Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 38 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 373

Wątek: Jaki telewizor kupić?

Auto
    Fiat Panda

Domyślnie

tak odnośnie Samsunga i jego płaskich nowości
    http://www.high-tech.banzaj.pl/Nowe-...sunga-163.html

przygarnąłbym takiego

Domyślnie

Witajcie,
    Noszę się z zamiaram zakupu jakiejś 32ki myślałem o czymś do 2400zł a konkretnie o Samsungu LE32B651, w grę wchodziłby też B551 który jest dużo bardziej atrakcyjny cenowo i właściwie nie wiem czy jest sens brniecia w serię 6 choć jestem zdania, że jak coś kupować to coś lepszego/nowszego (choć na LEDach nie kupię ponieważ nie wydam tyle na tv co innego audio ). Lubie Toshiby ale chyba nie znajdę nic atakrcyjnego pod względem wyglądu a na to zwracam ogromną uwagę zwlaszcza, że będzie on częściej wyłączony niż włączony. Macie jakieś propozycje konkurencyjne w podobnym przedziale cenowym lub uwagi odnośnie mojego wyboru czy priorytetów? Generalnie tv ma mieć przekątną 32, Full HD, MPEG4 i ładnie wyglądać, to jedyne wymogi Mam nadzieję, że się jakoś do mojego zapytania ustosunkujecie Może jakiś Philips?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Illidan ; 05-10-2009 o 20:22
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Domyślnie

Jeśli cena nie gra roli, to lepiej kupic Full HD. Jesli dysponujesz jakas okresloną kwotą to IMO lepiej kupić wiekszy HD Ready zamiast 32" Full HD. Kwestia gustu i co wazne odleglosci z ktorej bedziesz ogladal TV, przy odległości 2,5m traci się szczegóły wyświetlania obrazu HD Ready przy wielkości ekranu 40", jesli zamierzasz ogladac TV z ponad 3 metrow to kupienie 32" Full HD nie ma sensu..

Ja osobiscie mam LG 42" LCD HD Ready i telewizje N, obraz na kanalach HD jest obłędny.. Ciesze sie ze, nie kupilem drozszego Full HD.

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

Full HD ma tylko sens jak masz odtwarzacz blu-ray i do niego filmy full hd...do samej kablowki full nie ma sensu....choc jest to juz przyszlosciowy tv.....

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Jak sie gra na PS3 czy xboxie tez ma sens... widac roznice.

Awatar Kalixt
    Auto
    OPC&CTS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Jak sie gra na PS3 czy xboxie tez ma sens... widac roznice.
    No jasne, ze na xboxie 1080i wyglada lepiej niz zwykle hd......ale to wersja tylko dla mlodych samcow bez zon na karku

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Zalezy jaka kto ma zoneJa moge popykac. Nie codzien ale nie ma z tym wielkiego problemu

Domyślnie

Autor nic nie wspomniał o graniu na konsolach, ba nawet napisał, że telewizor bedzie czesciej wylaczony niz wlaczony.. : P Tym bardziej nie widze sensu kupowania drozszego Full HD, chyba, ze chce miec swiadomosc, ze to Full HD.

Domyślnie

na konsolach gral nie będę, chociaż dzieki za propozycje ciekawa opcja i pierwszy raz patrze na nią jak by miała sens przy Full HD będę się jednak upierał gdyż uważam ze jak kupować to coś dobrego (nie twierdzę, że HD Ready jest złe) nie interesują mnie mrzonki kontrastów i herzów których ludzkie oko nie wychwyci, muszi mieć MPEG4 i Full HD bo nie jest to wydatek na 3 miesiące a kilka lat (ledy sa za drogie) interesowalo bo mnie coś do 2500tyś z '32 ewentualnie jak macie cos do polecenia z '37 powiedzmy do 3300. Ogladałem dziś kilka telewizorów, przkonywany byłem do Sonego ale telewizor jaki był mi zaproponowany wyglądał jak wyświetlacz taniego gameboya a plastik obudowy pochodził najpewniej z obudowy pod silnikiem Yarisa lub jakiejś starej Starlet. Podobał mi się za to obraz płynący z Lg LH3000 bodajrze na 37ce, niezly był również Philips i właśnie o tą markę chciałem spytać co o niej sadzicie bo ja się kiedyś zrazilem aż do słów, w ktorych powiedziałem, że jakbym kiedys coś miał ich kupić to mają bić mnie po głowie. Ale może sie cos u nich zmienilo bo LG jakoś mi nie podchodzi, zwłaszcza wyglądowo. Przed chwilą moja uwaga spoczęła na Philipsie 32PFL8404H. Co sądzicie?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Illidan ; 05-10-2009 o 20:23
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Patrzyłes na Toshiby? Ja ogólnie jestem happy
    Ogólnie w przypadku LCD ekrany są porónywalne... Róznić sie moga kolorystyka i sposobe odwzorowywania kolorów. Co w dużej mierze zalezy juz od predyspozycji odbircy. Ewentualne skoki zaczynają się gdy wkraczamy w strefe LCDków próbujacych nasladować plazmy poprzez częściowe wygaszanie podświetlania w celu uzyskania gebokiej czerni. Ale w tych zakresac cenowych takich raczej brak

Przy srodkach 2400 na 32 i 3300 na 37 cali IMHO odrazu Full HD. Postep technologiczny jest tak szybki że ciężko przwidzieć jak długo HD Ready bedzie uznawane za wystarczające.
    Zresztą rozwuj Blu-ray oraz fotografi cyfrowej tylko przyspieszy potrzbe posiadania TV FullHD.

Bardzo przyjemne dla oka sa też Sharpy

Ogólnie polecam by każdy telewizor sprawdzić w rozsadnym sklepie dzie mają mozliwość puszczenia na nim czegoś własnego. Np wziąc własna płytke DVD i sprawdzac ja na każdym TV. Każdy ma inne preferencje co do kolorów, jasności , kontrastu etc...
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Uprawnienia umieszczania postów