Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Gdzie jedziemy na zlot w 2008 roku:

Głosujących
2404483646. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 256,999,999 10.69%
  • W-wa

2,147,483,647 89.31%
Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 183

Wątek: Zlot użytkowników aG w 2008

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Tak poza tym, nie spotkałem sie jeszcze w Łodzi z korkami w Niedzielę. Manufakturę zwiedziłem już kilka razy. W jednym miejscu jest bardzo wiele do oglądania do wypicia i zjedzenia.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

To miejscówka idealna - nic więcej do szczęścia nie trzeba. Środek Polski, dobry dojazd (wszak Uć to nie dziura zabita dechami...), jest gdzie usiąść, napić się i coś zjeść. Teraz tylko kwestia dogadania terminu.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

popieram pomysl lodzi i manufaktury... wlasnie stamtad wrocilem
    Ostatnio edytowane przez kocie_ruchy ; 05-05-2008 o 20:32
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Wysuwam pomysł zrobienia popijawy u dydziego w domu

Domyślnie

Ty i tak przecież nie pojedziesz...

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

w czerwcu nie bede juz mieszkał w łodzi, a pod twoim bokiem słonko
    moge was co najwyzej zaprowadzic do miejscowych melin... wschodnia, abramowskiego te klimaty na jednej ulicy 40 zabójstw rocznie, co na to powiecie? ;p
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Ja też jestem jak najbardziej za Łodzią - M&M's organizatorem!!! Proponuję jakąś niedzielę czerwcową.
    Dlaczego uczepiliście się tej Łodzi? Naprawdę w Polsce nie ma atrakcyjnych miejsc, że musimy się spotykać w miejscu odwiedzanym przez siebie zwykle przynajmniej po kilka razy? Druga sprawa, że znowu ci z Północy dostają po d*pie bo muszą jechać jeszcze dalej niż na poprzedni zlot. Ktoś w ogóle zauważył moją wcześniejszą propozycją. Co z nią jest nie tak? Był ktoś z was w Toruniu? Wiem, że jak wybierzemy Łódż to znowu utworzymy się w grupki. Jedna będzie zwiedzać Manufakturę, druga łazić po mieście, trzecia siedzieć w jakieś kawiarni, a na końcu wszyscy będą próbowali siebie nawzajem znależć.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal Zobacz posta
    Dlaczego uczepiliście się tej Łodzi? Naprawdę w Polsce nie ma atrakcyjnych miejsc, że musimy się spotykać w miejscu odwiedzanym przez siebie zwykle przynajmniej po kilka razy? Druga sprawa, że znowu ci z Północy dostają po d*pie bo muszą jechać jeszcze dalej niż na poprzedni zlot. Ktoś w ogóle zauważył moją wcześniejszą propozycją. Co z nią jest nie tak? Był ktoś z was w Toruniu? Wiem, że jak wybierzemy Łódż to znowu utworzymy się w grupki. Jedna będzie zwiedzać Manufakturę, druga łazić po mieście, trzecia siedzieć w jakieś kawiarni, a na końcu wszyscy będą próbowali siebie nawzajem znależć.
    W CT to samo będzie - uwierz, bywam tam ostatnio to wiem; większa grupa ludzi ok. 20 osób raczej nie znajdzie miejsca do wspólnego spotkania, posiedzenia, pogadania etc. W EL może być to samo. Jeśli to będzie w łikend, to nie ma problem, chyba, że będę gdzieś za gramanicą, czy na wyjeździe; w EL nie byłem jeszcze to z ciekawości zobaczę to miasto, choć z tego co wiem, to szału nie robi, szczególnie ta ichnia infrastruktura
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

wiem , ze kochasz polowac na rejstracje i tak dalej...ale blagam nie musisz mowic EL NGI etc ;p

uzywaj nazw wlasciwych ;d

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi Zobacz posta
    w czerwcu nie bede juz mieszkał w łodzi, a pod twoim bokiem słonko
    Wiem - dlatego chce zrobić popijawie jak Cie nie będzie

Uprawnienia umieszczania postów