Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Jaki telewizor kupić?

Domyślnie

Co tylko wybierałem telewizor w podobnych cenach więc jestem dość dobrze zorientowany. Sony odpada na początku w tym zestawieniu, Sharpa też bym sobie odpuścił, powiedzieli już poprzednicy. Zostają Samsungi, 6100 nie zrobił na mnie kompletnie wrażenia a zastanawiałem się nad nim dość długo. Kiedy puścili mi klip fullHD ze sportem w euro na Samsungu, a później na Philipsie, którego kupiłem to wybór był oczywisty. Samsung choć dobry przegrał z kretesem. Ja na Twoim miejscu wziąłbym zdecydowanie Philipsa 40PFL5507K, czyli model taki jak mój, tylko że z 3D. (http://www.euro.com.pl/telewizory-le...ulary-3d.bhtml) Podaje Ci link do bardzo dobrego testu tego telewizora, który również nie pozostawia złudzeń: http://www.hdtv.com.pl/forum/philips...byc-hitem.html
    Dodatkowo od siebie powiem, że zarówno Samsung i Philips przekłamują podając częstotliwość odświeżania. Ich dane, trzeba podzielić przez 2. Czyli wychodzi nam, że Samsung 6100 ma 100Hz, a Philips 200Hz. Różnica jest. Nie powiem nic o Samsungu 6300, bo nie miałem z nim kontaktu.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Szczerze to moj wybor padl na sharpa, 3d praktycznie bezuzyteczne i nadal sie rozwija, do neta mam kompy, chodzi mi glownie o wysoka jakosc obrazu i niezawodnosc, a sharp to oferuje. Jesli ktos ma cos przeciw niech sie odezwie, albo zamilknie na wieki wiekow itd.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

dobry wybor Philipsa bym nie wzial nawet jak by mi doplacili.

Domyślnie

Sharp ma słabe głośniki, więc jeśli nie masz kina domowego to weź pod uwagę jego zakup już teraz ( dźwięk jest sztuczny i dość cichy ), brak też PVR ( nie wiem czy dla Ciebie to ważna opcja, dla mnie tak ). Co do niezawodności, to w dzisiejsze telewizory nie znają takiego pojęcia, nie ważne jakiej są marki. Sony, Samsung, Sharp, panasonic, LG, Philips, Toshiba psują się praktycznie tak samo często. Albo się trafi i będzie chodził albo nie. Pod względem obrazu jest ok, od podanego Philipsa jest gorzej ale nadrabia wielkością.

Philipsa bym nie wzial nawet jak by mi doplacili.
    Jakieś argumenty, czy typowe " widzimisię " nie bo nie ?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

nawet nie wiem co to pvr ... tez bym philipsa nie bral, bo generalnie kojarzy mi sie z maszynka do golenia. Sharpy sa JDM, wiec jest dobrze.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Domyślnie

PVR - kupujesz dysk zewnętrzny o pojemności przynajmniej 250GB, podłączasz pod USB i nagrywasz co chcesz i kiedy chcesz.

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

W Sony wam się cena nie podoba, czy o coś jeszcze chodzi?

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Taki dysk to mam nawet w tym pudełku od satelity, także IMO ten cały PVR jest zbędny.
    Samsung jest ok bo ma 5 lat gwarancji i jest tani.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Jakieś argumenty, czy typowe " widzimisię " nie bo nie ?
    typowe widzimisie i ma brzydkiego pilota. jak juz daboo wspomnial, Philips to maszynki do golnia ...a nawet maszynki od nich nie mam, mam Brauna.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Braun kojarzy mi się z depilatorami, dżilet najlepsze dla mężczyzny.

Uprawnienia umieszczania postów