Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 178 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1772

Wątek: Arrinera Hussarya

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie Arrinera Hussarya

W wielkim skrócie (ze strony producenta można zassać pełny opis): ceramiczne hamulce, karbonowe nadwozie, kamera termowizyjna, silniki z Audi S6 i RS o mocy 350-450 KM, w max opcji 700 KM, 810 Nm i 330 km/h. W planach wariant napędzany elektycznie oraz oparty na mechanice Corvette C6 z silnikami o mocy do... 1100 KM!

Obecnie na wykończeniu jest pierwszy egzemplarz, są już chętni na kolejne. Roczna produkcja około 10-12 egzemplarzy, łącznie 50 sztuk. Cena - kilkaset tysięcy złotych. Dlaczeto złotych? Ponieważ auto jest z... Warszawy!

Niech je szybko składają! Aaaaaaaa (co tam, że wygląda jak stopiony Reventon)!

Źródło: venoautomotive.pl

Moderator Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

No wszystko fajnie, tylko czy to nie jest po prostu replika Reventona w stylu El Torro SV8 i innych? Mogliby się postarac wymyślic coś nowego, a nie kopiowac od Lambo...
    Moderator Dream Team

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

Eh, czemu Polacy bawią się w Chińczyków? Nie mogli zrobic innej karoserii? Byłoby fajnie, nawet jakby nie za ładnie wyglądał...

Domyślnie

Dokładnie tak jak pisze dynks - dla mnie to jest jedna wielka ściema będąca podobnym autem do El Torro. Nic innego jak replika Reventona z podzespołami Audi. Mogliby chociaż nową karoserię stworzyć (komputerowe projektowanie, karbonowa konstrukcja, zawracania głowy, śmigiełka w spoilerach...), a nie chamsko wzorować się na Lambo niczym tandetna, chińska podróbka...

DRAMAT jednym słowem...

Auto
    chcę rx8 ;D

Domyślnie

oł, oł, oł.... Nic, tylko usiąść i płakać.
    Miło, miło.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Najprawdopodobniej stylizacja auta pochodzi z konkursu, który jakiś czas temu był na forum virtualtuning.pl (wszystkich for VT nie śledzę, więc nie wiem, czy na innych też się odbył, ale pewnie tak).

Super konkurs - 2000/700/500 zl -Lamborghini Reventon Spyder Tematem konkursu jest stworzenie wersji cabrio z niedawno zaprezentowanego we Frankfurcie Lamborghini Reventon. Dla zwyciezcy jest nagroda 1000 zl oraz mozliwosc wspolpracy i dalsze wynagrodzenie w wysokosci 1000 zl za stworzenie dokladnego rysunku jego wizji z kilku rzutów. Czyli w sumie glowna nagroda wynosi 2 tys zl. Jednakze zwyciezca bedzie musial pracowac na plikach ok. 3,5 tys pikseli szerkosci. Na osoby, ktore zajely 2 i 3 miejsce czeka 700 i 500 zl na reke. Termin nadsylania prac uplywa 05.11.2007. Najwazniejszy jest pomysl na nowy wyglada zderzakow, progow i klapy za kierowca nie super dokladne wykonanie projektu, na to bedzie czas po 5 listopada. Przeslany projekt powinien byc w 3 ujeciach i bazowac na tych zdjeciach:
    http://www.seriouswheels....e-1920x1440.htm
    http://www.seriouswheels....e-1920x1440.htm
    http://www.seriouswheels....p-1920x1440.htm
    Zwyciezcy dojdzie jeszcze ujecie z boku samochodu. Dla ulatwienia dodam, ze mozna wkleic wnetrze z tego auta gdyz i tak sie ono nie zmieni: http://www.seriouswheels....p-1920x1440.htm
    Prosze o stworzenie wizji godnej XXI wieku oraz slac projekty na email: lukas@carandart.co.uk
    Ogólnie rzecz biorąc wygląda mi to na przerobione Murcie spyder, ale jak czytam opis, to sam już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Raz Audi, raz Corvette... Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale ja już jestem na NIE. Stylizacja od samego początku, z założenia wręcz czerpie garściami z Lambo, a przecież zamiast dręczyć Vtunerów, można się było zwrócić do polskich stylistów amatorów, którzy mają znacznie większe pojęcie o designie. Śmiem nawet twierdzić, że sam byłbym w stanie wydumać coś i ładniejszego i bardziej oryginalnego...
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

A tam, marudzicie, aż tak źle nie jest. Smuci jedynie fakt, że brak inwencji stylistów, ale przynajmniej niezły wzorzec wzięto...

Cytat Zamieszczone przez Puszek Zobacz posta
    Raz Audi, raz Corvette...
    Na chwilę obecną robią to na silniku Audi, osadzenie nadwozia na podwoziu i z silnikami Corvette planowane jest na przyszły rok.

http://www.venoautomotive.pl/info.zip - tutaj jest całe info

Awatar RX-7
    Auto
    .

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ecnelis Zobacz posta
    A tam, marudzicie, aż tak źle nie jest.
    Niestety jest . Polacy potrafią zrobić oryginalne auto, czego najlepszym dowodem jest Leopard. A to jest tylko parę samochodów posklejanych w jeden - stylistyka zerżnięta z Rventona (BTW nie jest to przypadkiem niezgodne z prawem?), silniki od Audi, reszta z Vetty . Bida z nędzą.
    "Zgodnie z filozofią tłumu, ignorancja dzielona to ignorancja podwajana" - Terry Pratchett
    last.fm

VIP Awatar Luc
    Auto
    BMW 740i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kłapouchy Zobacz posta
    Eh, czemu Polacy bawią się w Chińczyków? Nie mogli zrobic innej karoserii? Byłoby fajnie, nawet jakby nie za ładnie wyglądał...
    Whoa, chyba pierwszy raz stwierdzam że mogę jako-tako zgodzić się ze zdaniem Kłapa
    Jeśli auto faktycznie powstanie i będzie tak wyglądać to lipa straszna. Generalnie, oczywiście dobrze że cokolwiek rusza się w polskiej branży moto, ale takie kopiowanie designu to... no... wiecie. Pod względem technicznym ciekawie, czekam co z tego wyjdzie i kiedy zostanie zaprezentowany publicznie choćby jeden jeżdżący egzemplarz. Bo póki co jestem nieco sceptyczny.
    "Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia." - Warren Buffett

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Reventon dla ubogich poroniony pomysł...
    No replacement for displacement

Uprawnienia umieszczania postów