Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Arrinera Hussarya

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ostoja problem w tym ze oficjalne komunikaty arrinery sa nic nie warte.
    Przyklad: pierwszy post w tym temacie. Tu mnie ma pola do dyskusji. Oni od 7 lat buduja piramide finansowa.

Domyślnie

Driv3r właśnie dlatego wpis który umieściłem jest taki ważny. Mówi on jasno że sąd przyjrzał się sprawie i Balkon poprostu kłamał a arrinera to normalna firma. Przecież żeby wydać taki wyrok sąd musiał sprawdzić arrinerę czy zarzuty które są kierowane w jej kierunku mają pokrycie i czy firma to ściema. Jeżeli natomiast Jacek przegrał to znaczy że w arrinerze nie wykryto nieprawidłowości i wszystko jest ok oczywiście możesz mi zarzucić nadinterpretację ale wydaje mi się że rozumuję poprawnie.

Awatar tog_vw
    Auto
    VW Golf VI 1.4 TSI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ostoja Zobacz posta
    Właśnie o tym mówię, samochód prezentowany w poznaniu to ukończona wersja arrinery w wersji torowej czekają ją jeszcze testy na jesień może jakieś drobne modyfikacje i ma mieć premierę pod koniec tego roku.
    To mają już homologację do konkretnej serii wyścigów? Do jakiej?

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Przecież sąd orzeka w oparciu o materiał dowodowy przedstawiony przez strony. Jak można udowodnić, że AH nastawiona jest nie na budowanie samochodu tylko na wyciąganie kasy od inwestorów? Tylko badając intencje zarządu spółki. A jak można to zrobić? Tylko przez dowód ze świadków - członków zarządu. A oni nie będą zeznawać przeciwko sobie..

To była sprawa z góry przesądzona. Nawet gdyby skład orzekający miał wątpliwości co do wiarygodności świadków to i tak nie orzeknie inaczej bo wyrok się nie utrzyma w wyższej instancji jeśli świadkowie zeznali co innego.

Domyślnie

A ktoś mówił, że temat jest martwy A tak serio nie będę się z wami wykłócał, bo jak już zapewne wiecie w trzecim kwartale tego roku mają być testy, czyli niedługo. Wtedy mam nadzieje dowiemy się więcej w jakich wyścigach arrinera będzie startować itp.

Awatar tog_vw
    Auto
    VW Golf VI 1.4 TSI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    Przecież sąd orzeka w oparciu o materiał dowodowy przedstawiony przez strony. Jak można udowodnić, że AH nastawiona jest nie na budowanie samochodu tylko na wyciąganie kasy od inwestorów?
    Coś mi świta, że ta sprawa była chyba o zamieszczenie sprostowania. Prawo prasowe nakłada możliwość publikacji sprostowań a Tok FM z jakiegoś powodu tego nie wykonał. Sąd chyba nie ma w ogóle obowiązku zbadania, czy artykuł albo sprostowanie mija się z prawdą czy nie. Z chęcią w wolnej chwili przeczytałbym pozew i wyrok sądowy w tej sprawie.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Raczej nam nie pokażą Wydaje mi się, że oni się tłukli i w postępowaniu karnym i cywilnym.

Awatar tog_vw
    Auto
    VW Golf VI 1.4 TSI

Domyślnie

Trochę więcej na temat sporu sadowego Arrinera vs Tok FM w artykule SA: sprostowanie może zawierać nieprawdę: Redaktor naczelny radia musi opublikować sprostowanie bez badania jego prawdziwości, nawet jeśli uznaje, że materiał dziennikarski był rzetelny. Z zasady sprostowanie jest subiektywną wersją dotkniętego krytyką - orzekł Sąd Apelacyjny w Warszawie w procesie przeciwko stacji TokFM.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Czyli sąd niczego noe badał. Tok FM nie wykonał ustawowego obowiązku. Więc Ostoja nie wciskaj kitów.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ostoja Zobacz posta
    Właśnie o tym mówię, samochód prezentowany w poznaniu to ukończona wersja arrinery w wersji torowej
    A byłeś wtedy w Poznaniu ? Ja byłem. Oglądałeś to coś? Ja tak. Jeżeli to ma być ukończona wersja jakakolwiek to to nawet nie jest śmieszne...

Uprawnienia umieszczania postów