Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Zmiany na stronie - testy

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie Zmiany na stronie - testy

Ja mam skromne pytanka...

Dlaczego jak otwiera mi się strona główna www.autogaleria.pl to pokazuje mi się ostatni test jaki został opublikowany, w tym przypadku Audi A4, a te mniejsze testy to nie są poprzednie, tylko któreś tam z kolei???? To utrudnia, bo muszę szukać...

To raz, a dwa dlaczego jak otworzy mi się podstrona z autotestami, to w pasku po lewej stronie nie ma listy tylko jest małe prawie niezauważalne okienko, które przekierowuje na daną markę...

Może to jest wina przeglądarki (Mozilla Firefox), może to jest zmiana, którą wprowadziliście, ale przynajmniej dla mnie jest to bardzo niewygodne...

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez byku123 Zobacz posta
    te mniejsze testy to nie są poprzednie, tylko któreś tam z kolei????
    Te mniejsze są losowo wyświetlanie - pokaże się im ludziom więcej... Ale o chronologii można zapomnieć... Trudno powiedzieć co lepsze. Stałemu użytkownikowi śledzącemu każdy test AG będzie przeszkadzać, ale masie mniej lub bardziej przypadkowych osób to będzie wisieć a dla samej strony lepiej będzie jeśli takowa grupa zobaczy większy zasób testowego archiwum.

Można zawsze pójśc jeszcze na kompromis: 3 pierwsze testy chronologicznie (najnowsze) a dwa pozostałe losowe.

Domyślnie

byku marudzisz! Dla mnie to jest duże ułatwienie dzięki wprowadzonym zmianom. Ale wszystko po kolei:

1. Losowe testy: sprawa prosta - popularność. Każde wejście na stronę aG, to każdorazowo cztery różne testy w miniaturkach (mamy ich ponad 170). To duże urozmaicenie, zamiast widoku pięciu tych samych testów przez dobrych kilka dni.

2. Chronologia: wystarczy kliknąć na głównej na zielony pasek u góry "testy aut" albo "testy i porównania" z lewej, żeby zobaczyć chronologicznie poukładane testy.

3. Przeglądaj wg marki - fakt faktem powinno to być może nieco bardziej widoczne (zielona ramka, większa czcionka), ale kryje się za tym ułatwienie o które walczę od dłuższego czasu - spis samochodów, czyli szybka lista testów. Zapewne każdy miał problemy ze znalezieniem wybranego testu marki Honda, Renault czy Toyota, kiedy trzeba było przerzucać kolejne strony w poszukiwaniu np. Megane Sport F1. Teraz "bum" - lista po lewej, klik na model i już mamy test. Fantastyczne ułatwienie, za co bardzo Krzyśkowi dziękuję.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Dokładnie, teraz jest lepiej niż kiedyś.
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Dobra...

Może z tą pomstą do nieba przesadziłem, ale te cztery testy mi przeszkadzają, gdyż przez ostatnie dni,nie miałem dostępu do neta, a wcześniej nawet jeśli ten dostęp miałem, to nie miałem czasu na uzupełnienie swoich statystyk. W międzyczasie weszły zmiany i było duże zaskoczenie... Mam wolny internet (iPlus) i otworzenie jednej strony zajmuje dłuższą chwilę (ok. 1 minuty). Chciałem dostać, się do testu Jaguara, ale pojawił się już test Audi, więc musiałem otworzyć podstronkę TESTY AUT. Zanim mi się to otworzyło już zdążyłbym ściągnąć ze dwa zdjęcia, od tego testu skopiować cały tekst i wypełnić swoje punkty do statystyki.

A z tym okienkiem, to gdyby zrobić troszeczkę większe to by było ok...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez byku123 Zobacz posta
    Mam wolny internet (iPlus) i otworzenie jednej strony zajmuje dłuższą chwilę (ok. 1 minuty).
    OMG! Może kręcenie korbą pomoże?

(JOKE)

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Bardzo śmieszne....

Domyślnie

A tak serio, to nie masz możliwości zafundowania sobie normalnego łącza? Przecież to duże utrudnienie przy korzystaniu z neta...

Awatar byku123
    Auto
    .

Domyślnie

Najpierw miałem maturę na głowie, teraz czekam na wyniki z matury, które będą przepustką na ew. studia poza Legnicą, więc jeżeli sie okaże, że wyjadę z L-cy to chyba nie będzie sensu montować internet w domu, skoro nikt poza mną nie korzysta z niego, a rodzeństwo albo samodzielne albo mieszka poza Legnicą...

Jeżeli nie uda mi się dostać na studia poza Legnicą, to będę rozmawiał z rodzicami...

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Korzystaj z Newslettera!! Bedziesz miał linki w mailu do nowych testów
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Uprawnienia umieszczania postów