Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Filmowy i Serialowy

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

American Hustle jest tak jak piszesz - lepiej zobaczyć w domu i przy piwku. Dla mnie film typu Policjanci z Miami, dlatego też nie rozumiem ciągnięcia go za uszy i rozdawania Oskarów. Ot fajny film, z fajnym klimatem, z fajna obsadą i fajnym scenariuszem, fajnie się kończy. Fajny - słowo klucz.
    Pod mocnym aniołem - film, który IMO nie trafia w cel produkcji. Miał być formą ostrzeżenia dla osób mających "problem" i dla osób z otoczenia. Wszystkie rzeczy, którą są tam ukazane są prawdziwe. I szczanie i sranie i poniewieranie itd. Tylko po reakcjach innych osób mam wrażenie, że ludzie widzą w nim komedię i przerysowanie. Nie chcą uwierzyć, że delirium alkoholowe to delirium i bliska końcówka i właśnie na to patrzą.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dżony Zobacz posta
    Zupełnie nie rozumiem skąd te zachwyty, jakbym chciał oglądać pijących, ćpających, przeklinających i uprawiający zwierzęcy seks ludzi to włączyłbym jakąś komedię studencką w stylu "American Pie" a nie film Scorsese. Autentycznie byłem zażenowany tym filmem.
    To jest film biograficzny wiec opowiada o tym co sie działo w zyciu pewnego człowieka. Byc moze jest sporo przesadzony. Za duzo plugawstwa. Mi sie jednak bardzo podobał. Dobra gra aktorska i ciekawa fabuła. Nawet przez minute sie nie nudziłem a to jest trudne do osiagniecia przy trzy godzinnym filmie.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

w z wallstreet ogladnalem w kinie i bardzo ale to mocno bardzo mi sie spodobal i mocno mnie rozsmieszyl . inna sprawa, ze moglby byc nieco krotszy.

- - - Aktualizacja - - - -

Akurat dzis zalapalem sie na fragment a hustle I nie wiem czy calosc jeszcze zechce mi sie obejrzec. Odnosnie wilka proponuje dodatkowo przeczytac co o tatusiu mysli coreczka gl. bohatera oraz na krotko zlozyc wizyte na stronie www wilka, nic tam pdzypadkiem nie kupujac

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Kedirak, ja Cię proszę! Wiem, że dziś piątunio. Odstaw % i ogarnij ten tekst

Jeśli to był początek, to później się rozkręca.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Sorry, taki mialem sklad.

W przyszlosci postaram sie nieco poprawic skladanie tekstu.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

"Ambassada" to bardzo fajna lekka komedia, polecam na pewno z przyjemnością do niego wrócę.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

12 years a slave - polecam. Ujmująca opowieść, może trochę zbyt poprawna politycznie, ale film zdecydowanie wart obejrzenia.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Przed paroma minutami wróciłem z kina z Need For Speed'a yeeeeah !
    Ogólnie fabuła prostsza niż w F&F... jest więcej akcji wokół samochodów.
    Jest mega amerykański i przewidywalny... te auta myślałem, że będą bardziej kryli, żeby nie było widać ze repliki.. no niestety;p
    Co sie chwali to nie widać dużo komputerowych efektów specjalnych, wyścigi/pościgi nakręcone całkiem fajnie. "Pinkman" zagrał całkiem sensownie (strasznie widać na nim emocje). Było kilka humorystycznych wstawek które.. się udały. Na koniec filmu pojawia się ciekawe autko
    Ogólnie dobrze się bawiłem, i na pewno lepsze wrażenie robi w kinie, niż gdybym miał go oglądać w TV.
    Nie jest to jednak film do którego będę chciał za jakiś czas wrócić..
    Moja ocena 6/10 i czy polecam? Jak ktoś ma czas i choć trochę go ciekawi ten film to tak.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek Zobacz posta
    Nie jest to jednak film do którego będę chciał za jakiś czas wrócić..
    Moja ocena 6/10
    Czyli zgodnie z oczekiwaniami - myślę, że nikt od tego filmu nie będzie więcej wymagał.

Awatar seimi
    Auto
    Opel Astra H 1.6

Domyślnie

Też obejrzałem Need For Speed'a i w większości zgadzam się z Potkiem. Jednak wybrałbym się ponownie do kina żeby jeszcze raz obejrzeć te samochody i posłuchać tego dźwięku
    Fabuła może i prosta i przewidywalna, ale chyba nie o to chodzi w tym filmie. Tutaj wszystko kręciło się wokół wspaniałych oryginalnych super samochodów, których charakterystyczny dźwięk silnika dudnił w głośnikach. Dla mnie było to dużo lepsze widowisko niż seria F&F, gdzie znudziło mnie już oglądanie poprzerabianych na maxa japończyków z silnikami wspomaganymi podtlenkiem azotu.
    A co najważniejsze - czuć też klimat gry. A przynajmniej NFS 3 czy 4. W nowsze nie grałem ;P
    Moja ocena to 9/10.
    Były: Seicento 0.9, Golf IV 2.0
    Jest: Opel Astra H 1.6

Uprawnienia umieszczania postów