Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 178 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1772

Wątek: Arrinera Hussarya

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Jako uzupełnienie news Grzegorza pt. Polskie Lamborghini Reventon od Veno Automotive.

Więcej zdjęć i informacji w pliku: http://www.venoautomotive.pl/info.zip

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Fantastyczny pomysł. Teraz każdy kto nie mógł kupić prawdziwego Lambo ze względu na jego ograniczoną ilość będzie go mógł postawić replikę w garażu. A co do zarzutu o kopiowaniu - faktycznie mogliby zrobić coś innego, po swojemu ale sam pomysł z repliką Reventona jest dobry. Powstaje tyle replik AC Cobry, że Reventon nie zaszkodzi.

Domyślnie

Zaczełem szukać materiałów na temat tego auta i dowiedziałem sie, że firma veno należy do carbon design, która robi specjalizuje sie w karbonie, ale co ciekawe nie tylko - "CARBON DESIGN SA z siedzibą w Warszawie zajmująca się projektowaniem i produkcją rowerów w tym przede wszystkim rowerów dla niepełnosprawnych."

Domyślnie

najlepsi sa! musze zebrac kase na to.... nie ma bata. wystawic to na Gumball. szacunek dla kolesi ktorzy podjeli sie temu projektowi! polak potrawi!

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ecnelis Zobacz posta
    Na chwilę obecną robią to na silniku Audi, osadzenie nadwozia na podwoziu i z silnikami Corvette planowane jest na przyszły rok.
    Już się (chyba) w tym połapałem. I dziwi mnie niezmiernie fakt, że Veno, posiadając własną konstrukcję ramy, nie pokusiło się o bardziej oryginalny projekt. Tak jak sam pisałeś, wygląda to jak, cytuję "roztopiony Reventon" koniec cytatu, czyli ni w pięć ni w dziesięć. IMO nawiązanie do Lambo, zwłaszcza w tej klasie, bardziej zaszkodzi niż pomoże. Tu "chińszczyzna" po prostu nie przejdzie.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar Tekila
    Auto
    Pieszowóz

Domyślnie

I kto to w ogóle kupi ? Bulić mnóstwo kasy żeby jeździć jakąś podróbką? poroniony pomysł

Domyślnie

i będziemy mieć kolejne http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4574295
    gdzie właściciel napisze "Samochod jest replika oryginalnego Ferrari F50,zgodny z ksztaltami oraz wymiarami jak F50.Auto zostalo ocenione przez specjalistow replik z UE jako najlepiej,najdokladniej oraz najladniej wykonana kopia F50"

owi specjaliści najwyraźniej nigdy nie widzieli choćby zdjęcia F50.
    a co do Reventona made in Poland to wygląda jak made in china nie mogli się zdecydować czy iść w stronę Reventona czy LP640, wybrali najgorzej... czerpali z zabawki z kiosku ruchu

a kupi to ktoś kto przez wiele lat oszczędzał na odzieży adidasa wybierając odidosa innej możliwości nie widzę :/
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

kuźwa, cieszę się, że Polacy coś kombinują, ale niech to nie będzie kolejne xero jak El Torro... no bez jaj...
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar Adzian
    Auto
    Alfa Romeo 8c Spider

Domyślnie

http://www.worldcarfans.com/9080815....ar-from-poland
    Nasza podróba jest sławna.... :lol:

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

A ja myślałem, że Lepper w Sejmie to wstyd...
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Uprawnienia umieszczania postów