musi zbierać,tak samo jak Tico czy Matiz,ważne żeby się nie przewracał jak pierwsze A-klasy ;]
    -------------------------------------------------------

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tekknoraver Zobacz posta
    ponad 20 tyś.
    Właśnie...
    Za 23,5 kafla mam sensowniejsze i wypróbowane Seicento/600.
    Ewentualnie, jeśli mi nie żal kolejnych 6 tysięcy to bym sobie kupił Dacię Logan. Większa, szybsza, lepiej wyposażona, bezpieczniejsza, ekonomiczna, funkcjonalna... Poważnie, Nano nie ma w Polsce czego szukać. Bo czy Polak kupi egzotyczne, nieznane dotąd wozidełko za 20.000 czy zaufanego, miejskiego malucha tylko kilka tysięcy droższego? Jest znacznie więcej lepszych i (nie chcę zostać źle zrozumianym) "markowych" autek - Spark, Picanto, Twingo, i10, C1, Getz czy wspomniane przeze mnie 600 i Logan/Sandero. Silniki również podstawowe, a szybsze, wyposażenie "golasowe", a bogatsze, cena wyższa, ale w stosunku do jakości na niekorzyść Nano.
    Tak to widzę.

Auto
    XXX

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Właśnie...
    Ewentualnie, jeśli mi nie żal kolejnych 6 tysięcy to bym sobie kupił Dacię Logan. Większa, szybsza, lepiej wyposażona, bezpieczniejsza, ekonomiczna, funkcjonalna... Poważnie, Nano nie ma w Polsce czego szukać. Bo czy Polak kupi egzotyczne, nieznane dotąd wozidełko za 20.000 czy zaufanego, miejskiego malucha tylko kilka tysięcy droższego? Jest znacznie więcej lepszych i (nie chcę zostać źle zrozumianym) "markowych" autek - Spark, Picanto, Twingo, i10, C1, Getz czy wspomniane przeze mnie 600 i Logan/Sandero. Silniki również podstawowe, a szybsze, wyposażenie "golasowe", a bogatsze, cena wyższa, ale w stosunku do jakości na niekorzyść Nano.
    Tak to widzę.
    A ja widze inaczej. Auto sądze, że bedzie kosztować koło 18tyś. co jest wysoką ceną, ale najtańszą na rynku i na to wygląda, że bezpieczniejszą od SC. Jeśli będzie tańsze od SC o 20% to sprzeda sie i to dobrze, bo nie jeden polak marzy by mieć nówke z salonu, w dodatku jak dzwignie to wszystko reklama to będzie jednym z liderów. Może to jeszcze abstrakcja, ale jeśli cena będzie powyżej 20 koła to auto się nie sprzeda w PL. Może to głupie, ale lubię to auto
    Ostatnio edytowane przez karolekkk04 ; 23-07-2009 o 23:02

Awatar tekknoraver
    Auto
    Mazda 323 1.3 16v

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Właśnie...
    Tak to widzę.
    Dokładnie,ja widzę to tak samo,choć ja sam lubię poeksperymentować i raczej prędzej kupiłbym alfę 33 niż golfa II :P ale jak już zauważyliśmy to statystyczny polak wybierze coś do czego ma zaufanie Czyli napewno prędzej Fiat'a niż jakies "indyjskie cóś".Nawet niech kosztuje 18 tyś to wątpie żeby było więcej chętnych niż kilkadziesiat/kilkaset osób które akurat mają swoje widzimisię i wolne 18 tyś :P W sumie podobnie jak Golf II kontra alfa 33 :P Wiadomo co większość weźmie
    -------------------------------------------------------

Uprawnienia umieszczania postów