Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 37 z 38 PierwszyPierwszy ... 212223242526272829303132333435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 373

Wątek: Jaki telewizor kupić?

Domyślnie

Posiada moze ktos z forumowiczow Telewizor LG 55UK6500MLA? Aktualnie jest w calkiem dobrej przecenie w MM z 2399pl na 1999pln.

Domyślnie

Buzzer, mam serię V. Rozdzielczość wpływa na jakość obrazu, więc dlaczego mam jej nie brać pod uwagę? Moja plazma ma dobry obraz i, ale moim zdaniem OLED od LG jest dużo lepszy. Noi oczywiście nie wcina tyle energii.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Kupiłem sobie wczoraj w selgrosie magnadyne 40" za 613 zł i pomimo tego, że zakup był na pałę bo potrzebowałem tv to jestem zachwycony. Jest fullhd, jest led(dzięki czemu ma max pobór mocy 60w a nie 180w jak mój poprzedni samsung 32"...), są bardzo przyjemne kolory i kąty, telewizor nie wygląda jak sklepany z butelek PET i największa zaleta-nie ma smarta, nie ma głupich funkcji dynamicznego obrazu czy kontrastu, nie ma internetu, ma dokładnie to, czego potrzebuję - 2 lata gwarancji, 2 wejścia HDMI i wyjście optyczne. Jest nawet tuner cyfrowy wbudowany. Stosunek ceny do jakości miażdży wszystko.

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Gadanie, że plazmy mają lepszy obraz niż dzisiejsze wysokiej klasy TV jest chyba trochę niepowazne.
    To trochę jak mówienie, że kiedyś to to były samochody, nie to co teraz

Domyślnie

Zdecydowalem sie na B8 55" i jestem zadowolony

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Wiem że to nie forum komputerowo/elektroniczno/rtv czy whatever ale potrzebowałbym żebyście pomogli mi w wyborze TV. Głównym przeznaczeniem sprzęta miało by być ogarnięcie Xbox one X. Czyli przydało by się 4K, przynajmniej 60Hz "prawdziwego" odświeżania i jak najniższy imput lag. Poza tym standard - praca z dekoderem Orange i wieczorne oglądanie TV czy jakiegoś Netfilxa. Miło by było jakby się dało coś z przekątną 55 cali dostać tak do 4500zł ewentualnie 5k zł. Doradzicie coś?

- - - Aktualizacja - - - -

A no i oczywiście żeby był ten cały HDR z prawdziwego zdarzenia...

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

https://allegro.pl/oferta/tv-qled-sa...24h-7720547489
    Podejrzewam że jest to najlepszy tv w tym budżecie.
    https://hdtvpolska.com/samsung-qled-...emem-tizen/20/
    Tu jest test.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Przede wszystkim bym się śmignął do jakiegoś sklepu stacjonarnego i zdecydował, czy bardziej pasuje ci matryca oled czy va, na oledzie czerń i kontrast gniecie gałki oczne ale z jasnością w oświetlonym pomieszczeniu bywa różnie, VA mają biedne kąty na boki i w nocy szara czerń wkurza, ale wyższe modele z dobrym direct ledem z tyłu robią wrażenie.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Oleda w tym budżecie z przekątną 55 cali i tak nie dostanę więc... Ten zalinkowany przez Robaka to naprawdę całkiem całkiem. Input lag poniżej 15ms to już prawie rewir niezłych monitorów PC' towych dla graczy więc nieźle. Do tego ma jakiś tryb upłynniający w grach więc pewnie kumpel ciorając na Xklocku będzie zadowolony. Kąty widzenia nie są za bardzo istotne - "patrzone" będzie z grubsza pod kątem 90 stopni do ekranu.

Ciekawe tylko że we wszystkich sklepach kosztuje circa 5500zł, tylko w zalinkowanej aukcji allegro mieści się w budżecie. Nie jest to czasem jakiś outlet/egzemplarz po zwrocie itp. ?

Przegadam sprawę z kumplem i jakby co wrócę po dalsze porady

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Przed zakupem najlepiej obejrzeć na żywo np. w markecie. Parametry parametrami a życie życiem - patrz np. spalanie podawane przez producentów samochodów.

Uprawnienia umieszczania postów