Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Arrinera Hussarya

Domyślnie

Pamiętajmy o słowie prototyp przy wersja drogowej, póki co ;-) Ale i tak wyskoczyli z tym jak Filip z konopii, miała być najpierw pokazana wersja torowa dopuszczona do ruchu, a z drogową to już ostatnio nawet nie podawali przyblizonych terminów.
    Ciekawe na ile funkcjonalny będzie ten prototyp drogowej, czy raczej bardziej "do oglądania"

Drogowa wersja samochodu Arrinera Hussarya - główne cechy prezentowanego prototypu:

Silniki V8 z serii LT o mocach od 460 do 650 KM
    Skrzynia biegów Cima przenosząca moment oborowy 900 Nm
    Aktywna aerodynamika składająca się z 5 niezależnie sterowanych przez komputer sekcji aerodynamicznych wraz z wyborem trybu jazdy „Road” lub ”Race”.
    Nadwozie z włókna węglowego i kevlaru z widoczną strukturą
    Autorski system trzech ekranów odpowiedzialny za wyświetlanie najważniejszych dla kierowcy danych.
    Autorski, opracowany przez inżynierów Arrinera Body Control Module (ABCM), jest to centralny systemem zarządzający elektroniką w całym samochodzie.
    System klimatyzacji zaprojektowany od postaw łącznie z elektroniką i oprogramowaniem, sterowany za pomocą ekranu dotykowego.
    MobileEye - system pozwalający na wykrywanie pieszych, rowerzystów, znaków oraz przeszkód
    Lakier o nazwie „Kalahari sunset” opracowany specjalnie dla wersji drogowej przez firmę PPG.
    Nowe luksusowe wnętrze, w którym dominuje włókno węglowe, aluminium i skóra.
    Własnej konstrukcji światła Bi-LED.
    System monitoringu temperatur w 8 najważniejszych sekcjach samochodu.
    zrodlo:

http://www.motofakty.pl/artykul/motor-show-poznan-2017-wyscigowa-i-drogowa-arrinera.html

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez ostoja Zobacz posta
    Nick Heidfeld zasiadł za kółkiem arrinery. https://zapodaj.net/images/5e75e93c69257.png

Dodatkowo wersja torowa z homologacją drogową zostanie zaprezentowana na motor show poznań 6 kwietnia.
    no wlasnie nie torówka dopuszczona do ruchu tylko normalna wersja drogowa z luksusowym wnetrzem itd , prototyp rzecz jasna

Domyślnie

Jeżeli to prototyp finalnej wersji z wnętrzem od Luc&Andre aktywną aerodynamiką itp. to jestem bardzo mile zaskoczony. Pytanie tylko co z wersją GT dopuszczoną do ruchu.

Ps. jutro arrinera otwiera sklep odzieżowy.

Auto
    służbowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez charger_srt8 Zobacz posta
    No i w końcu prawdziwie sportowy debiut Arrinery. w pierwszej rundzie niemieckiej serii wyścigowej DMV GTC na Hockenheimringu w dniach 8-9 kwietnia, w barwach prywatnego teamu.

http://kibicekubicy.blogspot.com/201...d-czas-na.html
    Ciekawe, czy to kolejny falstart. Tym razem nie ma Arrinery na liście startowej. Poprzednio była i zniknęła.
    Spodziewam się kolejnego odcinka farsy choć nie ukrywam, że wolałbym zostać mile zaskoczony.

Ktoś gdzieś tu widzi samochodzik?
    http://www.dmv-gtc.de/driver-and-cars.html
    ----------------------------
    Aaron Szechter (Adam Michnik) - Polacy to stado tępych baranów (już nieaktualne)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krazy Zobacz posta
    Ciekawe, czy to kolejny falstart. Tym razem nie ma Arrinery na liście startowej. Poprzednio była i zniknęła.
    Spodziewam się kolejnego odcinka farsy choć nie ukrywam, że wolałbym zostać mile zaskoczony.

Ktoś gdzieś tu widzi samochodzik?
    http://www.dmv-gtc.de/driver-and-cars.html

Nie wiem jak ty szukałeś, ale jest na liscie na te zawody 8-9 kwietnia.

http://www.dmv-gtc.de/news/2017/News...heim-1053.html

"27 Andrew Scarborough Arrinera Hussarya GT Gulliver Racing"

Jeżeli to prototyp finalnej wersji z wnętrzem od Luc&Andre aktywną aerodynamiką itp. to jestem bardzo mile zaskoczony. Pytanie tylko co z wersją GT dopuszczoną do ruchu.

Mysle, ze GT dopuszczoną do ruchu wypuszczą jak juz będzie całkiem gotowa, z homologacjami itd.
    A teraz chcieli na targach zabłysnąc czyms bardziej rozniacym się wizualnie od torówki, aczkolwiek niekoniecznie do końca funkcjonalnym. Zobaczymy, ale to dziwne że juz tyle zrobili przy tej wersji, nieprawdaż? Wydawało się, że prawie cały zespół kręcił się przy GT, no chyba że Łukasz Tomkiewicz sam coś pociągnął ;-)
    Towar w sklepie być może mają we współpracy z RiB - kiedyś na profilu RiB było "tajemnicze" info, że będą coś wspólnie robić z Arrinerą.

Jeszcze a propos Luc&Andre. Facebook nieaktualizowany od 2014 roku, natomiast ze strony www info o Arrinerze zniknęło.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Dodatkowo wersja torowa z homologacją drogową zostanie zaprezentowana na motor show poznań 6 kwietnia.
    Byłoby super bo ten miniserial Arrinery zrobił się nudny, to już chyba odcinek 1322. Czas na konkrety i rozpoczęcie sprzedaży drogowej wersji, a dobry wynik na tych wyścigach DMV GTC to wręcz jest pożądany po tylu latach prac. Wiem, że to jakiś prywatny team, ale ewentualna porażka w postaci awarii czy zaklepywanie ostatnich miejsc to również porażka marketingowa.

Domyślnie

Ktoś wie, kto zacz ten Andrew Scarborough i czy on gdzieś dotychczas startował, w sensie w oficjalnych zawodach? Bo google tylko jakiegoś aktora podowiadają, chyba że to wlasnie on. O teamie też zero informacji.

Domyślnie

Jeżeli będą w połowie stawki to będzie bardzo dobry wynik, ale tak szczerze powiem, że nie ma to dla mnie wielkiego znaczenia. Nawet jeżeli samochód miałby się zepsuć na starcie nie zmieniłoby to faktu, że projekt nie jest ściemą i to dla mnie się liczy, bo od tego wszystko się zaczęło prawda ?? Arrinera = ściema, no nie bardzo. PS. Niedługo powinno przenieść się wątek arrinery do działu nowości i premiery.

Domyślnie

Pierwszy (slabej jakości) filmik z Poznania z Hussarią 33 w roli głównej. Z zewnątrz raczej nie ma niespodzianek, nie wdrożono nawet innych tylnych świateł, pokazywanych jakiś czas temu w polskim Top Gear. Z ciekawością za to czekam na zaprezentowanie wnętrza.

https://www.youtube.com/watch?v=R6ETAl9K-bc

A poniżej pierwsze zdjęcia w dobrej jakości. Wnętrze nie wygląda mi na docelowe, raczej na podrasowany projekt z prospektu drukowanego, nie żaden full wypas design z Luc&Andre:

https://www.facebook.com/Arrinera.Hu...17110785038331

Domyślnie

Jeżeli chodzi o mnie to nie podobają mi się tylne światła oraz końcówki wydechu (głupia moda na plastikowe atrapy) natomiast wnętrze bardzo mi się podoba zresztą w większości super aut w środku nie ma jakiegoś niezwykłego przepychu zapewne, żeby oszczędzić na masie.

Domyślnie

To na razie ponoć wóz do homologacji i zobaczymy co powiedzą sami o statusie obecnego wnętrza ( jeśli cokolwiek powiedzą). Nie chodziło mi o luksus a raczej coś designerskiego, świeżego, unikalnego, co mieli kiedyś zapewnić Luc&Andre, a tu mamy jakby "stare" wnętrze z prospektu odpicowane skórami, nową kierownicą i ekranami. Poza tym też szału nie ma, zbliżenia pokazują, że to jakiś egzemplarz z pierwszego wypustu, nieco zajeżdżony i trochę niechlujnie zmontowany, tyle że świeżo odmalowany. Wrzucę pozniej fotki, ale od razu widać że jakość poszła w GT, a tu jeszcze jest duuużo pracy do zrobienia.

Uprawnienia umieszczania postów