Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 42 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 413

Wątek: [czasopismo] polskie wydanie Top Gear

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Właśnie widziałem reklamę na TVN. Jutro szturm na kioski!!
    A ja do Empika
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Moderator Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

E no, jak za 3.90 to się wybiorę do Wrocka i zakupię (bo w moim zadupiu oczywiście tylko AŚ sprzedają i Przyjaciółkę). Niech ktoś powie, czy warto jak już dostanie w swoje łapy
    Moderator Dream Team

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

a mi kto kupi?

bede musial jutro zadzwonic do jakiegos kumpla

marlej108
    Guest

Domyślnie Top Gear - rewelacja !!!

Czesc,
    wlasnie kupilem nr 1 polskiej edycji Top Gear .... i REWELACJA !!!!

3.90 zl za 180 stron !!!!!! i to jakich stron !!!!!

Auto Śmieć, (der) Motor, (das) AutoMoto niech sie schowaja pod ziemie z ich "nieczytalnymi" textami !!!!

POLECAM polski TOP GEAR !!!

marlej108
    Guest

Domyślnie polski TOP GEAR

Czesc,

wlasnie nabylem (chyba jako pierwszy w kiosku obok mego domu) pierwszy numer polskiej edycji TOP GEAR, ktory jest po prostu rewelacyjny a kosztuje jedynie 3.90 zl !!!!!! Ma 180 stron :-)

Bardzo, bardzo sie ciesze, ze P.R. Frankowski zostal rednacz. :-) bo to gwarantuje ze pismo nie bedzie nudne niczym flaki z olejem i nie bedzie (ukryta) reklama konkretnych producentow, co niestety jest regula przy pismach z Niemiec - czyli... wlasciwie wiekszosci pism na naszym rynku (vide: Auto Świat, Motor (kilka lat temu zakupilo go niemieckie wydawnictwo i ludzie go tworzacy odeszli a pismo zamienilo sie w lustrzane odbicie AutoSwiata), AutoMoto). Wymienione przeze mnie tytuly sa w wiekszosci (tu nowe slowo :-) "nieczytalne" - po prostu nudne i klamliwe - zawsze i wszedzie wygrywa to co.... niemieckie.
    Ciesze sie ze wreszcie bede mial co czytac :-)

Z polskiej prasy to czasami kupuje jedynie Motor, poniewaz sa tam artykuly tworcy swietnego dwumiesiecznika, ktory niestety zniknal ze sprzedazy - Auto Po Gwarancji - autorstwa Jacka Ambrozika. Ten czlowiek to kopalnia wiedzy jesli chodzi o uzywane auta, i w Motorze tylko jego artykuly sa dla mnie mila lektura. Natomiast Auto Po Gwarancji bylo najlepszym pismem jesli chodzi o informacje na temat uzytkowania aut - bylo tam wszystko bardzo szczegolowo opisywane przez Jacka Ambrozika. Szkoda ze pisma juz nie ma.

Gdyby polski Top Gear uwzglednil ceche polskiego rynku - tj. ze TU SPRZEDAJE SIE 3 - 4 RAZY WIECEJ AUT UZYWANYCH niz nowych, to byloby swietnie gdyby jako lokalna edycja mial tez dzial o samochodach uzywanych - mysle ze J. Ambrozik nadawalby sie idealnie do tego dzialu a ja mialbym wtedy juz zupelne ARCYDZIELO do czytania :-)

Troche sie rozpisalem, sorry - ale to wynika z podekscytowania tym, ze W KONCU znowu MAM CO CZYTAC !!!! :-)

pozdrawiam wszystkich milosnikow 4 kolek i programu / magazynu TOP GEAR !

ps. jakby ktos mial gdzies na polce stare magazyny AUTO PO GWARANCJI, i chcial sie ich wyzbyc to chetnie odkupie !!! moj nr gadu: 3460896

Awatar v8krzychu
    Auto
    Seat Ibiza 6L & Renault Twingo '01 (my wife)

Domyślnie

Magazyn TG jest świetny...

Takich artykułów nie znajdziecie w żadnej innej polskiej gazecie.. oby tylko się utrzymał, bo Wysokie Obroty były w podobnym stylu pisane i wytrzymały zaledwie kilka miesięcy... zaraz zabieram się do czytania...
    "Przezwyciężenie strachu jest początkiem mądrości"
    Bertrand Russell

"Be Without Fear" The Apostasy - Behemoth

Domyślnie

Ja też już mam - gazetka świetna, co najważniejsze utrzyma swoją cenę (a nie, że pierwszy numer kosztuje 3,90,- a następne już po 14,99.-). Gazetę przeglądałem na szybko - to, co rzuca się w oczy to dużo testów z fajnymi podpisami przy zdjęciach nieco za dużo reklam. Ale warto kupić TG.

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

Tez mam ! Zaczynam czytac !

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

Graficznie prawie identyczne z wydaniem angielskim, razem z tymi kilkoma stronami reklam na początku 180 stron za 3,90 w co w dalszych numerach mało kto wierzy Choć UWAGA!! Prenumerata za 6 miesięcy kosztuje 23,40!! Czyli ok.3,90 ale zobazczymy

Awatar rallydaniel
    Auto
    Porsche Pininfarina

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez marlej108 Zobacz posta
    Czesc,
    Gdyby polski Top Gear uwzglednil ceche polskiego rynku - tj. ze TU SPRZEDAJE SIE 3 - 4 RAZY WIECEJ AUT UZYWANYCH niz nowych, to byloby swietnie gdyby jako lokalna edycja mial tez dzial o samochodach uzywanych - mysle ze J. Ambrozik nadawalby sie idealnie do tego dzialu a ja mialbym wtedy juz zupelne ARCYDZIELO do czytania :-)
    "
    Dostajemy masę listów od osób, które skarżą sie na to, że nie pokazujemy tanich wozów. Oto nowy Vauxhall Corsa (angielski odpowiednik Opla Corsy). Ok, ale dość o tym."
    J.Clarkson

a poza tym o tym można mówić w innym temacie

Posty przeniesione. *Dj*

Uprawnienia umieszczania postów