Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: 2008 Cadillac CTS Coupe Concept

Domyślnie 2008 Cadillac CTS Coupe Concept

źródło: netcarshow.com

EDIT: Więcej informacji w newsie pt. Cadillac CTS Coupe Concept - młodszy brat.
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 30-01-2008 o 10:03

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

Wygląda jak Nissan Primera bez tylnich drzwi ;p no nie jest tak źle, chociaż fakt, że wygląda dziwacznie.. za to dość agresywnie :-)
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

fajny, ale nad tylem musza jeszcze popracowac imo ;]

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Auto całkiem , całkiem.Interesujące coupe.Gdyby weszło do produkcji i miało atrakcyjną cenę mogłoby odnieść jakiś tam sukces.Dużo zależałoby też od tego jak by było wykończone (na zdjęciach jest o.k).Mnie osobiście najbardziej podoba się wnętrze tego samochodu.Silniki też "na papierze" wyglądają na niczego sobie.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

z zewnątrz jak jakiź amerykański pancernik...
    wnętrze natomiast bardzo ... europejskie bym powiedział i mi sie podoba
    ale czy cadillacowi potrzebne takie auto do szczęścia?

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Ładne auto, naprawdę ładne. Ma troche przygrubą dupe, ale swietnie sie prezentuje. Zamiast tego smierdzącego diesla mogli by wstawić któryś z LSów z Corvette. Pewnie powstanie na bazie tego auta nie jeden szatański projekt przeszczepu od Vette

Awatar roberto_nfs
    Auto
    .

Domyślnie

Wnętrze to jest żywcem wyjęte z CTSa Anno Domini 2008. I w tej kolorystyce jest genialne! Wogóle ewidentnie zaliczam się do tego drugiego obozu - ludzi, którym się to auto bardzo podoba. Cadillac jest jedną z nielicznych, a już na pewno jedyną w swoim segmencie, amerykańską marką, która potrafi trafić w europejskie gusta. Coś mi się widzi, że w bardzo niedługim czasie zobaczymy seryjną wersję tego samochodu. Gdyby to miał być concept bez przyszłości to mielibyśmy pewnie ogromną hybrydę, czy coś w tym rodzaju i skrajnie futurystyczne wnętrze (no przecież projektanci by sobie nie darowali ). Tymczasem mamy samochód właściwie wyglądający, jak seria. Dlatego też proszę się ie gorszyć dieslem pod maską. Potraktujcie to raczej jako poważną i bliską realizacji ofertę, skierowaną do przyszłych klientów.
    Ja jestem jak najbardziej na TAK. To auto jest genialne .
    Lamborghini. Do You dare?

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Dla mnie stylistyczna porażka. Wielkie, krowiaste i kanciaste pudło z grubym zadkiem i wnętrzem identycznym, jak w CTSie. Wygląda, jakby się obżarł hamburgerami z McDonalda .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

Awatar Jacobser

Domyślnie

Nie przeczę, że Cadillac może lansować sportowe coupe. Ale nie na bazie CTS. Tym bardziej, że we wnętrzu coupe nie różni się od sedana niczym, a z zewnątrz design jest brzydki. Nie da się wykorzystując ten sam wzór zbudować dwa różne samochody. Dobrze, chociaż że to tylko prototyp.
    Ostatnio edytowane przez Jacobser ; 30-01-2009 o 20:09

Domyślnie

Dobija mnie ta stylistyka obecnych Cadillac'ow... kiedys to byly piekne auta, ale teraz to wyglada jak brygada borsukow. Escalade jeszcze wyglada ale ten CTS Coupe niby ma byc na wzor Eldorado, ale wyszedl jak Astra na sterydach.

Uprawnienia umieszczania postów