Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 36 z 38 PierwszyPierwszy ... 20212223242526272829303132333435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 373

Wątek: Jaki telewizor kupić?

Domyślnie

Miałem kiedyś sony bravię 42".Niby spoko telewizor ale jednak funkcja smart w nich kulała. Przerzuciłem się na Samsunga 50" i muszę przyznać, że od teraz będę brał tylko telewizory sygnowane tą marką.

Domyślnie

Ja bym postawiła na LG

Domyślnie

Ja również mam Samsunga i jestem z niego bardzo zadowolony!

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Uzywana plazme panasa.

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Uzywana plazme panasa.
    Jak już idziemy w historię, to może kinskopowego Rubina. Waży podobnie.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Nie wiesz co mowisz dlatego Ci wybacze. Poziom 10 letnich plazm dopiero teraz zaczynaja doganiac tv z oledami ale ich koszt jest baaardzo wysoki. Super plazme mozesz miec za 1/3 tej ceny. Wada to rozdzialka FHD co najwyzej czyli 55 cali mozesz ogladac z okolo 2.5m nie widzac roznicy miedzy UHD.

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Mam starą plasmę Panasonic, oczywiście ma już wypalone logo, i inne wady. Owszem jak była nowa to super, ale nie rozumiem po co powielać te bzdury o wyższości 10 letnich plazm nad współczesnymi telewizorami. Tym bardziej że porównując ceny ile te plazmy wtedy kosztowały, biorąc pod uwagę inflację, to kupując teraz telewizor za ok. 10 tys. to i tak będzie tanio. Pamiętam jak ok 20 lat temu miałem 20" Sharpa za 15 tys. zł.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

w sumie to zabawna dyskusja
    ja 11 lat temu kupiłem plazmę Panasonica 40" za jakieś 2600 zł, czyli de facto tyle ile dzisiaj kosztuje tv ze średniej półki 50-55" także z tą inflacją to nieco pojechałeś - trzeba po prostu stwierdzić, że ceny tv generalnie po prostu się obniżyły
    a co do mojego tv - to po pierwsze zepsuć się za cholerę nie chce obraz nadal taki, że jakoś nie widzę znaczącej różnicy w tv LCD nowej generacji za powiedzmy cenę ok. 3000 zł
    Kusi tylko większy rozmiar i "akcesoria" które mają obecnie sprzedawane tv.

Domyślnie

Mam w domu plazmę Panasonica, obraz jest spoko, ale porównywać to do Oleda jest nie na miejscu.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Zalezy jaki masz model. Serie G? V? S?

- - - Aktualizacja - - - -

Nie myl tez jakosci obrazu z rozdzialka

Uprawnienia umieszczania postów