Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 26 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 255

Wątek: Volkswagen Passat CC

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Trochę tu przedłużyli, obniżyli, poszerzyli, powiększyli i ze zwykłego Passata wyszła bardzo ładne czterodrzwiowe coupe. Jeszcze dadzą ceny zbliżone do wspomnianego modelu to okaże się, że VW zrobił sobie wewnętrzną konkurencje. Bo kto o zdrowym zmyśle nie będzie wolał trochę dopłacić za ten sam produkt w ładniejszym opakowaniu.
    Jeśli zaś VW tak ustawi politykę cenową, że CC ( ) będzie najdroższą odmianą Passata to mało kto będzie się na niego decydować. Pozostanie niewypałem i po Phaetonie będzie to kolejna wielka klęska finansowa. Szczerze nie widzę dodatkowego miejsca dla tego samochodu w ofercie. Powinien zastąpić zwykłego Passata albo w ogóle się nie pojawić. Niestety, ale czarno widzę przyszłość tego modelu jeśli VW skalkuluje żle cennik co ostatnio wyjątkowo tej firmie często się zdarza. Ogólnie jako fan VW jestem zadowolony z pracy stylistów, ale księgowi i marketingowcy nie zaplanowali dobrze wejścia tego auta na rynek. Jeszcze ta głupia nazwa CC.

Domyślnie

Bardzo dobrze piszecie - to mógłby być Passat po FL. I faktycznie szakalu masz rację - śliczne auto (jak na VW ofkorz!), ale może "zdechnąć" na rynku z powodu polityki finansowej - będzie nieznacznie droższy od Passata, to go zje na śniadanie, będzie dużo droższy - to skończy jak Phaeton...

Awatar roberto_nfs
    Auto
    .

Domyślnie

No zobaczymy, co z tego wyjdzie. Niedawno czytałem newsa, że VW planuje wypełnić lukę powzostającą pomiędzy Passatem CC, a Pheatonem. Czyli, że raczej ceny CC nie będą kosmiczne, bo do posiadania takich będzie stworzony jeszcze inny model. Więc właściwie nie wiadomo, o co chodzi VW. Bo z tego, co wiem to normalny Passat sprzedaje się nieźle, więc odpada (i tak mało prawdopodobna) wersja, że chcieli "po cichu" zastąpić zwykłego serane wersją CC. Zobaczymy co z tego wyjdzie. VW nie jest znany z eksperymentów, więc chyba ma przemyślaną strategię...
    Lamborghini. Do You dare?

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Są już ceny auta na rynku niemieckim.
    Podstawowa wersja benzynowa 1.8 TSI to koszt min. 30 300 Euro, Diesel 140 konny to wydatek min. 30 775 Euro a ceny wersji z motorem 3.6 litra zaczynają się od poziomu 40 800 Euro.

Źródło: www.auto-motor-i-sport.pl
    http://exoticcars.pl - egzotyczne auta z ulic i salonów, newsy i testy samochodów
    http://www.auto-motor-i-sport.pl/

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 2.0 skyactive / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Małe doładowanko fotek paska CC :
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

możliwe, że odgapili go od Mercedesa CLS

żebyście mi posta nie wywalili:
    mi się to auto dalej nie podoba. ma za długi zwis z przodu. od słupka B jest nawet fajne, ale tylne lampy znowu wszystko psują. wolałbym Passata kombi.

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Z tego co czytałem to ma się nazywać Volkswagen CC, a nie Volkswagen Passat CC.

Awatar roberto_nfs
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grummi Zobacz posta
    Z tego co czytałem to ma się nazywać Volkswagen CC, a nie Volkswagen Passat CC.
    Źle czytałeś.
    Lamborghini. Do You dare?

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez roberto_nfs Zobacz posta
    Źle czytałeś.
    Nie twierdzę, że ta strona jest jakąś wyrocznią, ale może jest w tym trochę prawdy.

http://www.autokrata.pl/lod/3758/cou...dzie_passatem/

Chyba, że będzie się nazywał Passat CC, a nie Passat Coupe.

Uprawnienia umieszczania postów