Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 16 z 38 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 373

Wątek: Jaki telewizor kupić?

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Ja mam plazmę Panasonica od 7 lat i nic się jej nie stało - jasność, kolory i kontrast są jak najbardziej okej Teraz też kupiłem nową plazmę full HD od Panasonica - z tego co wiem, to plazmy lepiej pokazują sygnał nie-HD.
    Jeszcze odnośnie kablówek vs C+, n itd - przez dłuższy czas miałem UPC, potem przesiadłem się na C+ i widać różnicę w jakości na korzyść C+.

Awatar WRZOSU
    Auto
    Brak

Domyślnie

ja od 4 lat mam lcd od sharpa i powiem szczerze że chyba nie wybierał bym tej firmy :/ nic mi się nie popsuło ani nic ale jakoś kolory ma brzydkie (jasne bardzo )
    w porównaniu do plazmy samsunga to jest dużo gorszy (ale o plazmach nie mówimy w tym temacie

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Przecież kolory, kontrast czy jasność da się wyregulować...

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Mam pytanie, ma ktoś jakieś doświadczenie z Ambilight w Philipsach ? :susp: sprawdza się to czy raczej przeszkadza ?

Awatar vidocq
    Auto
    służbowe

Domyślnie

Ja mam już prawie trzy lata Philipsa z Ambilight. Uważam, że to przyjemny dodatek.
    History begins every morning.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Oddaliśmy plazmę do serwisu gdzie zdiagnozowali, że padł dławik co zdarza się nagminnie w LG i powinniśmy się cieszyć, że pochodził ponad 4 lata.
    Mimo, że ta część pada często jak serwis się przyznał to jest nie do dostania więc telewizor nadaje się do wyrzucenia.
    Myślę, że po prostu olali sprawę a nas zraziło to do LG bo skoro telewizor za 5tys. po krótkim czasie nie nadaje się do niczego to chyba coś jest nie tak z ich jakością.
    Wczoraj kupiliśmy coś takiego:
    http://allegro.pl/tv-lcd-samsung-40c...339646082.html
    myślę, że w miarę ok.
    100Hz, HD i co najważniejsze 5 letnia gwarancja(rodzice kupowali nie przez internet a w jakimś sklepie) w dodatku niedrogi więc nie będzie szkoda jak padnie zaraz po gwarancji.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

ja sie w koncu jutro wybiore do sklepu Haas, bo maja juz swiateczne przeceny i pewnie cos z niego wyniose. jest akcja na Sharpa, ale jeszcze obczaje Samsungi. jesli mnie zadowola multimedialnie to bedzie najwyzej KDM zamiast JDM. musi byc nagrywanie programow, internet niekoniecznie. sie zobaczy. a ty Dzony skrobnij najwyzej do jutra jeszcze cos o tym telewizorze, jakbys mial jeszcze jakies uwagi

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Dżony, dobry wybór. Koleżankę namówiłem na niego i jest bardzo zadowolona. Jest jeszcze 650, ale jak nie potrzebujecie internetu w TV to kasa zostaje w kieszeni - jedyna różnica. Chyba najlepszy wybór jakość/cena w tym momencie.
    Odpukać, gdyby coś się działo w przyszłości (choć nie sądzę) daj znać na priv, może zamiast naprawy uda się wymienić na nowy.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

gt4 jak na moje oko-laika w tej kwestii(zaznaczam, że noszę okulary) to jest ok
    kolory żywe, dynamika obrazu i rozdzielczość też wg. mnie satysfakcjonujące do kontrastu też nie mam zastrzeźeń.
    Jak na tą cenę to nie ma się do czego przyczepić.
    Ma fajną szklaną podstawkę choć i tak powędruje na ścianę jak poprzedni.
    Ogólnie to niewiele Ci mogę powiedzieć bo póki co tylko programy TV na nim oglądałem ale ojciec walczy z podłączeniem kina domowego i jak mu się już uda i coś obejrzę w lepszej jakości to dam znać
    dani dzięki będę pamiętać

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

kupiłem Sharpa LC40LE812. interesowałem się Samsungiem, ale jakiś głos mi szeptał: "JDM JDM JDM ..." i musiałem wybrać jedyną słuszną markę
    nie żałuję wyboru. jak na razie walczę z dekoderem UPC i w międzyczasie obczajam GT5 :lol:
    Ostatnio edytowane przez gt4 ; 04-12-2010 o 21:31

Uprawnienia umieszczania postów