Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: toyota celica 1988 problem

Auto
    toyota celica

Domyślnie toyota celica 1988 problem

Witam!!!!!!!!!

Posiadam Toyote Celica z 1988r. silnik 2.0 GTi 156 km

ostatnio mam problem z uruchomieniem samochodu. Przekręcając stacyjkę rozrusznik chodzi ale nie ma "kopa" aby odpalił. Wcześniej podłączając akumulator klemy dobrze podpiąłem a z plusa poszedł szary dym gdzieś z bezpieczników. Po zmienieniu bezpieczników i podłączeniu nowego akumulatora elektryka działa ale autko dalej nie odpala. Co to może być??

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

Z działem trafiłeś jak łysy grzywką o kant kuli, takie tematy w dziale Technika i mechanika.
    Porsche

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Leczą mnie takie prośby o pomoc... Nie lepiej zapytać tam gdzie szansa na odpoiwedź będzie największa? Np. na Forum Klubu Celici??
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Havester
    Guest

Domyślnie

Właśnie na forum klubu celici na pewno ludzie się bardziej znają na celicach niż ludzie na tym forum. Sam widzisz, tutaj nikt jeszcze nie doradził Ci w Twojej sprawie, na forum celici już byś miał odpowiedź

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie Zobacz posta
    Leczą mnie takie prośby o pomoc... Nie lepiej zapytać tam gdzie szansa na odpoiwedź będzie największa? Np. na Forum Klubu Celici??
    napewno lepiej, ale
    Cytat Zamieszczone przez Celica Forum
    Rejestracja w portalu oraz forum dyskusyjnym CELICA-CLUB .:Poland:. jest bezpłatna.
    Po rejestracji stajesz się użytkownikiem strony oraz forum dyskusyjnego i otrzymujesz status "Użytkownik". Użytkownik ma ograniczone możliwości czytania wszystkich tematów i zamieszczania w niektórych działach wiadomości.
    czyli jest mozliwosc, ze nie dostanie odpowiedzi, albo wywala jego post do kosza, bo nie jest w odpowiednim dziale. dzial techniki jest tylko dla klubowiczów.
    chyba, ze bedzie inaczej ..ale tego nigdy nie wiadomo

Uprawnienia umieszczania postów