Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Gaz do i-vtec

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Gaz został zainstalowany. Instalacja BRC kosztwała 3500zł. Auto zjechało dwa baki. Srednie spalanie to 12L przy umiarkowanej jezdzie i właczonej klimatyzacji. Nie odczuwa sie spadku dynamiki i silnik bez problemu kreci sie na 7000 obrotow. Poki co fajna sprawa, zobaczymy co bedzie za rok.
    i bardzo fajnie informuj jak by co, bo też mi chodzi takie coś po głowie ...jeśli kupie Hondę, ale nie tylko

Auto
    honda

Domyślnie

Witam, odświeżam temat. Tak wiem, że jest z przed 2 lat :P
    Może są na forum jacyś użytkownicy i-vtech LPG gaz chodzi z tymi silniczkami czy tak nie do końca? Osobiście interesuje mnie właśnie ten 2.4 i-vtech. Chętnie jednak usłyszę opinię także o innych pojemnościach
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez pepexd ; 05-11-2010 o 16:59

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Moj accord zrobił około 40 tys km na gazie i wszystko wyglada w porzadku. W poniedziałek zrobiłem przeglad instalacji po 10 tys km i jest ok. Silnik teraz lepiej wkreca sie na obroty i nie ma przerw w dostawie mocy. Polepszyła sie tez reakcja na gaz i lepiej ciganie z dołu. Przed tym przegladam tak płynnie wszytsko nie chodziło, całosc mnie denerowwało i zaczynałem psioczyc. Wydaje sie ze trzeba załozyc porzadna instalacje u porzadnego fachowaca, raz na 5 tys km podłaczyc do kompa i sprawdzic czy wszytsko gra a raz na 10 tys. zrobic przeglad i samochod bedzie smigał jak złoto.

Uprawnienia umieszczania postów