Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Arrinera Hussarya

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krazy Zobacz posta
    No tak, bo pospolite auta dla luda to oczywiście stoją w marketach na półkach?...o Arinnerze oczywiście nie wspominając.
    Nie rozumiem o co ci chodzi? Auta z masówki stoją sobie na jakimś parkingu przy fabryce, zanim trafią do dilerów, czyż nie?
    A auta niszowe czekają na swoje narodziny aż ktoś zamowi i wplaci zaliczke

- - - Aktualizacja - - - -

A wracjąc do właściwego tematu - na jednym z portali pojawił się wywiad z Grzegorzem Pękałą:

http://www.autogen.pl/news-3924-arri...iec-pytan.html

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ostoja Zobacz posta
    Pojawił się wywiad z Pavlo Burkatskyy http://www.mototrends.pl/wiadomosci/...ia-szczegolow/ i padają w nim ciekawe słowa "Był taki moment jakiś czas temu, że środek miała zaprojektować firma z zewnątrz." A dalej w tekście jest "Koniec końców środek zrobiłem ja." Jak rozumiem zrezygnowano z pomysłu współpracy z Łukaszem i Andrzejem i wnętrze na chwile obecną jest to które było na prospektach. Hussarya możesz coś o tym powiedzieć ?? No i na końcu jest coś czego Jacek Balkan by nie zniósł
    Prawda jest najpiękniejsza
    Każdy ma swoją historię, bez Luc&Andre nie było by przełomu, bez Grega nie było by GT, bez Łukasza nie byłoby Pavlo, bez inżynierów, modelarzy nie było by Arrinery, bez Pavlo nie byłoby kształtu i detalu, bez inwestorów nie byłobyby o czym wogóle mówić...
    Tak wygląda Zespół, praca wielu osób, olbrzymia determinacja i olbrzymie ryzyko. Na razie imiona jakie wypowiadamy to: ryzyko, nadzieja, determinacja, pracujemy aby niedługo wypowiedzieć słowo SUKCES!

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać, a pasażerowie rozpoczęli skandowanie tego pięknego imienia: SUK-CES! SUK-CES!
    Cytując Roz z "Potworów i spółki": wzruszeniem szkli się wzrok.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

To, że bez jajka nie byłoby kolejnej kury to każdy wie, ale co ma piernik do wiatraka? Kokpit zaprojektował Luc/Andre, Pavlo, Sukces czy nadzieja?

Póki co zawiało hasłami rodem z MLM-u, diamentowe orchidee już biegną na pomoc.
    #drivetastefully

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    To, że bez jajka nie byłoby kolejnej kury to każdy wie, ale co ma piernik do wiatraka? Kokpit zaprojektował Luc/Andre, Pavlo, Sukces czy nadzieja?

Póki co zawiało hasłami rodem z MLM-u, diamentowe orchidee już biegną na pomoc.
    Wersja GT Pavlo, wersja cywilna L&A
    Sukces to moje drugie imię

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

A cały projekt ma na imię Nadzieja...

Auto
    Był szwed z Belgii z 5'tką w rzędzie, pozostała firmowa fabieda :o

Domyślnie

Panowie, sorry, ale w tym przypadku nie mogę się powstrzymać przed skojarzeniem "nadzieja matką..."

Awatar tomek__
    Auto
    na gaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    A cały projekt ma na imię Nadzieja...
    To pierwsze imię.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    To, że bez jajka nie byłoby kolejnej kury to każdy wie, ale co ma piernik do wiatraka? Kokpit zaprojektował Luc/Andre, Pavlo [...]
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania, albo opcja nr 2 nie przeczytałeś w ogóle tego wywiadu z Pavlo - i z grzeczności stawiam na opcję 2 :-) Bo jeśli padają stwierdzenia Pavlo takie jak ponizej, to jest to "dylemat" na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej:

"Koniec końców środek zrobiłem ja. Czułem się świetnie kiedy dowiedziałem się, że wnętrze podoba się ludziom. Ono na żywo wygląda o wiele lepiej, niż na zdjęciach – to warto podkreślić. Trudno zrobić dobre zdjęcie wnętrzu w wersji wyścigowej, które pokryte jest flockiem. Trzeba koniecznie wsiąść do środka.

Fakt, kierowcy wyścigowi wypowiadali się o wnętrzu bardzo pochlebnie.

Tak. W Arrinerze siedział Ben Collins i wielu innych profesjonalnych kierowców wyścigowych. Każdy z nich mówił, że widoczność ze środka jest bardzo dobra, ergonomia również, o co też musiałem zadbać. Dotyczy to chociażby tak błahych kwestii jak rozmieszczenie przycisków na konsoli. To kolejny dowód na to, że designer to nie tylko artysta. Musi uwzględniać naprawdę wiele różnych aspektów."

Domyślnie

Nasz ulubiony temat powraca. Arrinera obnaża się przed TopGear Polska (i tak nie zobaczycie szczegółów, bo wideo słabej jakości, ale zawsze coś nowego). https://www.facebook.com/TopGearPols...82897/?fref=nf

- - - Aktualizacja - - - -

Pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy to flaga wielkiej brytanii.

Uprawnienia umieszczania postów