Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Citroen C5 2.2 HDi Exclusive

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie Citroen C5 2.2 HDi Exclusive

Czekam na uwagi, komentarze, opinie nt. auto testu Citroen C5 2.2 HDi Exclusive.

Dobry Kamaz nie jest zły

były redaktor autoGALERII Awatar wombatspecial
    Auto
    A to różnie bywa...

Domyślnie Test

Jakub napisał:
    "Firma Citroen nigdy nie czerpała i nie czerpie wzorców z produktów konkurencji. I niech tak zostanie..."
    Hmmm, czyżby? A C-Crosser?
    Szkoda, że robiąc foty pozycji zawieszenia nie strzeliłeś również pozycji najniższej (także do 10 km/h). Auto wygląda wtedy jak wyścigówka
    Dobry, zwięzły test, szkoda, że taki krótki...
    Pozdrawia użytkownik C5.

Domyślnie

A pierwsza fotka to nie jest właśnie pozycja "michą po asfalcie"?

Auto
    A to różnie bywa...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    A pierwsza fotka to nie jest właśnie pozycja "michą po asfalcie"?
    No wygląda na to, że jest. W takim razie opis obok jest nieodpowiedni, brakuje "wzrokowo" pozycji do 40 km/h. Ale głowy nie dam sobie uciąć, z tymi opisami, musiałbym zejść na dół i popatrzeć na mojego w różnych pozycjach, bo przecież na codzień ich z zewnątrz nie oglądam Tak czy siak powinny być 4 foty:
    - pozycja serwisowa (najwyższa - max 10 km/h) - kule nabite na maxa - auto twarde jak F1
    - pozycja do 40 km/h - wyżej niż normal
    - pozycja normal
    - pozycja serwis 2/załadunek - "michą po asfalcie" - max 10 km/h - "zdechłe kule"

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

A więc przytrafił się Wam test dinozaura, coś jak pamiętna Cordoba .
    Citroen, w przeddzień premiery C5 numer 2, może przyciągnąć klientów jedynie dzięki wysokim rabatom na jeszcze obecny model C5-tki. Auto samo w sobie jest przyzwoite, choć wyraźnie już odbiega od obecnej konkurencji. Wielki plus dla silnika(BTW, w tabelce przy pozycji cena wersji podstawowej jest wersja 2.0 HDI, czyżby 2.2 HDI tylko w wersji Exclusive ?), jednostka ta pasuje do komfortowego imidżu "cepiątki". Felgi aluminowe to rzeczywiście porażka.
    Cóż, wypada czekać na test nowego Citroena C5, bardzo ciekawi mnie jak to auto wypadnie w porównaniu np do nowej Laguny.
    http://exoticcars.pl - egzotyczne auta z ulic i salonów, newsy i testy samochodów
    http://www.auto-motor-i-sport.pl/

Domyślnie

To śliczne auto ,szczególnie kombi...ale francuskie....echh...

Sam test-tradycyjnie.

Domyślnie

Miałem wreszcie na spokojnie czas ogarnąć ten test i muszę przyznać, że do dobra i wyczerpująca publikacja, zwłaszcza że z Citroenami mam dość często do czynienia. Niestety C5 nigdy nie zdobyło mojego serca - gorzej, uważam go za jednego z brzydszych samochodów i zupełnie bez jakiegokolwiek charakteru. Jest nijaki i to mnie w tym aucie odpycha. Mdłe zawieszenie i układ kierowniczy może przypada osobom starszym, którzy chcą się "kanapować" po naszych pięknych drogach i nie zgubić przy tym szczęki. Jedyną cudowną rzeczą z testowego auta to silnik - mam nadzieję, że będzie tak samo żywotny z tymi dwoma turbinami, jak oszczędny i szybki.

Z utęsknieniem czekam na nowy model - temu charakteru i nawiązań do klasyki marki już nie brakuje.

Awatar Jacobser

Domyślnie

Miło było, ale obecnemu Citroenowi C5 już dziękujemy. Co prawda pozostanie on wzorem konkurencji w ofercie, kiedy zadebiutuje następca, ale wątpię, by ktoś się kusił na to auto. Niby nie mam argumentów przeciwko temu autu, ale po prostu lata świetności minęły. Jedyne co spodobało mi się w tym modelu to silnik. Jest po prostu perfekcyjny.

Domyślnie

OGROMNE RABATY i NISKA CENA - to te argumenty, które często w Polsce są podstawowymi przy kupnie samochodu. C5 po FL wyleczyło się z "elektrycznych" i "hydraulicznych" przypadłości i jest świetną propozycją na rynku. C5 II znacznie bardziej przebija ceną poprzednika, a nawet Lagunę III czy nowe Mondeo. No i w podstawowej ma zwykłe zawieszenie z Puga 407 (McPhersony + wielowahaczówka) - a stara dobra C5 tylko na LHM-ie śmigała.

Auto
    A to różnie bywa...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    OGROMNE RABATY i NISKA CENA - to te argumenty, które często w Polsce są podstawowymi przy kupnie samochodu. C5 po FL wyleczyło się z "elektrycznych" i "hydraulicznych" przypadłości i jest świetną propozycją na rynku. C5 II znacznie bardziej przebija ceną poprzednika, a nawet Lagunę III czy nowe Mondeo. No i w podstawowej ma zwykłe zawieszenie z Puga 407 (McPhersony + wielowahaczówka) - a stara dobra C5 tylko na LHM-ie śmigała.
    Wszystko prawda. Jeżeli moja C5FL okaże się przez najbliższe lata w miarę bezawaryjna, to pewnie będę myślał nad następcą. Na razie ze zdjęć jest super, ale wiadomo, że rzeczywistość to zweryfikuje. No i poczekamy to zobaczymy jakie będą rabaty, bo w oficjalnych cenach nie ma dużej motywacji do zakupu.

Uprawnienia umieszczania postów