Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Gdzie serwisować auto?

Auto
    bmw

Domyślnie Gdzie serwisować auto?

Znajomy m problem kupił właśnie wypasionego volviaka 4 latka. Teraz właśnie obaj się zastanawiamy gdzie go oddać na przegląd czy do aso i zapłacić więcej czy do pana zdzisia i mieć nadzieje ze wszystko będzie ok. Co radzicie?

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

Przeglądy proponuję jednak wykonywać w ASO... tylko w dobrym... może i drożej, ale znajdą więcej niż pan Zdzisio, co tylko poświeci latarką, a na elektronice to się zna tyle, co ja na kodeksie karnym Maroko ;]
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

4 lata to samochód jeszcze w miarę nowy czyli pełno wszędobylskiej elektroniki ułatwiających użytkowanie. Przynajmniej na początku bo póżniej robi sporo kłopotów. Co może wtedy zrobić Pan Zdzisio? Udawać znawcę i wykasować twojego znajomego za nic. Oczywiście, że do ASO.
    Ostatnio edytowane przez Szakal ; 09-04-2008 o 20:42

Domyślnie

ASO. W Volvo zaniedbania kosztują sporo . ASO to jakośc , i dostep do najnowszych zmian w oprogramowaniu elektroniki. Nie wyobrażam sobie innego wyjścia

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Chociaż twój znajomy powinien sprawdzić każde ASO w pobliżu. Bo niestety nie wszystkie są uczciwe. Poniżej w linku masz różne stacje serwisowe ASO w Warszawie. Jak widać opinie są różne np. najniższe oceny ma Autogala, Dom Volvo oraz Pro-Car.

http://www.autocentrum.pl/go/275__ASO_Volvo____33.html

Auto
    bmw

Domyślnie

Samochód jest w bardzo dobrym stanie utrzymany więc zdecydował się się na aso już dzwonił do janek i ponoć maja jakaś akcje promocyjną dla samochodów którym się już gwarancja skończyła. Ciekwe jestem jaki rabat mu zaproponują. A możecie powiedzieć coś więcej o użytkowaniu tego modelu S60?? może ktoś ma??

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

Mój ojciec ma 3 letnie S60 T5, tzn najnowszy model, 250KM.. od nowości... jak na razie 96 tys. przejechane i tylko przeglądy robimy, nic się nie popsuło dotąd. Automat chodzi nawet zgrabnie, nie szarpie ani nic.. a 250KM pozwala sprawnie przyspieszać, silnik nawet ładnie brzmi - rzędowa piątka... może nie jest to król przestronności, na pewno są większe auta w tej klasie, ale jest wygodnie i jeździ się komfortowo.

Jak dotąd - jest ok.
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Auto
    bmw

Domyślnie

Czyli jednak opłaca się jeździć do serwisu bo wszystko działa bez zarzutu. Kumpel zadzwonił do nich i teraz jest w volvo akcja że daja 50% rabatu na robociznę i i chyba 25% na oryginalne części wiec w sumie nie powinno wyjść drogo a przynajmniej pewnie.

Uprawnienia umieszczania postów