Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Arrinera Hussarya

Domyślnie

Po twoim komentarzu wnioskuje że jesteś doskonale rozeznany jakie wymagania należy spełnić aby wystawić auto w powyżej wymienionych wyścigach oraz wiesz na jakim etapie homologacji jest Arrinera. Dlatego podziel się ze mną jak to dokładnie wygląda jakie są wymagania względem aut mało seryjnych i jak ta kwestia wygląda w Arrinerze na jakim etapie homologacji są? Mnie te kwestie bardzo interesują natomiast wnioskując po twojej wypowiedzi doskonale wiesz jak i co. Proszę powiedz mi jak to wygląda jakie wymagania arrinera spełnia a jakie jeszcze musi spełniać no i oczywiście na kiedy się wyrobią bo jak sam mówisz na ten rok nie ma opcji.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Ostoja: www.google.pl

Domyślnie

To ja mam bronić twojego stanowiska czy jednak to ty powinieneś się wysilić ??

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

A kto powiedział, że Driver chce komukolwiek cokolwiek udowadniać i "się wysilać" tudzież "bronić swojego stanowiska"?
    Chcesz to sobie poszukaj informacji, a nie nakręcasz gównoburzę.

Chociaż w sumie fajnie tu od 157 stron czasem wejść i się pośmiać z tego żenującego poziomu w temacie.

Domyślnie

Oj kurde credt i driv3r nie zgrywajcie greka doskonale wiecie że o dokładnych normach jakie hussarya spełnia a jakie jeszcze musi spełniać wie tylko kilka osób w arrinerze. Wiec nie ma żadnej możliwości sprawdzenia tego w Internecie a tekst driv3r był na odczep się bo nie ma co napisać. Może coś na ten temat powie sam hussarya ale wątpię czy on też ma takie informacje. Natomiast arrinera czuje się pewnie i rzuciła "wyzwanie" Astonowi Martinowi Lotusowi czy Porsche.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Jakiego stanowiska?
    Tu nie ma czego bronic - co jakis czas ktos wrzuca coraz to inne serie wyscigowe, mialo byc GT4, teraz wrzucasz dwie inne, zadnej homologacji nie ma, pokazali znowu jakis prototyp i zero konkretnych informacji.
    Rzucila wyzwanie Porsche? Raczej Amber Gold...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    A kto powiedział, że Driver chce komukolwiek cokolwiek udowadniać i "się wysilać" tudzież "bronić swojego stanowiska"?
    Chcesz to sobie poszukaj informacji, a nie nakręcasz gównoburzę.

Chociaż w sumie fajnie tu od 157 stron czasem wejść i się pośmiać z tego żenującego poziomu w temacie.

Przypomnij sobie jak wiele razy wy nakręcaliście gównoburzę domagajac sie gotowych linków do materiałów i faktów, na które wpadłby bez trudu niedowidzący szympans zainteresowany tematem :-) Taka wasza moralność Kalego.
    Co do pośmiania się, rzeczywiście możesz sie posmiac ze swojego poziomu wiedzy w temacie = mniej niż 0.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez ostoja Zobacz posta
    Oczywiście pewnie większość osób na tym forum uzna moją wypowiedź za stronniczą, ale moim zdaniem wnętrze arrinery GT4 na tle innych samochodów wyścigowych wpada naprawdę dobrze. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w samochodach tej klasy takie aspekty są całkowicie nieistotne, ale pewnie, gdyby wyglądało źle to hejt już by był. Elementy zewnętrzne też lepiej wyglądają niż w wersji testowej z poznania (spasowane światła itp.) I tak nie uważam, że ten samochód to zmodyfikowana wersja testowa, bo jest za dużo zmian w konstrukcji. Całkowicie inny przód tył i wnętrze w sumie oprócz linii i malowania wszystko jest inne.

Żeby nie być gołosłownym małe porównanie

Przód, widać bardzo dużo różnic. http://images78.fotosik.pl/241/2280d38662fddfb9.png
    No to oczywiste, ze body kit jest inny,wydech, swiatla, rozne elementy techniczne, detale, ze calosc jest ladnie spasowana i wykonczona. Nie wiemy co tam pod maską.
    A co do wnetrza to tylko mogli dodac jeszcze jakakolwiek oslone, maskownice kolumny kierownicy i bym nie mial wiekszych uwag. Wiadomo, ze wnetrze malo wazne przy autach torowych, jednak kupuje sie oczami ;-)

Cytat Zamieszczone przez tog_vw Zobacz posta
    Merytorycznie. Autocar ma więcej informacji: http://www.autocar.co.uk/car-news/mo...-international

1. dwie, trzy sztuki w wersji GT4 będzie wyprodukowane w przyszłym (2017?) roku.
    2. Wersja drogowa GT na potrzeby homologacji pod koniec 2016.
    3. Bardzo eksluzywna Hussarya 33 będzie produkowana w przyszłości.
    4. Hussarya nie przeszła jeszcze żadnych testów. Ma być testowana w UK ale nie wiadomo kiedy i dokładnie gdzie.
    Te informacje byly tez na jednym polskim portalu. Nie wiem czemu wiekszosc portali publikuje jakies ogolnikowe notki prasowe z zachwytami, pewnie dlatego, ze tak latwiej, myslec nie trzeba.

Domyślnie

1 Jakiego stanowiska prawda ty nie posiadasz stanowiska zero merytoryki jedynie nie bo nie i odwracanie kota ogonem.
    2 różne serie wyścigowego no właśnie jak już wyżej pisałem nie wiemy jak wygląda sprawa homologacji tak naprawdę nikt nie wie w jakich wyścigach arrinera ma startować. Równie dobrze mogą dostosowywać samochody pod wybranych klientów i serie wyścigów na indywidualne zamówienie. Może tak być? No może ty natomiast twierdzisz że nie ma żadnej homologacji bo nie ma testów zderzeniowych i serii auta. No jakoś Pawłowi Dytko i AK motors takie rzeczy nie przeszkadzają przy nowej syrenie ty natomiast nie dałeś nawet linku do strony w której było by napisane że testy zderzeniowe są wymagane do homologacji wyścigowej. Zresztą nie wiemy jak wygląda sytuacja homologacji ty natomiast wychodzisz z założenia że jej nie ma i nie będzie.
    3 Tak widzę nie zauważyłeś słowo wyzwanie wziąłem w cudzysłowie bo pisałem w poście 1509 że arrinera nie będzie konkurencyjnym samochodem 151 strona dyskusji zobacz sobie. Sama arrinera też wie że nie są konkurencją i dlatego dałem cudzysłów.
    4 Nie mówię że hussarya ma homologację i że na pewno wystartuje w gt4 poprostu ty wychodzisz z pewnego założenia pomimo tego że nie masz na ten temat żadnych informacji. Ja też ich nie mam dlatego non stop mówię że należy czekać, ty natomiast krytykujesz pomimo tego że nic nie wiesz.

Awatar tog_vw
    Auto
    VW Golf VI 1.4 TSI

Domyślnie

Zastanawiam się, czy to będą samochody testowe, czy mają zamówienie na 2-3 sztuki dla klienta.
    No w tekscie jest to wyraźnie napisane. Tylko 2 może 3 sztuki zostaną wykonane do startów w GT4 w przyszłym roku.

PS ponoć w tym roku ma startować w wyścigach. Supercar Challenge Pirelli oraz British & European GT Championship
    No chyba nie. Pan Grzegorz Pękała, prezes Arrinera Racing, raczej nic takiego nie powiedział Autocarowi skoro o tym nie napisali. Prezes Pękała powiedział za to, że żadnych testów jeszcze nie przeprowadzano i nie wiadomo kiedy będa przeprowadzane więc jak mają niby startować nie przetestowanym samochodem.

Oj kurde credt i driv3r nie zgrywajcie greka doskonale wiecie że o dokładnych normach jakie hussarya spełnia a jakie jeszcze musi spełniać wie tylko kilka osób w arrinerze.
    Jakoś wątpię, żeby Arrinera wiedziała coś o spełnianych normach skoro, według słów prezesa Pękały, nie testowali jeszcze tego auta.

Ostoja, naprawdę, czytaj komentarze i linki zanim coś napiszesz.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    W tym roku starty? A homologacja? A testy zderzeniowe?
    Do homologacji w GT4 to nie musi byc przypadkiem auta seryjnego?
    Bez zartow. Chwalić sie detalami mozna jak sie ma gotowe homologowane auto a tak to jest malowanie ziemi na zielono i twierdzenie ze mamy tu trawnik.
    Testy zderzeniowe ??? LOL... Klatka bezpieczenstwa ma homologacje, co ty chcesz jeszcze rozbijac i po co

Uprawnienia umieszczania postów