Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Filmowy i Serialowy

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Wybrałem się dzisiaj na NFS'a do kina i muszę przyznać, że ta produkcja zrobiła na mnie dużo lepsze wrażenie niż F&F. Choć odwzorowanie replik było słabe i w wielu scenach widać było błędy i różnice w autach to jednak dość przyjemnie podłożone dźwięki i przewidywalne, acz efektowne wyścigi zrobiły swoje. No i Imogen Poots dodaje pewnego kolorytu
    #drivetastefully

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Jeszcze trochę i aktorzy w ogóle nie będą potrzebni: http://www.filmweb.pl/news/Paul+Walk...9ki+CGI-103611

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

NFS obejrzalem w weekend ... czasem dobrze sie nastawic na kaszane by wyjsc z kina z usmiechem a to glownie za sprawa dzwiekow jakie serwuja auta. Mega fajnie brzmiace muscle na poczatku, potem ujezdzanie mustanga to jakas poezja dla uszu. Auto ktore zabralbym do domu to jednak 'Bestia' ;P
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Domyślnie

W sumie trzeba się w końcu zebraći obejrzeć NFS a nie tylko w kółko oglądać Vanishing Point.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Wczoraj obejrzałem nfs z zona i ta stwierdziła ze film jest głupi i naciagany. No i po filmie tez mam podobne zdanie. Poza fantastycznym dzwiekiem aut i paru minutach jazdy mustangiem nie ma tam co ogladac. Gorszy niz najgorsza czesc f&f.

Domyślnie

A oglądał ktoś najnowszy film strażnicy galaktyki? Co prawda bez samochodów ale całkiem całkiem.
    Muzyka była świetna a fabularnie też dawało radę
    Polecam

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Film NFS faktycznie bardzo słabiutki. To 2 godzinna reklama Mustanga Można go obejrzeć głównie dla dźwięku kilku aut.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Właśnie sobie oglądnąłem Niezniszczalnych III. Co ciekawe, na wirtualnej polsce mają chyba jakiś błąd, bo wątpię żeby ktoś to specjalnie wrzucił
    http://film.wp.pl/id,144816,title,Ni...?ticaid=113468
    kliknąć na trailer, przeleci reklama-trailer-reklama i pojawia się film - cały do obejrzenia w dobrej jakości

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Ja niedawno obejrzałem The Grand Budapest Hotel. Mimo skromnych oczekiwań wywarł na mnie ogromne wrażenie. Nie zapadła mi w pamięci fabuła, która imo była dobra, lecz sposób w jaki film został wykonany; właściwie w każdym calu różnił się od innych produkcji. Już nie wspominając o obsadzie. Ale ostrzegam, że nie każdemu może się on spodobać i wbrew informacjom na filmwebie, nie jest to typowa komedia. Na pewno wrócę do tego filmu jeszcze nie raz
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Domyślnie

Ktoś oglądał Lucy? Wybieram się do kina ale wśród znajomych są tak skrajne opinie, że sam nie wiem czego się spodziewać.
    Jedni są zadowoleni inni mówię że w 2giej połowie film staje się zbyt udziwniony...

Uprawnienia umieszczania postów