Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 52

Wątek: VW Golf III 1.9TD

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Różnica po włączeniu turbo jest zauważalna, ale o "kopie" to raczej trudno tu mówić Podejrzewam, że Punto 80-konne Punto wzięłoby go spokojnie

Awatar Ar_t
    Auto
    TS

Domyślnie

Gratuluję udanego zakupu . Auto prezentuje się naprawdę nieźle. Twój egzemplarz ma ciekawą kierownicę. Nie spotkałem się z taką w Golfach.

Poza tym autko zdaję się być o wiele przyjemniejsze od Clio.

Pozostaje tylko życzyć szerokiej drogi
    Oppose and disagree
    Destroy demonocracy

Awatar Doktorek
    Auto
    BMW X6, Alfa GT, Maserati 4200GT, Fiat 132

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kuchnia Zobacz posta
    Nie spotkałem się z taką w Golfach.
    Pełno takich Panie poza dwuramienną jest to kierownica z niższych modeli

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Lepszy rydz niż nic. Nie obraź się ale jest to naprawdę przepłacony zakup(uwzględniając że jest to golas '92 TD 75PS) I na dodatek jest to zwykła wersja a nie GTD. Proszę nie pisz że za 9 tysięcy chodzą młodsze roczniki, z bdb wyposażeniem ale w gorszym stanie... nie wierze to. Za 9 tyś. jesteś w stanie kupić modele 94-97 bdb wyposażone i w niezłym stanie. Za ta kwotę szukałbym 1.9 TDi(spalanie na podobnym poziomie, głównie brałbym 90PS) albo coś w benzynce i taniego w zagazowaniu(prosta instalacja; silnik nie wybrzydza) czyli 1.8(GT 90PS) albo 2.0(GTI 115PS; ciekawsza jest wersja GTI 150PS z tym że droższa w serwisowaniu i w eksploatacji, droższa w zagazowaniu).

PS. Do dzisiaj ujeżdżam Golfem III '94(nie swoim - pożyczony) i muszę wam powiedzieć że Golf nudny być nie musi... Odkryłem podczas mycia auta w ostatni weekend. Użyczony Golf to jak wcześniej pisałem jest to wersja limitowana Pink Floyd z silnikiem 1.6(75PS). A to za sprawą pewnych detali które niniejsza wersja posiada, czyli naklejki... małą rzecz a cieszy. Znajdują one się na słupku C; z tyłu auta pod emblematem; na masce, na desce rozdzielczej(obok przycisków podgrzewania tylnej szyby itp.) oraz na wewnętrznej części drzwi kierowcy i pasażera(jako odblaski) no i oczywiście tapicerka z napisami Pink Floyd. Auto pomalowane lakierem metalicznym, lampy fabrycznie przyciemniane. Wyposażenie to tylko szyberdach; fabryczne radio(wyjęte) oraz pełne kołpaki...

Samochód warty uwagi, ale sobie raczej bym go nie kupił. Bo jest to hatchback - preferuje:
    kombi tu:Golf III Variant - do ładnych nie należy, ale w wersji GT już jest o niebo lepiej)
    sedany Vento (bardzo mi się podoba podobnie jak VW Passat B4(po fl), jednak z dwojga wybrałbym Passata(większy i o wiele lepiej wyposażony)). Jednak VW raczej odpadają są za stare jak dla mnie, zamierzam szukać auta nie starszego niż 10 lat(sedan/liftback/kombi klasy D albo E ew. coupe albo hothatch). Wszystko się okaże...
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

I tak oto Drodzy Państwo poczciwy Golfik przebył już z moja skromną osobą za sterami 10k km No, może nie całkiem tylko z moją, bo jakieś 2000 zrobił mój rodziciel, gdy mu go użyczyłem w potrzebie.
    Wydatki? Jak narazie paliwo i przegląd. No chociaż to też nie jest do końca prawda, bo zakupiłem jakiś czas temu nowe logo na przednią atrapę (stare było trochę porysowane i strasznie mnie drażniło) - kosztowało mnie to całe 14 złociszy. No i szykuje się wydatek następnych 12 - jakiś ch... tzn, niedobry człowiek, podiwanił mi blendę z przedniego zderzaka :< No ale cóż, bywa. Poza tym jestem bardzo usatysfakcjonowany autkiem, jeździ się przyjemnie, bezproblemowo i tanio - jeżdżąc tylko po mieście, głownie na krótkich trasach, a więc notorycznie nie dogrzewając silnika, Golfina spaliła mi ostatnio 6,3 z groszami - chyba nieźle

EDIT:
    Ups, walnąłem byka. Zapomniałem, że on nie miał równo 220k przy zakupie ;p W związku z tym zrobił 8, a nie 10k... Ech, a taki miał mi wyjść ładny jubileusz....
    Ostatnio edytowane przez Dominik999 ; 11-08-2008 o 19:15

Domyślnie

Za 9000zł Szwagier kupił Opla Vectrę B z takim wyposażeniem:
    - 2x Poduszka Powietrzna
    - Klimatyzacja
    - ABS
    - ASR
    - 2x Elektryczne szyby
    - Wspomaganie Kierownicy
    - Elektryczne i podgrzewane Lusterka
    - Alufelgi 15'
    - Sterowanie radiem z kierownicy

Z grubsza to tyle
    Silnik 2.0 136KM Benzyna
    Udokumentowany przebieg 97000 km
    Rocznik 1996
    Sprowadzony ze Szwajcarii

Mam nadzieje że Twój golfik wartał tych pieniędzy Wygląda bardzo ładnie
    Nic tylko jeździć

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Dzisiejszej nocy mój niemal nieskazitelny Golfik przestał być nieskazitelny Myślałem, że się rozpłaczę A jeszcze parę dni temu siedziałem dwie godziny w garażu i polerowałem ten blotnik :/

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Jakis mobil zaczepił o niego?
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Tak, tylko jaki nie mam zielonego pojęcia Coś dużego raczej, dostawczego, bo rysy są dośc wysoko

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dominik999 Zobacz posta
    Tak, tylko jaki nie mam zielonego pojęcia Coś dużego raczej, dostawczego, bo rysy są dośc wysoko
    Zwała, typowe polactwo - uszkodzi komus auto i sp... z miejsca zdarzenia :damn: A teraz szukaj wiatru w polu.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Uprawnienia umieszczania postów