Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 26 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 255

Wątek: Volkswagen Passat CC

Awatar roberto_nfs
    Auto
    .

Domyślnie Volkswagen Passat CC

W końcu możemy zobaczyć go w całości. Długo oczekiwany VW Passat Coupe pojawił się pod nazwą "Passat CC". Na razie pojawiły się tylko zdjęcia, lecz na 100% są one oficjalne. Za kilka godzin powinna dołączyć do nich oficjalna notatka prasowa. Wtedy będzie więcej wiadomo na temat techniki. Jednak plany koncernu VW są znane: pod maską Passata CC znajdą się silniki 1.8 TSI o mocy 160 KM oraz 2 - litrowe jednostki TFSI. Na szczycie oferty znajdzie się najprawdopodobniej silnik 3.6 FSI w układzie V6, produkujący 300 KM. Po stronie wysokoprężnej wystąpią zapewne TDI o mocy 140 i 170 KM. Moc trafi na przednie, lub opcjonalnie na wszystkie koła poprzez siedmiobiegową, dwusprzęgłową skrzynię DSG.

(c) worldcarfans

Przyp. red. News pt. Volkswagen Passat CC - Coupe dla ludu.
    Ostatnio edytowane przez roberto_nfs ; 13-01-2008 o 17:54
    Lamborghini. Do You dare?

Domyślnie

Piękne linie u Volkswagena - "a łyżka na to niemożliwe"! Tani CLS prezentuje się bardzo efektownie - już wiemy dlaczego nowy Superb jest taki pokraczny - żeby ludzie wpadli w zachwyt nad Passatem CC. Poza tym nazwa... Skąd im do łba wpadło, żeby coupe-limuzynę nazywać CC? Ja rozumiem, że nazwę CL (od coupe-limousine) może mieć zastrzeżoną Mercedes, ale mogliby zostać przy nazwie Passat Coupe.

Czekam na więcej fotek i informacji.

VIP Awatar Potek
    Auto
    VW Golf VI

Domyślnie

no i co no i co nie wieje już tak nudą i faktycznie drastycznie różni sie od modelu pozakrywanego. Teraz widać ze sama linia boczna to było nic. Bardzo umiejętnie vw zakrył model. Wnętrze takie passatowate ale bardzo ładna kierownica...
    a z zewnątrz ... normalnie mnie zatkało jedyne co mi sie nie podoba to przedni zderzak;/ ale te światłą i przednie i tylnie wygladają świetnie !
    Mnie zatkało
    VW potrafi jednak czasem troszku zaskoczyć.
    Czekamy na Golfa VI i Scirocco

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Az sie uśmiechnąłem jak zobaczyłem te zdjęcia Cóż, wypadałoby pogratulować Mercedesowi zaprojektowania takiej pięknej linii bocznej Bo poza tym, to ja tu nie widzę nic zachwycającego Przecież poza nieco innymi reflektorami przód się prawie nie różni od zwykłego Paska, a tył to już totalna porażka... :neutral:

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

A to normalny Passat nie mógł tak wyglądać ?
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    A to normalny Passat nie mógł tak wyglądać ?
    dokładnie to samo pytanie sobie zadałem jak zobaczyłem te foty...

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

^ grupa docelowa passata to nadal ustatkowani mezczyzni powyzej 40 roku zycia... nie wszystkich stac na oswajanie sie z nowymi trendami, szczegolnie niemcow. u mnie samochod budzi mieszane uczucia - szczegolnie nazwa od razu przywodzaca na mysl 206... linia boczna (dosłownie) zjechana z mercedesa, ale to nie jest wada, felgi tez juz gdzies widzialem :susp: ciekaw jestem jakie bedzie cenowe pozycjonowanie (czyt. o ile drozsze od limuzyny )
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

ciekawe czy drewniana wstawka we wnętrzu skrzypi tak samo jak w zwykłym Passacie ;p

ale ogólnie prezentuje się świetnie - szczególnie w tym lakierze

btw wydaje mi się, czy jest nieco większy od limuzyny?
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Panowie, na netcarshow jest cała galeria, ale nie dam linku bo mi posta skasujecie :lol:

Powiem szczerze - zatkało mnie. Jest śliczny. Czegoś takiego się po Schmeltzwagenie w życiu nie spodziewałem. Auto jest rewelacyjne. Co za linia Będzie oferowany w europie czy tylko w stanach?
    No replacement for displacement

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

Po raz 1 w życiu zachwyciłem się Volkswagenem. Jest świetny! Idealna linia, można by powiedzieć że nawet troszkę ekspresji w tym widać . Trzeba przyznać, że panowie Inżynierowie się przyłożyli. Muszę teraz wykombinować jazdę próbną tym cudem(oczywiście najpierw trzeba poczekać na rozpoczęcie sprzedaży)
    Oppose and disagree
    Destroy demonocracy

Uprawnienia umieszczania postów