Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 1819202122232425262728293031323334
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 340

Wątek: Jaki telewizor kupić?

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Zanim zaczniesz obrażać Janusz, usiądź sobie przy porządnym monitorze od PC z 4k i porównaj sobie ze swoją konsolą.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Zacznijmy od tego Janusz, że po pierwsze wiem jak to wygląda, po drugie skoro teraz ta technologia nie jest taka droga to chcę kupić TV na co najmniej 3 lata, teraz obsłuży porządne FHD plus natywne 4K a za jakiś czas pewnie pojawi się więcej technologii która pozwoli oglądać pełne 4k, czy to z konsoli czy z czegokolwiek innego. A po drugie po to mam konsole, typowo do grania i nie potrzebuje mieć super ultra hiper 4K z niewiadomo jakimi efektami, bo to co oferują obecne odmiany Forzy na Xboxa w którą najczęściej gram mi wystarcza grając na konsoli, nie jestem wariatem technologicznym z komputerem w cenie samochodu. Komputer mam do internetu itp, a konsolę do grania.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    a z konsol to co teraz sie kupuje?
    Ja osobiście jestem za XBOX, ale to wszystko zależne co kto potrzebuje i czego wymaga, po prostu trzeba sprawdzić sobie rynek gier które są oferowane na daną konsolę. A jak wiemy teraz tytuły na XBOXA są również dostępne na WIN10. Więc w zasadzie XBOX nie jest już do końca taką konsolą z prawdziwego zdarzenia z exclusivami jak PS4. Tylko mnie w PS4 nic nie rajcuje z rynku gier, nie chce też wydawać kupy kasy na komputer który uciągnie Forze 3 czy Motorsport7, więc mam póki co XBOX ONE pierwszej generacji, ale w ciągu roku przesiądę się na nowszą odmianę XBOX ONE X. I dla mnie XBOX oferuje lepszy rynek XBOX LIVE, plus GAME PASS i lepsze darmowe gry co miesiąc plus promocje od PS4, ale to tak jak z samochodami każdy lubi coś innego i jednemu przypasuje PASSERATI a innemu TALISMAN.

Awatar Buzzer
    Auto
    L III

Domyślnie

Jak z 4m to przynajmniej 50 cali

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    I dla mnie XBOX oferuje lepszy rynek XBOX LIVE, plus GAME PASS i lepsze darmowe gry co miesiąc plus promocje od PS4, ale to tak jak z samochodami każdy lubi coś innego i jednemu przypasuje PASSERATI a innemu TALISMAN.
    nic nie rozumiem...
    poszukam mojej starej Nintendo Wii i zagram w ping ponga chyba...

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

No teraz mam 32 cale i do grania jest już mało a do oglądania to całkowicie mało. Więc te 50 Cali jest dla mnie minimum.

Domyślnie

Przy okazji tematu o TV. Ostatnio po włączeniu na telewizorze pojawiają mi się kolorowe, pionowe paski (kilka w jednym miejscu, bardzo blisko siebie) po kilku minutach znikają. Rozglądać się już za nowym?�� (TV to Sharp Aquos 42 cale, ma już 6 lat).

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

To wina taśmy matrycy. Mam to samo w WD1E z 2007 roku. Paski są już dwa lata, a TV dalej działa. Naprawa? Wymiana matrycy, co jest oczywiście nieopłacalne. Póki ci to nie spędza snu z powiek to odpuść.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Jak już jesteśmy w temacie, to mój LG obecny 32 cale w styczniu tego roku zaczął mrugać, w sensie jedna dioda podświetlenia matrycy mrugała, oddałem TV do serwisu, wymienione zapłaciłem 100 zł bo już po gwarancji, przez pierwsze miesiące było ok a teraz co ciekawe ta dioda która była wymieniona wygląda jak by zmieniła kolor na cieplejszy w stosunku do innych i co ciekawe wszystkie punkty podświetlenia matrycy są bardzo widoczne, co strasznie razi podczas jasnych scen. Żąglowanie ustawieniami nic nie pomaga co może być tego przyczyną.

Awatar Buzzer
    Auto
    L III

Domyślnie

Kijowe czesci. Wywal trupa i juz chyba ze samemu po kosztach naprawisz.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Albo kijowo wykonana naprawa. Szkoda wyrzucać taki TV Coś podziałam

Uprawnienia umieszczania postów