Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Arrinera Hussarya

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Zapraszam Was do zapoznania się z relacją z Poznań Motor Show:

http://autogaleria.pl/nowosci/wydarz...-2017-relacja/

W skrócie o Arrinerze - jest źle. To, co przywieźli wygląda po prostu tandetnie. Fatalnie złożone nadwozie, wnętrze niczym z wyświechtanego symulatora, wiele niedoróbek w wyglądzie zewnętrznym. Przyznam szczerze, że liczyłem na jakiś przyjemny zwrot akcji, ale skończyło się jak zawsze.
    Drive tastefully!

Domyślnie

No cóż, przyjemny zwrot akcji to był GT, jutro pierwszy start. Zbliżenia niedoróbek są na wykopie, ale nawet bez tego mam też wrażenie, że auto przygotowane na kolanie. Jednakowoż spodziewałem się z twojej strony jakiejś szerszej relacji, szczegółów technicznych, a nie tylko emocjonalnego zjechania zewnętrznych niedoróbek.

Domyślnie

Według mnie te niedoróbki są łatwe do usunięcia i nie są niczym co miało by udowadniać fejkowość projektu. A takie stwierdzenia się pojawiają, choć prawda zawalili z nimi, bo to była piękna okazja, aby się wybielić z oskarżeń. Natomiast tu mamy dobrze wykonaną akcję promocyjną ze strony arrinery.

- - - Aktualizacja - - - -

Domyślnie

Tia, faktycznie sprawnie skręcony klip i robi dobre wrażenie. Także jak dla mnie GT wygrywa także marketingowo, nie tylko jakościowo, jeśli zalozymy ze jest jakas rywalizacja między sekcją sportową i sekcją "różowokoszulową" ;-) W Poznaniu niby pięknie fajnie z daleka, ale auto skończyli klecić na ostatni dzwonek i hejterzy mają pożywkę z tych licznych niedoróbek. Fajnie za to, że różne polskie firmy dokładają do tego auta także coś innego niż tylko proste elementy.

A tymczasem wyniki pierwszego treningu na Hockenheim nie są optymistyczne: przedostatnie miejsce ogólnie i ostatnie w swojej serii. Ciekawe czy to efekt niedoswiadczonego kierowcy i teamu czy także samochodu. Może warto było zrobic team firmowy i posadzić kogos lepszego za kółkiem, zeby jakis zoltodziób nie psuł opinii?

file:///D:/Downloads/f5dc-dmv_gtc_freies_training.pdf

file:///D:/Downloads/f2d5-dmv_gtc_fr..._per_class.pdf

Domyślnie

kierowca kierowca ale 20 sekund strat to jest przepasc.. team -coz na video to ci sami ludzie co byli w goodwood i innych marketingowych wyczynach arrinera racing .. serce mnie boli ze projet zostal tak sp*****

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez grzespe Zobacz posta
    kierowca kierowca ale 20 sekund strat to jest przepasc.. team -coz na video to ci sami ludzie co byli w goodwood i innych marketingowych wyczynach arrinera racing .. serce mnie boli ze projet zostal tak sp*****
    Mógłbyś rozwinąć? Rozumiem, że byłeś raczej za poważnym "fabrycznym" zespołem niż za startami pokazowymi i (zbyt) szybką sprzedażą aut w ręce jakichś amatorów?

A tymczasem kto ciekaw, tutaj wyniki wszystkich pozostałych treningów, tylko raz Hussarya trzecia od końca (wyprzedzone Porsche :-)), ale tak jak mówisz 20-sekundowe straty wszędzie.

http://www.dmv-gtc.de/events/2017/Te...enheim-83.html
    Ostatnio edytowane przez charger_srt8 ; 08-04-2017 o 20:32

Domyślnie

Pamiętam, że gdy Pan Grzegorz odchodził od arrinery to sprawiał wrażenie mocno obrażonego, prześmiewcze komentarze pod adresem „różowej koszuli” na Racing forum itp. Nie wiem o co poszło ale jeżeli Pan wraca do tematu i może coś powiedzieć to będę wdzięczny za informację. Co do wyników nie spodziewałem się cudów o czym pisałem poprzednio, arrinera zapewne nie będzie grzała tym tematem, bo to antyreklama jest natomiast pozytyw, bo pomimo niektórych opinii samochód otrzymał homologację i startuje.

Ps. może dojść do cudu i kilku zawodników się rozbije wtedy, arrinera nie będzie ostatnia.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ostoja Zobacz posta
    Pamiętam, że gdy Pan Grzegorz odchodził od arrinery to sprawiał wrażenie mocno obrażonego, prześmiewcze komentarze pod adresem „różowej koszuli” na Racing forum itp. Nie wiem o co poszło ale jeżeli Pan wraca do tematu i może coś powiedzieć to będę wdzięczny za informację. Co do wyników nie spodziewałem się cudów o czym pisałem poprzednio, arrinera zapewne nie będzie grzała tym tematem, bo to antyreklama jest natomiast pozytyw, bo pomimo niektórych opinii samochód otrzymał homologację i startuje.

Ps. może dojść do cudu i kilku zawodników się rozbije wtedy, arrinera nie będzie ostatnia.
    Tak dla ścisłości to "różowymi koszulami" atakowali na racingu Grzegorza tamtejsi psychohejterzy w rodzaju Wombata itp., a on sam przedstawiał i bronił swojej kilkunastomiesięcznej pracy; przynajmniej ja to tak pamiętam.

Dzisiejsze (niedzielne) wyniki równie słabe jak we wczorajszych kwalifikacjach. W pierwszym wyścigu w ogólnej miejsce 3 od końca i ostatnie w swojej grupie; w drugim wyścigu ukończone 12 okrążeń i brak klasyfikacji (wymagane było minimum 14). W drugim wyścigu za kierownicą zasiadł prezes Arrinera Racing Piotr R. Frankowski, ale jak widać niczego to nie zmieniło.

Auto
    służbowe

Domyślnie

Cóż, sam start trzeba uznać za sukces. A ostatnie miejsca to pewnie konsekwencja braku testów i w konsekwencji niedopracowanego auta.
    ----------------------------
    Aaron Szechter (Adam Michnik) - Polacy to stado tępych baranów (już nieaktualne)

Domyślnie

Testy były, natomiast z testów trzeba umiec wyciągać właściwe wnioski. Na samym marketingu i chciejstwie nie zrobią wyniku. A tymczaem grzespe został zastąpiony dziennikarzem motoryzacyjnym. Kierowcy to Niewiadomokto oraz ponownie dziennikarz-prezes. Żal było dzis patrzec w czasie transmisji jak jakiś woz bez problemu wyprzedza Arrinerę na prostej.

Uprawnienia umieszczania postów