Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Dlaczego znacznik [img] jest zabroniony?

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Czyli jak wpiszą [img] i nic się nie wyświetli wtedy zaczną myśleć dlaczego itp.

Ice
    Guest

Domyślnie

Yyy...wg mnie to te zasady sa denne jak cholera. Na zadnym forum nie widziałem takich ograniczen...w koncu jezeli ktos ma modem, to jakos sobie wyczeka, zreszta tapety ogloda jakos i czeka to i tu chwilke poczeka, ale skoro tak ma byc niech bedzie. Dla mnie to te zasady i normy wielkosciowe sa zbyt surowe, biorac pod uwage ze sam nie mam super szybkiej stałki, a jedynie radiowy, i nie sa to duze szybkosci, a jednak mi to nie przeszkadza

Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ice
    Yyy...wg mnie to te zasady sa denne jak cholera. Na zadnym forum nie widziałem takich ograniczen...w koncu jezeli ktos ma modem, to jakos sobie wyczeka,
    Chyba nie wiesz co mówisz, a może po prostu nigdy nie miałeś modemu. Koszt wzrasta proporcionalnie do czasu.

zreszta tapety ogloda jakos i czeka to i tu chwilke poczeka,
    A Ty oglądasz tapety, które Cię nie intersują?

ale skoro tak ma byc niech bedzie. Dla mnie to te zasady i normy wielkosciowe sa zbyt surowe, biorac pod uwage ze sam nie mam super szybkiej stałki, a jedynie radiowy, i nie sa to duze szybkosci, a jednak mi to nie przeszkadza
    Nie wiem jak Ty, ale ja cenie sobie czas. No ale niektórzy mają go za dużo wolnego.

Ice
    Guest

Domyślnie

poprostu jestem ciekaw ilu modemowcow, stac na regularne zwiedzanie forum?

Ale niech i beda takie zasady, spoko

2 post

Ajjj...admin strony tak mowi o tych biednych modemowcach.. WIEC ZAPYTUJE SIE WAS, DRODZY FORUMOWICZE, CZY ZAWZDY JEST CHOCIAZ JEDEN MODEMOWIEC? Bo watpie, zeby ktoregos modemowca stac bylo na "forumowanie".... Jedynie moze jakis Gosc, ktory zajzy w interesujacy go jeden temat raz na tydzien, a nam brak IMG powoduje utrudnienie "pracy" i obciaza serwer. Ale niech sie dzieje wola Admina Jak tak ma byc, niech tak bedzie, ale watpie w slusznosc takiego postepowania Pfff...sie rozpisalem :P

Awatar HILTI

Domyślnie

Szczerze mówiąc nie jest to moje pierwsze forum na jakim się wypowiadam, ale pierwsze z takimi absurdalnymi zasadami. Nawet największe i najpopularniejsze fora umożliwiają wsadzanie zdjęć o dowolnym rozmiarze przez [img]. Zobaczcie na PCLab.pl czy Tweak.pl... Chyba takie wielkie fora o takiej ilości odwiedzających osób jak tam wiedzą najlepiej jak regulować zasady pisania. Nie mogą sobie pozwolić na błędy ponieważ z odwiedzających się utrzymują.
    Modemowcy... Jeśli w ogóle jeszcze istnieją to zapewne stanowią znikomy procent odwiedzających fora. Więc dlaczego reszta (czytaj miażdżąca większość) ma cierpieć przez nich. Ludzie korzystający z modemów korzystają zapewne z przeglądarek blokujących podpisy i zdjęcia. To, że można blokować podpisy wiem na 100%, jak poradzić sobie ze zdjęciami szczerze mówiąc nie próbowałem bo nigdy nie widziałem takiej potrzeby.
    Osobną sprawą jest to, że zazwyczaj tematyka samochodowa ciągnie za sobą zdjęcia i to duże zdjęcia. Weźmy chociaż jakąkolwiek gazetę motoryzacyjną... Czy jest ona czarno biała pisana czcionką 25 aby przypadkiem niedowidzący mogli ją łatwo przeczytać? To jest sytuacja nieomal analogiczna. Motoryzacja żyje zdjęciami a wprowadzanie takich sztucznych i archaicznych zasad korzystania z forum jest wyłącznie utrudnieniem i tak naprawdę spowalnia korzystanie z forum WSZYSTKIM ponieważ na tych miniaturach zdjęć nic nie widać... Trzeba więc znowu klikać i otwierać następne okno. Podobnie zresztą jest z pisaniem postów - trwa to dłużej.
    Jako świadomy użytkownik zdaję sobię sprawę, że powinno się stosować do zasad panujących na każdym forum. Zastosuję się do nich tylko po to, aby uniknąć bana. Moje zdanie jednak jest takie, że brak możliwości wrzucania zdjęć przez [img] JEST PO PROSTU ZASADĄ BEZSENSOWNĄ I NIEUZASADNIONĄ.
    Mam miesięczny...

Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Mogę się zgodzić na stosowanie znaczników [img] tylko i jedynie dla małych plików graficznych. Najlpiej jakby były to minaturki z odnośnikami do dużych wersji. Tak jak co niektórzy użytkownicy już robią.

Uprawnienia umieszczania postów