Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: [5+ tys.] Autko dla kobiety

Zbanowany
    Auto
    Posiadam wiele, jezdze najlepszym..

Domyślnie [5+ tys.] Autko dla kobiety

Hmm, no to tak.. Sprawa jest taka. Szukam auta dla mojej dziewczyny..

Do wydania jest 5tys zl, ewentulanie bedzie mozna podciągnąc do 6 jak bedzie cos ciekawego.. Musi byc to Hatchback, najlepiej 5-cio drzwiowy. Auto nie musi byc szybkie, najwazniejsze zeby bylo jak najnowsze i jak w najlepszym stanie. No i fajnie jakby bylo bezpieczne i zeby czesci byly tanie, bo to bedzie pierwsze autko, wiec.. Poki co najbardziej do gustu przypadly Nissan Micra i Peugot 106. Moze uda wam sie znalezc cos ciekawego jeszcze..?

Aha, przypadkiem nie zapodajcie jakiegos Golfa albo Fiata Uno..

Pozdro

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Ford Ka?
    Fakt, 3-dr tylko są, ale ogólnie... chyba nie jest złe auto. Moja ciocia takie ostatnio dla siebie kupiła. Całkiem wygodnie się tym jedzie, o dziwo bardzo ciasne też nie jest. Nie wiem tylko jak z awaryjnością, ma go o 3 miesięcy, na razie nic się nie dzieje. Myślę że warto się zastanowić
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar Purple
    Auto
    sierry poszły na żyletki. W planie? Może Ford Mercury Cougar '69, ale najpierw...Capri i Jagi XJS

Domyślnie

w tej cenie bedzie trudno...matiz może się trafi za 6-7tysi, to trza brać, bo mimo że "dajewo", to znany z bezusterkowości, można znaleźć już nawet 2000r do 7tysi, ale silink już naprawdę maciupci...
    swift 1.0 z 98r jest dynamiczniejszy, choć w tej cenie bym się jeszcze obawiała-one są dość ostro katowane/eksploatowane...

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Z tego co pamiętam to nie było Puga 106 w wersji 5-cio drzwiowej.

Sam też chciałem polecić jak Purple Forda Ka. Poza Fordem to chyba drugi Ford - Fiesta albo Daewoo (ero)Tico. Ciężko będzie za kwotę do 6 tyś. wyrwać coś bardzo młodego.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

twingo, kobietom sie podoba

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grummi Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to nie było Puga 106 w wersji 5-cio drzwiowej.

Sam też chciałem polecić jak Purple Forda Ka. Poza Fordem to chyba drugi Ford - Fiesta albo Daewoo (ero)Tico. Ciężko będzie za kwotę do 6 tyś. wyrwać coś bardzo młodego.
    Forda Ka polecal Luc, poza tym wpisz sobie w google Peugeot 106 5dr dla poszerzenia wiedzy.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar janekj
    Auto
    gt86

Domyślnie

micra - totalnie bezproblemowe auto

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

A może Mitsubishi Colt? Co prawda byłby trochę starszy, ale za to zupełnie bezproblemowy.
    Moderator Dream Team

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez janekj Zobacz posta
    micra - totalnie bezproblemowe auto
    Tak jest. Micrę ma moja mama, a jako że przez 10 lat nie siadała za kółko, to chciała miec tak jakby pierwsze drugie auto. Sprawdza sie świetnie, z pozycji kierowcy widac maskę, jest zwrotny, mały, mało pali i mało się psuje. Polecam. Egzemplarz z 1995 roku kosztuje ok 5600zł

Awatar Havoc
    Auto
    '91 Jetta 1.8

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ProRacer Zobacz posta
    Musi byc to Hatchback, najlepiej 5-cio drzwiowy. Auto nie musi byc szybkie, najwazniejsze zeby bylo jak najnowsze i jak w najlepszym stanie. No i fajnie jakby bylo bezpieczne i zeby czesci byly tanie, bo to bedzie pierwsze autko
    Za tę cenę to raczej bezpiecznego auta nie kupisz tylko jakieś pudełko co przy zderzeniu sie składa jak domek z kart, jednak nie wiem czemu skreślasz Fiata Uno. Za 5 kafli będzie świeży egzemplarz bo Uniaki sporo tracą na wartości, 5-cio drzwiowych wersji jest chyba więcej niż 3d, części tanie jak barszcz, piszesz, że nie musi być szybkie więc z tym nie ma problemu, a na pierwsze autko sie bardzo dobrze nadaje, bo widoczność jest dobra, parkuje się łatwo mimo braku wspomagania, a małe wymiary i kanciaste nadwozie są przy parkowaniu na zatłoczonych parkingach bardzo pomocne. A stan... to zależy już tylko i wyłącznie od poprzedniego właściciela.

Uprawnienia umieszczania postów