Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Filmowy i Serialowy

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Dzisiaj pokazano oficjalny trailer do filmu "RUSH" czyli o Niki Laudzie. We wrześniu w kinach.

Tutaj jak robili jedną ze scen:

Zapowiada się smakowicie.

czekam z niecierpliwością ; >

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Ostatnio poszedłem na Szybkich i Wściekłych 6. Powiem szczerze, że jestem bardzo rozczarowany. Niby wszystko jest to co powinno być w tej serii, ale całość zalatuje odgrzanym kotletem. Od początku do końca wiemy co się stanie, jak będzie przebiegać akcja itp. Fakt, tego typu filmy nie słyną z rozbudowanych scenariuszy itp., ale tutaj wszystko wydaje się trochę nudne. Taki zlepek tego co było wcześniej, doprawione nową scenerią, a także kilkoma spektakularnymi pościgami, demolkami itp. Zabrakło świeżości, pomysłu, czegoś, co by porwało widza. Są oczywiście momenty ciekawe, ale jest ich nie wiele. Cóż, być może za wiele oczekiwałem od filmu, ale jak dla mnie średni film. Żeby nie psuć zabawy, tym którzy jeszcze nie oglądali nie powiem tylko, że jestem ciekaw jak w 7 części odnajdzie się nowy aktor. Ci, którzy widzieli wiedzą o czym mówie. Oby scenarzystom starczyło wyobraźni na zrobienie porządnego zakończenia.
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

A czego mozna sie spodziewac po filmie ktory po raz 6 opowiada o tym samym...

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Masz rację, ale idąc na niego wiedziałem czego się spodziewać. Chodzi o to, że tutaj wybitnie poszli na łatwiznę i tak naprawdę nie zrobili nic, by ten film stał się ciekawszy. Np. poprzednią część wspominam bardzo dobrze i dla mnie jest jedną z najlepszych, choć też akcja od początku była przewidywalna. Chodzi bardziej o zbudowanie dobrej historii, która wciągnie, nawet jeśli wiesz jak się skończy i potrafisz przewidzieć jej przebieg. Tutaj tak naprawdę nic nie mamy i to jest problem.
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Moze po prostu słaby film... na filmwebie ma ocene 7,9 wiec bardzo dobra takze widac ze zdania sa podzielone. Sam musze go zobaczyc.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Oceny na filmwebie to w zasadzie można między bajki włożyć.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

A niby dlaczego?

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Nie wiem czy mam gust spaczony, ale wiele filmów ocenionych jako średni lub słaby bardzo mi się spodobał, choć rzecz jasna nie piszę tu o polskich komediach romantycznych.

Swoją drogą żeby nie robić OT polecam film "Motyl i skafander". Zajebista produkcja. Naczelny Elle miał wylew krwi do mózgu podczas jazdy próbnej BMW (może zachęce w ten sposób ). Typowe francuskie kino, więc nic się nie dzieje, ale mnie zamiótł.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Było kilka takich ktore maja słabe oceny a mi sie podobały ale generalnie w około 80% przypadkow ocena mniej wiecej pokrywa sie z moja. Ten portal wiele razy ustrzegł mnie przed pojsciem do kina na "hit", wywaleniem pieniedzy w błoto i strata czasu.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

A ja mogę wam podpowiedzieć "Drugie oblicze". Początek może troszkę zamula - typowa dla Goslinga gra aktorska - ale później pojawia się klimat.

[*] 4 czerwca opuścił nas Lucjan Szołajski.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Uprawnienia umieszczania postów