Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73

Wątek: [F1 2008] Grand Prix Malezji (21 - 23 Marca)

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ProRacer Zobacz posta
    W przyszlym sezonie pozamiatają, oj..
    Chyba podwórko :lol:

Trochę kiepski i nudnawy wyścig. Gratulacja dla Raikkonena - on pokazał klasę, reszta przypadek.
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Przypadkiem to Kubica nie ukończył ostatniego wyścigu. Teraz jechał bardzo pewnie, szybko i bezbłędnie. Massa no cóż zafascynowało go pobocze toru Sepang albo Ferrari się zepsuło... "shit happens"
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Doktorek Zobacz posta
    mnie dobija ten ćwok Dowbor... co on robi w programie motoryzacyjnym
    Zgadzam sie z tym. Ten koles to nieprzecietny cwok. Nie potrafi sie w ogole wypowiadac ani nie robi dobrej atmosfery w studio. Jak naszybciej powinni go zdjac.
    Robert pokazał ze jest swietnym kierowca i ze trzeba sie z nim liczyc. Zrobił sobie i polskim kibicom swietny prezent na swieta. Do tej pory nie miał jakos szczescia ale z czasem dopiał swego. Bardzo mi sie to podoba. Gratuluje mu z całego serca i zycze wiecej takich wynikow.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

massa co za buc. po raz kolejny pokazał ze słaby z niego kierowca :/ kubica i raikkonen - trafili w rozwoj wyscigu i zasluga ich i zespolu ze dojechali do mety, swiadczy o klasie. pozytywnie zaskoczyły mnie red bulle ogolnie dobre w tym roku, giancarlo fisichella i jarno trulli, zobaczymy czy nie był to jednostkowy przypadek. STR ma ewidentny regres... boje sie troche ze kolejny silnik ferrari sie sfajczył - wszystkie cztery poprzednio, teraz jeden... :/ wypadek rosberga pokazał, ze siła zespolu opiera sie tylko na jego formie a nakajima to jak dla mnie kolejny japonski kamikaze
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Nie oglądałem wyścigu bo specjalnym fanem F1 nie jestem, i nie będę udawać, że wstaje wraz z kurami aby popatrzeć na naszego Robercika, niemniej kiedy zobaczyłem opis gg kumpla, potem włączyłem onet to aż mi się milej na sercu zrobiło. Wspaniały prezent na święta i.. oby tak dalej
    Do znawców, jak z obraną taktyką BMW na ten wyścig ? Było lepiej niż w Australii ?
    http://exoticcars.pl - egzotyczne auta z ulic i salonów, newsy i testy samochodów
    http://www.auto-motor-i-sport.pl/

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dydzi Zobacz posta
    massa co za buc. po raz kolejny pokazał ze słaby z niego kierowca :/
    Na początku też tak pomyślałem, ale możliwe, że to była jakaś awaria. Sam Massa twierdzi, że mogło to być spowodowane uszkodzeniem zawieszenia, do którego doszło chwilę wcześniej. I kiedy się przypatrzyć, widać, że obróciło go zbyt gwałtownie, jak na błąd kierowcy. Ale poczekajmy na więcej informacji .
    Wielkie wielkie brawa dla Roberta - w końcu wyścig się układał po jego myśli, w końcu nic nie zawiodło i w końcu jest drugie miejsce! Gratulacje należą się też IMO Trullemu za świetną jazdę i Webberowi za przytrzymywanie Kena przez 3/4 wyścigu . Raikonen po raz kolejny pokazał klasę i wygrał w pięknym stylu.
    Cytat Zamieszczone przez Kojek
    P.S. komentatorzy mnie czasami dobijają
    O tak... "Widać tą gigantyczną wilgotność na twarzy Raikonena" :lol:. Takich komentarzy było kilka w trakcie trwania wyścigu (oczywiście wszystkie Borowczyka ), ale wszystkich nie pamiętam, więc w następnym GP będę notować .
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez RX-7 Zobacz posta
    Na początku też tak pomyślałem, ale możliwe, że to była jakaś awaria. Sam Massa twierdzi, że mogło to być spowodowane uszkodzeniem zawieszenia, do którego doszło chwilę wcześniej. I kiedy się przypatrzyć, widać, że obróciło go zbyt gwałtownie, jak na błąd kierowcy. Ale poczekajmy na więcej informacji .
    jak dla mnie to za duzo gazu polaczone z brakiem kontroli trakcji...
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Taktya dobra, dobrze wykonana i tak powinno być w każdym wyścigu Ja bym zwrócił uwagę na jedną ciekawą rzecz Otóż Robert w Q3 pojechał z mocno dociążaonym paliwem autem a pomimo to uzyskał bardzo dobry wynik. To tylko potwierdza, że bolidy BMW w tym roku są mocne i jesli tylko inżynierowi dopracują silnik już niedługo Niemcy mogą poważnie zagroźic pozycji Ferrari i McLarena. Brawa dla Roberta za spokojną i rozsądną jazdę
    A Dowbor powinien zostać przeniesiony do TV śniadaniowej bo tam idealnie pasuje Te jego infantylne wypowiedzi mnie dobijają.
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Awatar crossmax
    Auto
    Ford Focus 1.8 Zetec

Domyślnie

Ręce same się składają do oklasków!
    Świetnie przejechana pierwsza szykana i spokojna jazda przez reszte wyścigu. Do tego doszła dobra taktyka zespołu, i mamy efekty!
    Nie wiem czy podczas pierwszego taknowania Robertowi zmieniono opony? Kamera pokazała ujęcie na wlew paliwa

Awatar siwiec04
    Auto
    VW GOLF II 1.6

Domyślnie

Brawo dla Kubicy!!! Jechał długo bez zjazdu do boksu utrzymując szybkie tempo. Może po sezonie wezmą go do ferrari jak się mu kontrakt skończy a tam by miał dopiero życie:surp:

Uprawnienia umieszczania postów