Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 178 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1772

Wątek: Arrinera Hussarya

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Dokładnie to samo chciałem napisać !
    Czemu musimy być znani z kopiowania innych?
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar Adzian
    Auto
    Alfa Romeo 8c Spider

Domyślnie

http://carscoop.blogspot.com/2008/08...imply-put.html
    Jesteśmy jeszcze bardziej sławni... :lol:

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Przecież właśnie CarScoop było podane w newsie na WorldCarFans (i AutoBlogu) jako źródło.

Auto
    *

Domyślnie

Pisałem do carscoopa o tym już miesiąc temu i dopiero teraz zamieścili info.
    konto zamknięte

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Hah, ja pisałem do AutoBloga dwa miesiące temu i w ogóle nie zamieścili...

Zamieścili dopiero teraz gdy się CarScoop tym zainteresował... Pewnie myśleli, że to jakieś jaja.

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Wiadomość z pb.pl:

Akcjonariusze notowanego na New Connect Veno muszą uzbroić się w cierpliwość. Opracowywany przez spółkę sportowy supersamochód wiosną nie wyjedzie na ulice. Akcje spółki kosztują już tylko 2 grosze (kurs otwarcia w dniu debiutu wyniósł 4,00 zł).

- Nie chcę podawać kolejnego terminu. Przy produkcji takiego auta pojawiają się przeszkody, których pokonanie zajmuje dużo czasu. Na pewno samochód powstanie w tym roku – mówi Arkadiusz Kuich, prezes Veno.

Równolegle firma rozmawia z dilerami, którzy chcieliby zająć się sprzedażą samochodu. Zarząd zapewnia, że pojawili także pierwsi potencjalni klienci.

- Skończyliśmy prace nad nadwoziem, kończymy wnętrze i przechodzimy do trudnego etapu łączenia nadwozia z ramą. Mamy pieniądze na dokończenie projektu – dodaje Arkadiusz Kuich.

I jeszcze bardziej dosadny news na Interii:
    http://motoryzacja.interia.pl/samoch...ej,1277674,415

Auto
    ...

Domyślnie

Kryzys robi swoje.. Mają trochę czasu, żeby go zmodyfikować i nie będzie już repliką Reventona. )

Awatar Jacobser

Domyślnie

Przyznam, że się cieszę iż polska motoryzacja jeszcze nie zginęła, ale uważam, że powinni się zabrać za produkcję samochodu masowego jak Czesi ze Skodą, a nie małoseryjnego. Przecież takie projekty jak polski Reventon czy Leopard przynoszą nam jako społeczeństwu małe zyski i ograniczoną popularność.

Awatar piter1989
    Auto
    BMW 3

Domyślnie

Moim zdaniem design jest genialny i to dobrze że wzorowali się na lambo które jest sexy. Pdzespoly wyśmienite (4.2 od audi to legenda, którą wykorzystuje super ekskluzywny Spyker, a sam Jeremy Clarkson uważa że to arcydzieło inżynierii.)

Domyślnie

jeśli nie bedzie tak podobny do reventona jak na pierwszej stronie tematu a podobny bardziej do wizji ze strony Veno, wtedy OK. Przyjemny dla oka agresywny supercar. Ale jeśli ściągną zbyt wiele z Lambo yyyyyyyyyy wtedy będzie to jak tania replika, straci na autonomii, na własnym ja. Może stać się nawet obiektem kpin bo po co komu podrobione Lambo, przecież to obciach, odidos z dodatkowym paskiem gratis versuce, boss z taniej czarnej reklamówki. Ale jeśli oprą tylko stylistykę o pewne kanony jak na stronie wtedy będzie cacy. Ważne by nie wyszła podrówka, a nowy supercar... s polska!
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Uprawnienia umieszczania postów