Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 15 z 38 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 373

Wątek: Jaki telewizor kupić?

Awatar vidocq
    Auto
    służbowe

Domyślnie

Co nie zmienia faktu, że podłączenie telewizora LCD do sygnału analogowego jest dobrym testem jego prawdziwej jakości. Mój Philips śmiga na sygnale z kablówki i oczywiście, że nie jest to jakość cyfrowa, ale jest naprawdę nieźle. Zresztą dwaj technicy z Aster również byli pozytywnie zaskoczeni jakością wyświetlanego obrazu.
    History begins every morning.

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Faktem jest też że obecnie nie ma sensu inwestować w LCDeka nieHD lub jakiś kineskop.
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    niech zainwestuje w Polsat Cyfrowy HD albo Cyfre+ HD, tylko nie telewizja N, dobra jakość fajna cena a potem kłopoty z dekoderami, brak kanałów Polsatu itd.
    Nie potwierdzam, mam dwie N-ki w domu i zadnych problemów. Czasami nawet przez pomyłke albo jakies błędy w dekoderze włączają na kilka dni nie wykupione kanały np pakiet Cinemax'u i nic za to nie płacimy. Taki kłopot. A brak Polsatu to zaden minus, dla mnie w ogole mogloby nie być pakietu podstawowego. Znajomy ma Cyfre+ i juz trzy razy wymieniał dekoder. Niema zadnej reguły.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Najlepiej to mieszkać w bloku i zamówić sobie UPC telewizje cyfrową HD i to nie jest napisane HD ale jest to jakość HD... A co do n-ki każdy ma inne przypadki w mojej rodzinie przez ostatnie 2 lata były 4 N-ki 3 się psuły i stały w serwisie tylko jedna działała ale cały czas sie zawieszała i cena jest przystępna ale oferta nie jest już taka ekstraśna jak np w cyfrze+ lub Polsacie, chociaż patrzać po C+ I Polsacie ich HD bardziej przypomina przeskalowane 480p ale to się jeszcze zmieni w N-ce też nie jest tak kolorowo, jeżeli chcemy oglądać filmy w FULL HD to do tego są odtwarzacze Blu Ray i tyle w tym temacie...

Mam cały sprzęt w domu marki LG włącznie z pralką i lodówka użytkuje sprzęt marki LG od 4 lat i nie miałem żadnych problemów tylko 1 raz zepsuła mi się Mikrofalówka, mam Tv Ful HD zwykły LCD żaden LED czy cuś tam mam kino domowe Blu Ray i jestem zadowolony monter który zakładał Cyfrową UPC stwierdził że najlepiej z ich dekoderami współpracują sprzęty marki LG, Sony, Sharp, Panasonic...

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

hehe... ale w UPC też dekodery lubią się zwieszać i strzelać fochy czy chodzić jakby chciały a nie mogły:P Każdy kogo znam i ma UPC ma problemy z dekoderem... zresztą sam mam... z forum ma tez gtiIV i shyrl i potwierdzą moją opinie.
    Aczkolwiek z doświadczenia wiem że w UPC nie ma czegoś takiego że "psuły i stały w serwisie"... Jak coś się psuje to przyjeżdża serwisant wymianie modem/dekoder i jedzie. Dekoder jest ich, ja płace i mam w nosie że się psuje... ma działać i koniec.
    jak inni odwalają cyrki że trzeba czekać aż wróci z serwisu to... LOL

pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Mam cały sprzęt w domu marki LG włącznie z pralką i lodówka użytkuje sprzęt marki LG od 4 lat i nie miałem żadnych problemów tylko 1 raz zepsuła mi się Mikrofalówka, mam Tv Ful HD zwykły LCD żaden LED czy cuś tam mam kino domowe Blu Ray
    No to strzeż się u mnie plazma LG miała niewiele ponad 4 lata i wczoraj przestała współpracować(tzn. jest dźwięk ale nie ma obrazu, wie ktoś jaka może być przyczyna?) a trudno powiedzieć by była intensywnie eksploatowana bo u mnie w domu mało się ogląda telewizji.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dżony Zobacz posta
    No to strzeż się u mnie plazma LG miała niewiele ponad 4 lata i wczoraj przestała współpracować(tzn. jest dźwięk ale nie ma obrazu, wie ktoś jaka może być przyczyna?) a trudno powiedzieć by była intensywnie eksploatowana bo u mnie w domu mało się ogląda telewizji.
    Mówisz o Plazmie a ja nie korzystam z plazm tylko crt i lcd a plazma obraz żyleta ale strasznie krótki okres żywotności kineskopy i lcd będą grały 20 lat a plazma może 1 rok może 10 lat

Awatar WRZOSU
    Auto
    Brak

Domyślnie

ja jako użytkownik upc mogą ja polecić
    jedynym minusem jest że czasami się może zawiesić (ale raczej jest zawsze z mojej winy heh

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gt4 Zobacz posta
    yo! byłem ostatnio w media i Saturnie. w Media napadł mnie gościu z Phillipsa i chciał mi takiego wcisnąć (niby 200Hz, 3D, łącze WIFI, itd, ale "trochę" przekroczył limit, ponad 1500 euro). jakoś mi nie przypadł do gustu (dziewczynie owszem, bo gościu naściemniał) Sharpów dużo nie było, przyjrzałem się temu (w Media 1599 euro ) i jest, jak na moje oko całkiem ok Samsungów już nie oglądałem, bo nie było czasu (który zmarnowałem na oglądanie wyścigów na 1/4 mili w 3D btw 3D odpada, bo tyle hajsu nie chcę wydać). no ale chodziło mi o coś innego...
    właśnie miałem w łapie reklamę o otwarciu Saturna i jest w nim SONY KDL-46EX700AEP za 999 euro, w necie znalazłem najtaniej za 1199 i się zastanawiam czy się opyla wyczytałem, że ma Edge LED

przy Sharpie jest napisane LED-Backlight (Edge-lit) czyli co Back czy Edge :confused: w sumie to już mi jest powoli obojętne
    Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jedną firmę...

Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Sharp na Mazdzie, teraz to nie mam innego wyboru

Uprawnienia umieszczania postów