Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 25 z 38 PierwszyPierwszy ... 91011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 373

Wątek: Jaki telewizor kupić?

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Czy ktoś wie czy dostanę gdzieś jeszcze legendarne plazmy 37" Panasonica ? Oczywiście nie mam na myśli nowej NeoPlasmy 3D, chce "normalny" telewizor. Teraz chyba tylko już w sklepach internetowych ale jakich konkretnie ? Może jakieś wyprzedaże by się znalazły, ale szukam i szukam i nic...
    Ostatnio edytowane przez Vincentus ; 21-09-2012 o 20:23
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

3D za trzy tysiące? :lol: Mnie do 3D przekonuje dopiero X920, reszta to namiastka trójwymiaru. Dopóki nie stanieje to co siedzi w tym soniaku to IMHO nie ma sensu się w to pchać.

Auto
    Audi 80

Domyślnie

Nie wiem czy o plazmę Panasonica Ci chodzi? Natomiast jeśli chodzi o telewizory 3D to ja własnie się nad takim zastanawiam, jakieś 40 cali, ale zupełnie nie wiem jaką firmę wybrać, żeby to 3D faktycznie było dobre, widoczne i obraz nie "popsuty"....

Awatar Mateusz_driver
    Auto
    opel

Domyślnie

Rozglądam się za tv w granicach 2000-2500zł. Chciałbym aby miał 40-42cale i chociaż te 100Hz. Na 3D mi nie zależy, jak będzie miał to też nic się nie stanie w zakładanym budżecie raczej nie kupię niczego godnego uwagi w rozmiarze 46-47'? Po wstępnej analizie wpadł mi w oko model LG 42LM620S. Jest mi ktoś w stanie doradzić na jaki telewizor się zdecydować?

Auto
    seat

Domyślnie

a co sadzicie ...SHARP LC-40LE830E ten można dostać do 3kzl LC-46LE830E za około 3,7kzl ?

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Dobry TV, niestety LED tylko krawędziowe, WiFi przez USB (ale powinien być w zestawie), tylko dolne gniazdo USB czyta dyski twarde. Ale czy to wada? Pendrive 32GB kosztuje obecnie około 40zł i wpinasz go z boku. Tutaj test http://www.tvtest.pl/sharp-lc-46le830e/ Nie przepadam za Samsungiem, ale menu, funkcja Smart i polskie aplikacje dają sporą przewagę nad rywalami.

Ps. bierz 46" jako minimum. Ps2. Sam mam Sharpa
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Domyślnie

Nie wspomniałeś o najważniejszym - matrycy Quattron, który ma dodatkowy żółty subpiksel. Teoretycznie powinno dawać to najlepszy obraz natomiast mi najbardziej odpowiada obraz w telewiozrach Sony i Panasonic, bo obraz wydaje mi się w nich "najgładszy".

Awatar vako
    Auto
    z turbo, bo daje ludziom nadzieję;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Żelek Zobacz posta
    a co sadzicie ...SHARP LC-40LE830E ten można dostać do 3kzl LC-46LE830E za około 3,7kzl ?
    Mam od sierpnia zeszłego roku dokładnie model LC-46LE830E, kupowałem w sumie dwa takie telewizory - jeden wziął znajomy.
    Płaciłem 4499 za sztukę, więc 3700 wydaje mi się niezłą ceną. Ja w zestawie miałem 2 pary okularów i kartę wifi na usb.
    Chciałem telewizor bez szyby, więc plazmy odpadały. Odległość od tv to 3 metry. Mniejszego na tę chwilę bym nie chciał.
    Bardzo dobrze podświetlony jak na leda, u mnie nie ma problemu z bielszymi odcieniami w rogach na czarnym tle. Czarny jest taki jak powinien być. Podświetlenie jest równomierne.
    Wymaga dużej korekty ustawień obrazu, aby świecił tak jak powinien. Gdybyś chciał go gdzieś zobaczyć to mogę podesłać ustawienia.
    W tych dwóch egzemplarzach nie występują białe prześwietlenia na czarnym tle. Ale polecam to sprawdzić bo mnie na to uczulano przy okazji zakupu leda.
    Mam to podpięte pod cyfrę przez hdmi. Oglądam głównie sport i trochę filmów. Nie występuje efekt smużenia, kiedyś podpinałem konsole - nie ma problemu z input lagiem. Kolory pomimo matowej matrycy bardzo soczyste. Bardzo dobrze skaluje SD.
    Słabo rozwinięte usługi smart tv, obsługuje polskie kodowanie napisów (srt), nie odtwarza dźwięku w formacie DTS przez usb.. Czyli jeśli oglądasz filmy hd to przez usb nie uświadczysz dźwięku. Ten problem załatwiłem donglem z androidem (120zł) - tam mogę wszystko.
    Przy zakupie porównywałem do wysokich modeli samsunga/toshiby/philipsy. Najlepszy obraz miał ten sharp.
    Dźwięk z głośników z tv - przy dużej głośności nie charczy. Ale niczym się nie wyróżnia. Jest płaski jak we wszystkich ledach. W philipsie jest zdecydowanie lepszy. Dźwięk poprawiłem podpinając aktywne głośniki - microlab solo 7c. Bardzo dobrze się sprawdzają z tym tv i nie kosztują tyle ile plastikowe pseudo kino domowe, który kompletnie nie gra.
    Teoretycznie jedna złącze usb czyta dyski 2.5 calowe, ale da się to załatwić dodatkowym zasilaniem dysku (np. aktywny hub usb ) i odtwarza wtedy w każdym porcie usb.

Gdybyś miał jakieś pytania, pisz śmiało.
    żeby Ci trochę przybliżyć jaki to tv, to polecam ten test

Auto
    seat

Domyślnie

No panowie pełna profeska, dzięki, czyli trop obrałem dobrze? Mój przyszły odbiornik będzie chodził pod C+,z przewagą sportu, na wifi, grach, youtubach bardzo mi nie zależy, oglądanie 3 m, dość ciemne pomieszczenie z roletą.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cześć, może ktoś pomoże.
    Szukam telewizora do siebie do pokoju. Z powodu zamiaru powieszenia go w kącie przy szafie chce, by przekątna oscylowała wokół 22 cali. Czy warto szukać zamiast niego 24 cali? Gdzieś w internecie czytałem, że 24 cale mają lepsze katy widzenia, prawda to?

Zastanawiałem się na tą Toshibą i tym Samsungiem.

Jest wstanie doradzić coś konkretnego, na co zwracać uwagę i czego warto szukać?
    Ostatnio edytowane przez QbaKuba ; 16-11-2013 o 01:07

Uprawnienia umieszczania postów