Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Arrinera Hussarya

Auto
    służbowe

Domyślnie

Problem w tym, że źródłem tych informacji nie jest żaden dziennikarz, a jest to tylko informacja prasowa Arrinery. Czyli "wywiad" z Antohony Reidem przeprowadziła Arrinera i opublikowała. Średnie to.
    Skoro auto jest taka chwalone i szybkie to ja się pytam: gdzie są czasy przejazdów, gdzie są widea z przejazdów NA CZAS?
    NULL, ZERO...Szopka trwa nadal. Nieustającego przesuwania terminów i obietnic ciąg dalszy.
    https://sportscarracingnews.com/2016...ra-gt-in-2017/
    Ostatnio edytowane przez Krazy ; 30-11-2016 o 12:38
    ----------------------------
    Aaron Szechter (Adam Michnik) - Polacy to stado tępych baranów (już nieaktualne)

Awatar tog_vw
    Auto
    VW Golf VI 1.4 TSI

Domyślnie

Wicepremier Morawiecki w Arrinerze Hussaryi. "Jestem pełen podziwu": http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2...pelen-podziwu/

Domyślnie

No znając Morawieckiego to prawdopodobnie i ty dorzucisz się do tego projektu, jak również: Dj Brabus, Lay'S, Ryjas, Driv3r, micrus, Marcin, Krazy. No i całe Racingforum tam to nawet admin napędza spiralę nienawiści pewnie tylko po to, żeby kliknięcia się zgadzały.

- - - Aktualizacja - - - -

ministerstwo rozwoju już temat podchwyciło więc projekt stał się "polityczny" http://www.mr.gov.pl/strony/aktualnosci/polski-samochod-wyscigowy-arrinera-hussarya-gt-w-ministerstwie-rozwoju/

Auto
    służbowe

Domyślnie

Promowanie się Morawieckiego przy Arrinierze podsumuję zdaniem "tonący brzytwy się chwyta". Ten facet dla polskiej gospodarki nie zrobił kompletnie nic. Za to lubi swoją gębę przyklejać do nie swoich sukcesów. Promowanie się Ministerstwa Rozwoju przy samochodzie nie spowoduje, że Arrinera wykręci jakikolwiek czas na torze i weźmie udział w wyścigach. Nie oszukujmy się: korzyści z promowania są korzystne obustronne ale trudno żeby widok pajacującego Ministra ludziom zorientowanym w temacie zmienił pogląd.
    Nie wiem, jak tłumaczyć twoje idiotyczne stwierdzenie o "spirali nienawiści".
    Nie ujmując nic Arrinierze - bo ten projekt pochłonął już dużo czasu oraz zasobów. Na pewno przyniósł i przyniesie w przyszłości jakieś korzyści w przyszłości. Samochód jakby nie było powstał.
    Oczywiście chciałbym, żeby to auto W KOŃCU wzięło udział w wyścigu lub cywilna wersja pojawiła się na ulicy.
    Z przyczyn oczywistych nie daję po prostu wiary, że to KIEDYKOLWIEK nastąpi.
    Aaron Szechter (Adam Michnik) - Polacy to stado tępych baranów (już nieaktualne)

Domyślnie

Powiem tak nie jestem zwolennikiem podejścia do gospodarki Morawieckiego to, że zapłacimy wszyscy za ten projekt jest to ironia. Znając jego, to prawdopodobnie w blasku fleszy da dotację, nie podoba mi się to bo zawsze wychodziłem z założenia ktoś inwestuje na giełdzie, robi to na własne ryzyko i to jego prywatna sprawa dlatego zawsze denerwował mnie argument, że arrinera oszukuje na giełdzie i jest piramidą finansową. To czy ktoś w nią inwestował, czy nie, czy ryzykował to jego prywatna sprawa nam nic do tego więc to mnie wnerwiało. Natomiast to, że ktoś rozdaje pieniądze ze środków publicznych na swoje widzimisię i wyda pieniądze „przeciwników arrinery” na nią bez ich zgody jest po prostu no wiesz. Gdybym powiedział, że to jest dobrze, bo arrinera dostanie te pieniądze byłbym, hipokrytą. Natomiast jest to trochę śmieszne, że tak nienawidzony w niektórych środowiskach premier wspomaga tak atakowany projekt. Co do spirali nienawiści, kiedy były grafiki w 2008r i każdy mówił, że to ściema spoko. Kiedy w 2011 roku pojawił się koncept auta (Balkan itp.) ludzie mówili, że podróba lambo z dykty i żeby pokazali silnik i ramę, też myślałem ok, każdy ma własne zdanie. Kiedy w 2013 pokazała się rama i testy na motor parku Ułęż ludzie dalej swoje ściema oszustwo to mnie szlag trafił i założyłem tutaj konto. Rok 2014 testy pierwszego pełnoprawnego prototypu opinia dalej ściema 2015 poznań kitkar a teraz w 2016 to no nie podali czasów z okrążenia itp. Moim zdaniem to jest spirala nienawiści i nie mówię o wszystkich tylko o tych środowiskach na 2,3 forach.

Awatar tomek__
    Auto
    na gaz

Domyślnie

Broniłem Arrinery przez długi czas, jednak odkąd na www zniknęły informacje o wersji drogowej (33), nie widzę tu nic godnego uwagi. Finansowa wydmuszka. Utraciłem wiarę w auto drogowe od Arrinery...

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Powiem tak: Polacy to straszne marudy.

Nie wiem jaki kapital stoi za Arrinera, ale decyzja o skoncentrowaniu sie na wersji torowej jest dobra bo:
    - odpadaja sprawy homologacji na drogach itp.
    - auto konstruowane jest od razu bezkompromisowo
    - odpadaja kwestie stworzenia sieci ASO itp
    - tylko goscie ze swiata wyscigow je docenia - w wersji cywilnej bylyby narzekania na jakosc plastikow, guziczkow I ze streaming z Iphona nie dziala jak trzeba. Zeby zbudowac auto drogowe, ktore nada sie w miare na tor trzeba pieniedzy, pieniedzy I jeszcze raz pieniedzy oraz doswiadczenia I pieniedzy, np. Porsche

Dlaczego nie podaja czasow?
    - auto to ciagle prototyp, to oznacza, ze testuja go w roznych warunkach, non-stop eksperymentuja z ustawieniami I ma to wplyw na czasy
    - pokazcie mi JAKIEGOKOLWIEK producenta aut sportowych, ktory podaje oficjalnie czasy okrazen (I nie mowie tu o marketing Nordschleife)
    - a jesli takiego znajdziecie, to zobaczcie, czy dotyczy to prototypu? NIE!!!

Wiec prosze przestancie MARUDZIC, a jak Wam sie nie podoba, bo zbudujcie swoj supersamochod w garazu, homologujcie go na drogi I udostepnijcie czasy okrazen, gdy auto stoi jeszcze bez kol w garazu - sukces rynkowy gwarantowany!!!

Ja ciesze sie, ze cos sie dzieje w temacie, bo widac, ze zespol ma pasje I wrecz 'obnosi sie' z polskimi korzeniami. W swietle obecnej sytuacji politycznej z ministrem MSZtu, jakakolwiek pozytywna reklama Polski jest nam bardzo potrzebna.

Domyślnie

Jest nowy filmik promujący arrinerę niestety raczej wszystko co się tam znajduje już widzieliśmy https://www.youtube.com/watch?v=vW9t7NJBZPg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta
    Powiem tak: Polacy to straszne marudy.

Nie wiem jaki kapital stoi za Arrinera, ale decyzja o skoncentrowaniu sie na wersji torowej jest dobra bo:
    - odpadaja sprawy homologacji na drogach itp.
    - auto konstruowane jest od razu bezkompromisowo
    - odpadaja kwestie stworzenia sieci ASO itp
    - tylko goscie ze swiata wyscigow je docenia - w wersji cywilnej bylyby narzekania na jakosc plastikow, guziczkow I ze streaming z Iphona nie dziala jak trzeba. Zeby zbudowac auto drogowe, ktore nada sie w miare na tor trzeba pieniedzy, pieniedzy I jeszcze raz pieniedzy oraz doswiadczenia I pieniedzy, np. Porsche

Dlaczego nie podaja czasow?
    - auto to ciagle prototyp, to oznacza, ze testuja go w roznych warunkach, non-stop eksperymentuja z ustawieniami I ma to wplyw na czasy
    - pokazcie mi JAKIEGOKOLWIEK producenta aut sportowych, ktory podaje oficjalnie czasy okrazen (I nie mowie tu o marketing Nordschleife)
    - a jesli takiego znajdziecie, to zobaczcie, czy dotyczy to prototypu? NIE!!!

Wiec prosze przestancie MARUDZIC, a jak Wam sie nie podoba, bo zbudujcie swoj supersamochod w garazu, homologujcie go na drogi I udostepnijcie czasy okrazen, gdy auto stoi jeszcze bez kol w garazu - sukces rynkowy gwarantowany!!!

Ja ciesze sie, ze cos sie dzieje w temacie, bo widac, ze zespol ma pasje I wrecz 'obnosi sie' z polskimi korzeniami. W swietle obecnej sytuacji politycznej z ministrem MSZtu, jakakolwiek pozytywna reklama Polski jest nam bardzo potrzebna.
    Jak to nie gotowy przecież jest juz w sprzedaży

Auto
    służbowe

Domyślnie

To czekamy na pierwszego kupca i udział w wyścigu serii GT
    http://www.arrinera.pl/dokumenty/Arr...race%20car.pdf

Uprawnienia umieszczania postów